Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Audio Kabel & Video Kabel » Adapterkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 137/974  
Totaal 29211 producten van ongeveer 1043

Adapterkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

RG6/Rg59 de Mannelijke Schakelaar van de Schroef BNC voor kabeltelevisie (ct5046-1)

Prijs Unit: US $ 0.09-0.1 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:CT5046-1
Geslacht:Mannelijk
Toepassing:VermogenAudio & Video
Handelsmerk:Chinasky
Verpakking:PP Bags
Standaard:12g

Chinasky Electronics Co., Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12VDC2a de Adapter van de Macht van kabeltelevisie van de Desktop met de Stop van de EU (S1220D)

Prijs Unit: US $ 2.3-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:S1220D
Gebruik:Schakelen
Output Type:DC
Certificaat:RoHS
Kleur:Black
Type:OEM

Chinasky Electronics Co., Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

POS van de Rekening van het Restaurant van 58mm de Thermische Printer van het Ontvangstbewijs

Prijs Unit: US $ 20.0-43.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:POS587
Aanraakscherm:Zonder touchscreen
Printer:Warmte-
Certificaat:CEFCC
Handelsmerk:OCOM, OEM, NONE
Verpakking:Carton Box

OCOM Technologies Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Aan de muur bevestigde Contactdoos van de Optische Vezel van Sc FTTH

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:A86
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOFTEL

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Onlangs 4PCS de Zonne Lichte Uitrusting, Zonne LEIDENE Lantaarn met de Kabel van 5m, kon de Mobiele ...

Prijs Unit: US $ 37.5-42.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:SZYL-SLK-6010A
Lichtbron:LED-lamp
Lamp Body Materiaal:Aluminium
Licht Type:Energiebesparing
Kleur Temperatuur:Puur wit
Vermogen:≤5W

2PCS de hete ZonneUitrustingen van de Verlichting, ZonneLantaarn, Zonne LEIDEN Licht, met 6m Kabel

Prijs Unit: US $ 28.3-32.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:SZYL-SLK-6005A
Lichtbron:LED-lamp
Lamp Body Materiaal:Aluminium
Licht Type:Energiebesparing
Kleur Temperatuur:Puur wit
Vermogen:≤5W

Frame van de Distributie van de Kabel van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HKO-DB09
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 de Muur van de haven zet de Optische EindDoos van de Vezel op

Prijs Unit: US $ 1.0-39.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TB-8
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De glijdende Rek Opgezette Optische EindDoos van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-39.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:Sliding
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabinet van de Aansluting van de vezel het Optische Dwars

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:GPXF-(04)A
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2.92mm Wijfje aan 2.92mm Mannelijke Adapter

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:2.92/2.92-FF
Type:Over het algemeen Coaxiale Connector
Koppelingsmechanisme:Draadaansluiting
Toepassing:Magnetron
Classificatie:Female Connector
Vorm:Circulaire

Optisch het Oppoetsen van de vezel Kaliber (SC/PC-12)

Prijs Unit: US $ 200.0-210.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC/PC-12
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Micro- van de Eenheid Ut620b van de Transmissie van de Meter USB van Milliohm de Digitale Meter van ...

Prijs Unit: US $ 158.0-482.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:UT620B
Installatie:Draagbaar
Display Mode:Digitaal
Theorie:Elektronische Meter
Energiebron:AC
Connection Type:USB

Heet Ontwerp 6 de ZonneLantaarns van PCs voor Al Familie, met Kabel 6 voor Elk Licht

Prijs Unit: US $ 53.8-63.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:SZYL-SLK-6020A
Lichtbron:LED-lamp
Lamp Body Materiaal:Aluminium
Licht Type:Energiebesparing
Kleur Temperatuur:Puur wit
Vermogen:≤5W

Pen van de Test van de Vezel van de laser de Optische 5MW/10MW/20MW Aluminium Beide Visuele ...

Prijs Unit: US $ 13.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:50s
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Verpakking:Carton
Standaard:1pcs/carton
Oorsprong:China

Hangzhou Jinlong Optical Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

2015 T6 Car Jump Starter 12000mAh Power Bank for Laptop

Prijs Unit: US $ 30.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:YTS-T6
Handelsmerk:Yotosan
Verpakking:Bag or Box
Standaard:CE/FCC/RoHS
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:30000PCS/Month

Single-Mode Optische Demper van de Vezel LC/APC

Prijs Unit: US $ 3.6 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LC/APC 3dB
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Lader van de Adapter van de Contactdozen van de Aansteker USB van de auto 12V 2 met Digitale ...

Prijs Unit: US $ 7.2-7.3 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:MY001ds
Materiaal:ABS
Certificaat:CE,RoHS,ULISO: 9001
Kleur:Black
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw

Dongguan Maiyu Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Zet het Universele Comité van het Type van tent de Dubbele Contactdoos van de Adapter van de Lader ...

Prijs Unit: US $ 7.2-7.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MY002ds
Usb Number:2
Certificering:CE,SGS,RoHSISO
Gebruik:Game Player,Digitale camera,LaptopGsm
Interface:USB
Kleur:Zwart

Dongguan Maiyu Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Europese Stop van de Adapter van de Schakelaar van de verwarmer

Prijs Unit: US $ 2.6-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:T727
Standaard:Europese normAmerican Standard
Functie:AC Plug
Interface Type:AC / DC
Handelsmerk:HEATFOUNDER
Verpakking:Standard Safe Carton or Pallet

Zhengxi (Shanghai) Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van het Type van Metaal Sc-Sc de Enige

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-SC-002
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De de Optische Adapter en Toebehoren van de Vezel Sc-LC

Prijs Unit: US $ 0.008 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-SCLC-01
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex Optische Adapter van Multi-Mode Vezel Sc-Sc

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC Adapter
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Gegoten

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van Sc LC

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Demper van de Stop van Sc van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-SCFOA-01
Gebruik:LaptopSchakelen
Output Type:DC
Certificaat:TUVRoHS
Kleur:Roze
Type:ODM

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc de DuplexAdapter van de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:LC/UPC-LC/UPC Duplex Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Single-Mode Simplex Optische Adapter van de Vezel Sc-Sc

Prijs Unit: US $ 0.17-0.21 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Sc-Sc
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Single-Mode Simplex Optische Adapter van de Vezel Sc-LC

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-SC-LC-01
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:Laser

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De SimplexAdapter van de Kabel van de Vezel Sc-Sc

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC/UPC
Gebruik:Laptop,Schakelen,Mobiele TelefoonTelefoon
Output Type:AC
Certificaat:TUV,RoHSUL
Kleur:Paars
Type:ODM

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Verenig het kader-Flard van de Distributie van de Vezel Optisch Comité

Prijs Unit: US $ 16.2-17.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-P003
Certificering:RoHSCE
Poortnummer:16 ~ 48
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Box
Standaard:ISO9001, CE, ROHS

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Adapterkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als datakabel, draad en kabel and auto kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index