Home » Zoek product » Elektrotechniek & Elektronica's »

Optische Vezels & Kabel

( Over 23162 Producten gevonden )
Product Catalogus Lijst van de Leverancier
Pagina 1/773  
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Belang
Tonen: 30 artikelen

Al Diëlektrische Zelfstandige Lucht Optische Kabel (Kabel ADSS)

Prijs Unit: US $ 0.6 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, FAS, CIP, CPT, FCA

Kabel ADSS Model: Al Diëlektrische Zelfstandige LuchtKabel Tekeningen: Toepassing: . Richt op de zelfde pool met machtslijn op in nieuwe en oude machtslijn . Een lange spanwijdte . ...

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische flard-Koord van de Vezel van de Leverancier van Shenzhen het Concurrerende

Prijs Unit: US $ 1.78-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Met 15 jaar geschiedenis, is KOC een reeds lang gevestigd merk algemeen toegelaten in de markt wereldwijd, vooral in Europese en Amerikaanse landen. Wij zijn een professionele fabrikant van de meeste ...

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vlecht van de Vezel van de Bundel FC 12cores

Prijs Unit: US $ 7.3-7.62 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

De Optische Vlecht van de Vezel van de Bundel FC 12cores Beschrijving De optische Vezel Pigtal kan een snelle en gemakkelijke beëindiging van vezels binnen verstrekken het gebied. De opties ...

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Vezel van het Garen ADSS de LuchtKevlar Gepantserde (ADSS)

Prijs Unit: US $ 0.2-0.9 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Optische Kabel van de Vezel van het Garen ADSS de LuchtKevlar Gepantserde (ADSS) De Beschrijving van het product: ADSS worden de optische kabel 's losse buizen gemaakt van hoge ...

vezel LSZH/PVC Optische Patchcord van de Wijze van 0.2dB LC/Sc /St/FC/Mu de Enige Duplex

Prijs Unit: US $ 2.3-2.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

duplexLSZH/PVC Vezel van de 0.2dBLC/SC /ST/FC/MU de Enige Wijze Optische Patchcord Koorden van het Flard van de vezel worden de Optische ontworpen om onderling te verbinden of het kruis verbindt ...

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ADSS de Lucht OpenluchtKabel Optica van de Stroom 6core

Prijs Unit: US $ 0.01-1.1 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

ADSS de LuchtKabel van de Optische Vezel van de Stroom 6Core 1. Beschrijving van Product: In de structuur van de optische kabel van Model GYXTW, zijn de enige wijze of multimode optische vezels ...

Fig8 de Optische Kabel van de zelf-Steun van de Draad van de Bundel van het Staal van Unitube ...

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Beschrijving: De losse buis wordt gemaakt van hoge modulusplastieken (PBT), die met water bestand gel worden gevuld. De golfstaalband wordt toegepast wat kreukvrij voorzien. De buiten schede wordt ...

Het concurrerende Koord van het Flard van de Vezel van de Prijs MPO/MTP Optische voor het Centrum ...

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Met 15 jaar geschiedenis, is KOC een reeds lang gevestigd merk algemeen toegelaten in de markt wereldwijd, vooral in Europese en Amerikaanse landen. Wij zijn een professionele fabrikant van de meeste ...

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel van 4.6mm het Openlucht Dubbele In de schede gestoken Simplex ...

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Van enige 900um optische vezel met de sterkteleden van het aramidgaren en dubbele jasjes LSZH. De kabel besta uit een 900um multimode of singlemode optische vezel in een 3.0mm binnenjasje LSZH met ...

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12/24 Multi-Mode Om3 MTP/MPO Vezel Optische Patchcord van Kernen

Prijs Unit: US $ 21.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

12/24 Multi-Mode Om3 MTP/MPO Vezel Optische PatchCord van Kernen MTP/MPO de hybride overgangen worden geëindigd met schakelaar MTP/MPO op één eind & StandaardLC, FC, Sc, ST, MTRJ, MU schakelaars op ...

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De lucht Zelfstandige PE Figure8 Prijs van de Kabel van de Vezel van het Jasje Optische (GYXTC8S)

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

De lucht Zelfstandige PE Figure8 prijs van de Kabel van de Vezel van het Jasje Optische (GYXTC8S) Beschrijving: De losse buis wordt gemaakt van hoge modulusplastieken (PBT), die met water bestand ...

De duplex Optische Vlecht van Multimode Vezel LC

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Beschrijving De optische Draden van de Verbindingsdraad zijn belangrijk stukken van optisch netwerk. Zij hebben zelfde of verschillende typeschakelaar die op het eind van vezel optische kabel ...

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/APC-MPO/APC Fiber Optic Cable for Data Center

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

"With 15 years history, KOC is a well-established brand popularly accepted in the world-wide market, especially in European and American countries"(English)." We are a professional ...

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel van de Leverancier van Shenzhen de Concurrerende Multimode Duplex Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 4.2-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, EXW

ARK Communication Co., Ltd heeft een productiebasis van flardkoorden in 2005 vastgelegd daarom naast diverse schakelaars en overeenkomstige adapters kunnen wij verbindingsdraden maken aangezien gevraagd ...

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel Figure8 van de Vezel van het staal de Gepantserde (GYTC8S)

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAP, EXW

Staal Gepantserde Figure8 (GYTC8S) van de Optische Kabel van de Vezel Specificaties: Niet-metalen Optische Kabel GYFTY 1.2~288core 2.metallic optische kabel 3.layer vastgelopen ...

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GYXTW OpenluchtSm 9/125 Gepantserde Optische Kabel van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Product Description van Optische Vezel 1. Geschikt voor buizen & luchtvezel optische kabel. 2. Communicatie systeem over lange afstand. 3. Het systeem van het lokaal gebiedsnetwerk. 4. Het ...

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van de Optische Vezel 12core van het Pantser van het Buisstaal van Uni Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.126 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Kabel van de Optische Vezel 12Core van het Pantser van het Buisstaal van Uni Singlemode Beschrijving Gepantserde het uni-Buis GYXTW Enige Jasje/de Enige Gepantserde kabel worden ontworpen met ...

FC/LC/Sc/St/Mu/E2000/MPO Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Beschrijving De optische Draden van de Verbindingsdraad zijn belangrijk stukken van optisch netwerk. Zij hebben zelfde of verschillende typeschakelaar die op het eind van vezel optische kabel ...

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-MPO Verbindingsdraad van de Kabel van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Met 15 jaar geschiedenis, is KOC een reeds lang gevestigd merk algemeen toegelaten in de markt wereldwijd, vooral in Europese en Amerikaanse landen. Wij zijn een professionele fabrikant van de meeste ...

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-MPO Fiber Optic Patch Cord voor Ian CCTV

Prijs Unit: US $ 20.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

KORTE INLEIDING MT-RJ en MPO zijn de reeksen van MT. De kleine grootte, Met meerdere kanalen is de prominentste eigenschap, die zeer de high-density bedrading vergemakkelijkt. De de reeksschakelaars zijn ...

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

0.2dB LC/Sc/FC/St/Mu/E2000 kiezen de SimplexVezel Optische Patchcord van de Wijze G652D/G657A uit

Prijs Unit: US $ 1.2-2.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

0.2dB LC/SC/FC/ST/E2000 Enige wijzeG652D/G657A SimplexVezel Optische Patchcord Koorden van het Flard van de vezel worden de Optische ontworpen om onderling te verbinden of het kruis verbindt ...

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

150m Optische Kabel van de Vezel ADSS van de Spanwijdte 12cores de Lucht

Prijs Unit: US $ 0.458-0.9 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

150m Optische Kabel van de Vezel ADSS van de Spanwijdte 12cores de Lucht De Beschrijving van het product: (Alle-Diëlektrische Zelfstandig) de kabel ADSS is ideaal voor installatie in distributie ...

FC/Sc/LC/St mmVezel Optische Patchcord (OM1/OM2/OM3/OM4)

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Beschrijving De optische Draden van de Verbindingsdraad zijn belangrijk stukken van optisch netwerk. Zij hebben zelfde of verschillende typeschakelaar die op het eind van vezel optische kabel ...

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 de Optische Kabel van de Vezel mpo-MPO

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Met 15 jaar geschiedenis, is KOC een reeds lang gevestigd merk algemeen toegelaten in de markt wereldwijd, vooral in Europese en Amerikaanse landen. Wij zijn een professionele fabrikant van de meeste ...

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 de kern GolfKabel van de Optica van de Vezel van het Pantser van het Staal Gepantserde Openlucht

Prijs Unit: US $ 0.22 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Onze Diensten Zoals vezel optica fabrikant wij zijn, kunnen wij u de structuren als uw vereiste aanbieden. Ons voordeel moet orden binnen korte levertijd beëindigen. De Beschrijving van het ...

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Figuur 8 met Optische Kabel van de Vezel 6/12/24core van de zelf-Steun de Lucht

Prijs Unit: US $ 0.126-1.0 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Figuur 8 met Optische Kabel van de Vezel 6/12/24Core van de zelf-Steun de Lucht De Beschrijving van het product: GYFTC8S fig. 8 wordt de Losse Kabel van het Pantser van het Jasje van de Buis Enige ...

De Optische Kabel van de Vezel MPO voor de Transmissie van Gegevens

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Met 15 jaar geschiedenis, is KOC een reeds lang gevestigd merk algemeen toegelaten in de markt wereldwijd, vooral in Europese en Amerikaanse landen. Wij zijn een professionele fabrikant van de meeste ...

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2 Optische Kabel van de Vezel van de vezel FTTH de Binnen

Prijs Unit: US $ 0.015-0.02 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

2 OPTISCHE KABEL VAN DE VEZEL VAN DE VEZEL FTTH DE BINNEN Uw partner van Ftth- project Geadviseerde het leggen methodes: De Kabel van de daling gebruikt in toegangsnetwerken of als toegangskabel ...

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC het Simplex/DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-3.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Fc-FC het Simplex/DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische Details: Fc-FC het koord van het vezelflard Een flardkoord is een vezel optische die kabel wordt gebruikt om één apparaat ...

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-MPO Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Met 15 jaar geschiedenis, is KOC een reeds lang gevestigd merk algemeen toegelaten in de markt wereldwijd, vooral in Europese en Amerikaanse landen. Wij zijn een professionele fabrikant van de meeste ...

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.