Home » Zoek product » Elektrotechniek & Elektronica's »

Communicatiemodule

( Over 23355 Producten gevonden )
Product Catalogus Lijst van de Leverancier
Pagina 1/779  
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Belang
Tonen: 30 artikelen

beschermer van de Schommeling van 1000Mbps RJ45 Gigabit Poe de Openlucht

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 20.0-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA

RJ45 de OpenluchtMacht Gigabit van het 1000Mbps enige kanaal over de beschermer van de Schommeling Ethernet Model: Snh-rj45/poe-OD INSTALLATIE EN ...

Shenzhen Opplei Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10/100m, Single-Mode Enige Vezel, 1310/1550nmnm (FP/DFB), 20km, de Convertor van de Media van de ...

Prijs Unit: US $ 21.9-23.9 / Piece
MOQ: 1 Piece

1.Product beschrijving(Scm-F1SS12) 1*RJ45 haven + 1*9/Sc Haven snelle Ethernet Schakelaar ( Scm-F1SS12 ) Het applys aan Breedband gemeenschap, veiligheid IP camera, Draadloze AP, en IP Telefoon en ...

Telefoon van de Pool van de Telefoon van de Hulp van de Noodsituatie van Resistan van de Vandaal ...

Prijs Unit: US $ 90.0-280.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, FCA, EXW

Telefoon van de pool van de Telefoon van de Hulp van de Noodsituatie van Resistan van de Vandaal van de Telefoon van VoIP de Industriële FEATURES 1.Standaste telefoon Analogue 2.Robuste bouw, ...

J&R Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kat 6 van FTP Dubbel BC

Prijs Unit: US $ 18.8-68.42 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Cat6 ethernet kabel 1. Leider: 0.57±0.01mm (23AWG) Naakt koper 2. Isolatie: 1.10±0.03mm HDPE 3. Vuller 4. Schild: Pet/Al Folie 5. De draad van het afvoerkanaal: 0.4mmTC 6. Ripcord 7. Schede: ...

PK Compatibele 10g SFP 850nm Optische Zendontvangers

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces

PK Compatibele 10G SFP 850nm Optische Zendontvangers 1.25Gbp 120KM Fr-DT SFP Het aantal van het deel: Df-tk-120 Het tarief van gegevens: 1.25Gbps Golflengte (Tx/Rx): 1470~1610dBm Afstand: ...

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10/100m, Enige Dubbele Vezel van de Wijze, 1310nm, 20km, de Zendontvanger van de Vezel

Prijs Unit: US $ 19.8-22.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

1.Product beschrijving(Scm-F1SS22) 1*RJ45 haven + 1*9/Sc Haven snelle Ethernet Schakelaar ( Scm-F1SS22 ) Het applys aan Breedband gemeenschap, veiligheid IP camera, Draadloze AP, en IP Telefoon en ...

1U 17 duimTFT van de LEIDENE de schakelaar 8 *COMBOhaven KVM

Prijs Unit: US $ 435 / Piece
MOQ: 1 Piece

Hoofd eigenschap: · 17'' LED vertoning/het Toetsenbord van Touchpad mouse/104 met Digitale zone/E-Schakelaar, 4 in 1 KVM, LEIDEN licht. · De uitstekende videogevolgen, de beste resolutie is ...

Shenzhen Pontron Group Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Telefoon van de Telefoon van VoIP de Industriële Ondergrondse Vochtbestendige met Uitstekende ...

Prijs Unit: US $ 200.0-400.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: CIF, DDP, FCA, EXW

Telefoon van de Telefoon van VoIP de Industriële Ondergrondse Vochtbestendige met Uitstekende kwaliteit FEATURES 1.One knoop voor snelheid het draaien 2.Programmed via Webinterface ...

J&R Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100/1000Mbps maak RJ45 de OpenluchtPoe Beschermer van de Bliksem waterdicht

Prijs Unit: US $ 40.0-90.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

OPPLEI 100/1000Mbps maakt RJ45 de OpenluchtPoE Beschermer van de Bliksem waterdicht Model: Snh-rj45/poe-OD/SS

Shenzhen Opplei Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTP CAT6 Doulbe Lszh BC

Prijs Unit: US $ 18.8-68.42 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Cat6 ethernet kabel Specificaties: 1. Leider: 0.57±0.01mm (23AWG) Naakt koper 2. Isolatie: 1.10±0.03mm HDPE 3. Vuller 4. Schild: Pet/Al Folie 5. De draad van het afvoerkanaal: 0.4mmTC 6. Ripcord ...

CAT6A & CAT6 FTP Toolless 180 de Hefboom van de Hoeksteen

Prijs Unit: US $ 0.92-0.96 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

1. Hoeksteen Jack, CAT6, UTP Type, richting 180° Punching, voor toepassing Connecting van communicatie havens op werkplaats 2. Het compacte & ingenieuze ontwerpen, met de richting Marks van de ...

Hoge Macht Heatsink voor de Zender van de Uitzending van de Beveiliging van het Signaal

Prijs Unit: US $ 10.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Product Beschrijving De Foto van het product De Specificatie van Heatsink Specificatie van toren-Vorm de Profielen Heatsink van het Aluminium (Meer grootte en reeksen zijn op ...

Chengdu Xihe Radiator Factory

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

Module 850nm van SR van Huawei 10g SFP+ 300m de Optische Zendontvanger van de Vezel

Prijs Unit: US $ 7 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Module 850nm van SR van Huawei 10G SFP+ 300m de Optische Zendontvanger van de Vezel 1.25Gbp 120KM Fr-DT SFP Het aantal van het deel: Df-tk-120 Het tarief van gegevens: 1.25Gbps Golflengte ...

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Netwerk C/20km Switchs van Ardal 1GX+4GE van de hoge snelheid het Industriële Gigbit -40~ 80 '

Prijs Unit: US $ 91.0-96.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

1.Product beschrijving(SCSWG2-05041) 4*RJ45 haven + 1*Sc Haven Gigabit Schakelaar ( SCSWG2-05041 ) Deze schakelaar is a unmanaged industriële schakelaar. De reeks wordt ontworpen voor gebruik in ...

1U het rek zet de 17 duim LEIDENE lade KVM op van COMBO

Prijs Unit: US $ 435 / Piece
MOQ: 1 Piece

Hoofd eigenschap: · 17'' LED vertoning/het Toetsenbord van Touchpad mouse/104 met Digitale zone/E-Schakelaar, 4 in 1 KVM, LEIDEN licht. · De uitstekende videogevolgen, de beste resolutie is ...

Shenzhen Pontron Group Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

VoIP/de Analoge Draadloze Telefoon van de Intercom van de Medebewoner van de Telefoon van de ...

Prijs Unit: US $ 90.0-280.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, FCA, EXW

VoIP/de Analoge Draadloze Telefoon van de Intercom van de Medebewoner van de Telefoon van de Gevangenis met Zaktelefoon FEATURES 1.Simple installatie 2.Fast-geschikt eindaansluting 3.Full ...

J&R Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Dubbel 305m pvc van FTP CAT6

Prijs Unit: US $ 18.8-68.42 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Cat6 ethernet kabel Specificaties: 1. Leider: 0.57±0.01mm (23AWG) Naakt koper 2. Isolatie: 1.10±0.03mm HDPE 3. Vuller 4. Schild: Pet/Al Folie 5. De draad van het afvoerkanaal: 0.4mmTC 6. Ripcord ...

De Beschermer van de Bliksem van het Signaal van het netwerk met 1 Remhaak van de Schommeling van ...

Prijs Unit: US $ 3.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA

RJ45 het Apparaat van de Bescherming van de Bliksem van de Schommeling van het Netwerk van het Enige Kanaal van 100Mbps Model: Sn-RJ45 De Lijn van gegevens SPD worden speciaal ontworpen om ...

Shenzhen Opplei Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De water Gekoelde Uitdrijving Heatsink van het Aluminium van de Plaat voor Post WiFi

Prijs Unit: US $ 10.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Product Beschrijving De Foto van het product De Specificatie van Heatsink De vloeibare Specificatie van Heatsink van de Waterkoeling (Meer grootte en andere reeksen zijn op verzoek) ...

Chengdu Xihe Radiator Factory

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

Jol 5 het Schakelbord van Ethernet van de havens-40~ 80 ' C 20km Industrie

Prijs Unit: US $ 91.0-96.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

1.Product beschrijving(SCSWG2-06042) 4*RJ45 haven + 1*Sc Haven Gigabit Schakelaar ( SCSWG2-05042 ) Deze schakelaar is a unmanaged industriële schakelaar. De reeks wordt ontworpen voor gebruik in ...

meer dan IP 15 duim 8 havenVGA de LEIDENE schakelaars van KVM

Prijs Unit: US $ 545 / Piece
MOQ: 1 Piece

Hoofd eigenschap: > (Toetsenbord, video, muis) toegang KVM over IP en analoge telefoonlijn (modem needed). > Volledige controle onder om het even welke OS, op BIOS wijze, tijdens laars, bij het ...

Shenzhen Pontron Group Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De muur-gehangen Telefoon van de Zaktelefoon van de Telefoon van de Noodsituatie de Draadloze ...

Prijs Unit: US $ 90.0-280.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, FCA, EXW

De muur-gehangen Telefoon van de Zaktelefoon van de Telefoon van de Noodsituatie de Draadloze Telefoon van de auto-wijzerplaat FEATURES 1.Full Keypad met 4 extra knopen voor snelheidswijzerplaat ...

J&R Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kat 6 van FTP pvc van Doulbe CCA

Prijs Unit: US $ 18.8-68.42 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Cat6 ethernet kabel Specificaties: 1. Leider: 0.57±0.01mm (23AWG) Naakt koper 2. Isolatie: 1.10±0.03mm HDPE 3. Vuller 4. Schild: Pet/Al Folie 5. De draad van het afvoerkanaal: 0.4mmTC 6. Ripcord ...

IP67 de waterdichte Poe Bescherming van de Bliksem voor de OpenluchtTransmissie van Gegevens

Prijs Unit: US $ 40.0-90.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

IP67 de waterdichte PoE Bescherming van de Bliksem voor de OpenluchtTransmissie van Gegevens Model: Snh-rj45/poe-OD/SS

Shenzhen Opplei Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Aangepaste 10g LC 20km Dubbele Vezel XFP Optische XFP

Prijs Unit: US $ 30.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Aangepaste 10G LC 10Km dubbele vezelXFP optische module Beschrijving Takfly dF-31192-LRCKx is volgzaam met 10G Kleine de vorm-Factor Pluggable (XFP) Multi-Source Overeenkomst (MSA), ondersteunend ...

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Saicom IP40 Geen netwerk van de Industrie van de condensatieJol - schalter voor Controle

Prijs Unit: US $ 91.0-96.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

1.Product beschrijving(SCSWG2-06042) 4*RJ45 haven + 1*SC Haven Gigabit Schakelaar ( SCSWG2-05042 ) Deze schakelaar is a unmanaged industriële schakelaar. De reeks wordt ontworpen voor gebruik in ...

De volledige LCD van de Telefoon van de Wijzerplaat van de Snelheid van het Toetsenbord Telefoon ...

Prijs Unit: US $ 90.0-280.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, FCA, EXW

De volledige LCD van de Telefoon van de Wijzerplaat van de Snelheid van het Toetsenbord Telefoon van de Zaktelefoon van het Ziekenhuis van de Telefoon FEATURES 1.Simple installatie ...

J&R Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kat 6 Dubbele van FTP Beschermde Lijn LSZH 305m met Ripcord

Prijs Unit: US $ 18.8-68.42 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Cat6 ethernet kabel Specificaties: 1. Leider: 0.57±0.01mm (23AWG) Naakt koper 2. Isolatie: 1.10±0.03mm HDPE 3. Vuller 4. Schild: Pet/Al Folie 5. De draad van het afvoerkanaal: 0.4mmTC 6. Ripcord ...

De nieuwe OpenluchtMuur van het Product IP67 zet Poe de Beschermer van de Schommeling op

Prijs Unit: US $ 40.0-65.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

De nieuwe OpenluchtMuur van het Product IP67 zet POE de Beschermer van de Schommeling op Model: Snh-rj45/poe-OD/SS

Shenzhen Opplei Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

module van de 10gbpsSFP+ Bidi de Optische Zendontvanger, 40km Bereik

Prijs Unit: US $ 69.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

10Gbps SFP+ BiDi Zendontvanger, 40km Bereik 1270/1330nm NM TX/1330/1270 RX Eigenschappen Steunen 9.95Gb/s aan 10.3Gb/s- gegevenstarieven Simplex Schakelaar LC Tweerichtings SFP+ ...

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.