Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Kaapelitiiviste » Adapterkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 141/997  
Totaal 29882 producten van ongeveer 933

Adapterkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

D4/APC de Optische Adapter van de vezel voor Telecommunicaties Networks 

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-10001-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:D4
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

SMA 905 de Optische Adapter van de Vezel voor de Apparatuur van de Instrumentatie

Prijs Unit: US $ 3.0-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:hk-09001-c
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

Sc/APC de Simplex Optische Adapter van de Vezel voor de Optische Sluiting van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02001-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Sc/APC de SimplexMededelingen van vezel-Opticalal van de Adapter van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02001-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Sc/APC de Simplex Optische Hybride Adapter van de Vezel voor de Optische Sluiting van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5-0.9 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02003-C2
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

De Optische Adapter van de Vezel van Sc Sm/APC met Blind

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02012-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Sc-FC/mm Gebruik Pei Matal van de Adapter Hybird van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.55-0.95 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01006-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

De duplex Optische Adapter van Multimode Vezel Sc-FC met de Legering van het Zink

Prijs Unit: US $ 0.95-1.45 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01007-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

De optische Optische Adapter van de Communicatie Sc-St APC DuplexVezel

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01009-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

De Duplex Goede Ruilbaarheid van de Adapter van de Vezel van PC Sc-St Sm/PC Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01009-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Vezel-Opticalal de Communicatie Sc-DIN/Sm/PC Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3.0-3.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01015-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Sc-FC/Sm/APC de Plastic Optische Adapter van de Vezel voor de Optische Sluiting van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-0.85 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01023-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Sc-FC/Sm/PC de Plastic Optische Adapter van de Vezel voor het Comité van de Interface van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.45-0.85 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01023-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

St Sm/PC de Optische Adapter van de Vezel met Goede Herhaalbaarheid

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-03002-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Demper van het Type van Sc van de Leveranciers van de Optica van de vezel de vrouwelijk-Mannelijke ...

Prijs Unit: US $ 0.7-0.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG-03002B
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HL

St de Optische Vaste Demper van de Vezel 1-10dB

Prijs Unit: US $ 0.5-0.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HG-01003
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HL

St de Optische Veranderlijke Demper 0-20dB van de Vezel

Prijs Unit: US $ 7.0-8.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG-04003
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HL

Demper 0-30dB van de Vezel van DIN de Optische Veranderlijke

Prijs Unit: US $ 8.0-9.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG-04004
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HL

Demper 0-30dB van de Vezel van de Leveranciers LC van de Optica van de vezel de Optische ...

Prijs Unit: US $ 7.0-8.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG-04005
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HL

De Optische Adapter SC/PC van de vezel (FOA-sc/pc-SS)

Prijs Unit: US $ 2.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FLT-ASC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mijn-C014 SpO2 en Temperaturen Behandelde Impuls Oximeter

Prijs Unit: US $ 225 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:MY-C014
Classificatie:Imaging Diagnostic Equipment
Type:Patiënt / foetale / maternale Monitor
Certificaat:CE
Handelsmerk:MAYA
Verpakking:Wooden Case

Guangzhou Maya Medical Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De mini Lucht Revitalisor van het Water van het Blad met de Aansteker van de Kabel USB

Prijs Unit: US $ 4.0-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:KJC-30
Structuur:Draagbaar
Gebruik:ThuisMedisch
Air Volume:51-150m³ / h
Certificaat:CE,ISO,RoHS,UL,GS,CQC,ETL,MSDSCSA
Application Area:21-30m²

2.0 de mega Tand Intra-Oral Camera's van Pixel CCD

Prijs Unit: US $ 90.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MD-95030
Type:Imaging System
Materiaal:PVC
Toepasselijk Afdelingen:Mondrehabilitatie Department
Certificering:CE
Medical Device Type regelgeving:Type 2

Foshan Vimel Dental Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rechte SMA Female aan I-Pex voor rf Coaxial Cable

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:RH-81-10001
Kleur:Goud
Geslacht:Vrouwelijk
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:Box
Standaard:certification: ISO9001: 2008

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MCX de Schakelaar van de Schakelaar rf voor PCB, 90/180degree (relatieve vochtigheid-io-0013)

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:RH-IO-0013
Toepassing:PCB
Type:MCX Connector
Plating:Goud
Certificering:ULISO9001
Geslacht:Vrouwelijk

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Hefboom van het Type van Rechte hoek F de Vrouwelijke

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:RHT-611
Type:Over het algemeen Coaxiale Connector
Koppelingsmechanisme:Spannen Type
Toepassing:Audio & Video
Classificatie:Female Connector
VSWR:Right Angle

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

In het groot Nieuw Ontwerp MCX de Mannelijke Schakelaar van de Assemblage van de Kabel

Prijs Unit: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:DOSIN-809-0004
Type:Over het algemeen Coaxiale Connector
Classificatie:Male Connector
Interface Type:AC / DC
VSWR:Straight
Handelsmerk:Dosin

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vrouwelijke Rechte Coaxiale Schakelaar van de Lancering rf van het Eind SMA

Prijs Unit: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:RHT-612
Type:Coaxiale Connector PCB
Koppelingsmechanisme:Draadaansluiting
Classificatie:Female Connector
Interface Type:AC / DC
VSWR:Straight

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2015 dobbelt de Nieuwste Versie Volvo Vida Communicatie van de multi-Talen van de Steun 2014D ...

MOQ: 1 Piece

certificaat:SGS,RoHS,ISOCE
Staat:nieuwe
Standaard:Standaard
Taal:Spaans,Chinese,Japanse,Duits,FransEngels
update-Methode:per email
Type:Kenmerkende Scanner

Shenzhen Autodiag Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

IP 65 de OpenluchtDoos van de Distributie ODF van de Vezel FTTH van 16 Kernen

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNFTTHBOX-16P
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Adapterkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als datakabel, draad en kabel and auto kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index