Shenzhen 3onedata Technology Co., Ltd.
Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen

Product List(Totaal 168 Producten)

Alles is genetwerkt snel wordt over de norm voor ondernemingen de wereld, en om tempo met de tendens van ...

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: Freight

De producten stellen tevreden:
De convertor van de Reeks Model277 is uitgerust met een veelvoudige ...

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: Freight

Hoofdlijnen:
De auto onderhandelingsfunctie staat haven UTP aan auto uitgezochte 10m of 100M, en ...

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: Air

Model3011 is een media Ethernet convertor die media transmissie tussen de aanleg van kabelnetten van het ...

MOQ: 10 Pieces

De producten stellen tevreden:
MODEL7301 de optische Optische Modem zet E1 elektrosignaal in optische ...

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: Freight

Hoofdlijnen:
De auto onderhandelingsfunctie staat haven UTP aan auto uitgezochte 10m of 100M, en ...

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: Air

Model3020 is een media Ethernet convertor die media transmissie tussen de aanleg van kabelnetten van het ...

MOQ: 10 Pieces

De producten stellen tevreden:
MODEL7302 de optische Optische Modem zet E1 elektrosignaal in optische ...

Hoofdlijnen:
De auto onderhandelingsfunctie staat haven UTP aan auto uitgezochte 10m of 100M, en ...

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: air

Model1100M wordt ontworpen om omzetting te maken tussen 10/100Base-TX in 100Base-FX Snelle Ethernet. Met de ...

MOQ: 10 null

De Inhoud van producten:
MODEL7304 de optische Modem zet V. 35 elektrosignaal in optische ...

1. Overzicht
TLC485 lijnen verandering TD en RD rs-232 aan rs-485 signalen. Allen zijn aangedreven ...

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: air freight

RACK2000 -1RACK voor de convertor van Media past de media van het integratiebeheer convertorRek in ...

Beschrijving
Rs-485/422 interface wild verbindt in de industriecontrole wordt de gebruikt, het de ...

MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: freight

1. ALGEMEEN
Model485P is een soort multifunctionele rs-232/rs-485/rs-422 interfaceconvertor. Er is ...

MOQ: 100 Pieces

IMC101 is Industriële Schakelaar Ethernet met 1 haven 10/100BaseT (van X), 1 haven 100BaseFX dat een ...

De producten stellen tevreden:
De de media van Gigabit Ethernet convertor voldoet volledig aan normen ...

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: Freight

Eigenschappen:
Zet rs-232/422/485 signaal om
Aan Single-mode vezel FC/SC met ...

MOQ: 10 Pieces

PaIEC6 1000-4-5 en itu-TK20&K21 zijn de erkende normen voor de beschermers van de hoogste ...

De producten stellen tevreden:
Kan de optische zendontvanger van MODEL1100 100M Ethernet elektrisch ...

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: Freight

De kenmerken van het product
Sw-DV is de reeks digitale videovezel mux (Vezel mux voor plotseling) het ...

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: Freight

IEC6 1000-4-5 en itu-TK20&K21 zijn de erkende normen voor de beschermers van de hoogste ...

De producten stellen tevreden:
Het de convertorRek van media is 19 duim2U Rek, is het een ...

Trade Algemene Voorwaarden: Freight

De Inhoud van producten:
De productSW485C haven-aangedreven convertors zetten TxD en RxD rs-232 lijnen ...

16xE1 is de Optische Multiplextelegraaf van de vezel lage kosten en de transmissiemateriaal van de hoge ...

De producten stellen tevreden:
Alles is genetwerkt snel wordt over de norm voor ondernemingen de ...

De Inhoud van producten:
SW485WA is een convertor die signaal RS232 in signaal RS485 of positief ...

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: Freight

4xE1 is de Optische Multiplextelegraaf van de vezel lage kosten en de transmissiemateriaal van de hoge ...

Shenzhen 3onedata Technology Co., Ltd.
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2005
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek

Productlijst