Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Audio Kabel & Video Kabel » Adapterkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 160/964  
Totaal 28907 producten van ongeveer 1204

Adapterkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koppeling Uit één stuk van de Vezel van Sc van Competitve Singlemode Simplex

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC 3.0mm van Sc de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC-APC-30
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Connector Type:SC-APC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PC 2.0mm van Sc de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC-PC-SM-20
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:SC-PC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PC 3.0mm van Sc de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC-PC-SM-30
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:SC-PC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC PC 0.9mm Simplex Singlemode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-PC-SM-9
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC PC 3.0mm Duplex Singlemode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-PC-SM-30-DX
Structuur:LC
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC PC 3.0mm Simplex Multimode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-PC-MM-30
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St PC 2.0mm de Simplex Optische Schakelaar van Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:ST-PC-MM-20
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC PC 2.0mm Simplex Singlemode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC-PC-SM-20
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:FC-PC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC PC 3.0mm Simplex Multimode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC-PC-MM-30
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:FC-PC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

D4 Singlemode Optische Schakelaar van Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:D4
Structuur:D4
Aantal Cores:Single-Core
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu/PC de Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MU
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:MU
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De nieuwste Versie 2014D Vida dobbelt Kenmerkend Hulpmiddel voor Volvo

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:2014D Vida Dice
certificaat:SGSCE
Staat:nieuwe
Standaard:Niet-standaard
Taal:Spaans,Chinese,Japanse,Duits,FransEngels
Type:Kenmerkende Scanner

Shenzhen Autodiag Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het paneel van FTTH 24core FC/St/Sc/LC Fiber Optical Patch

Prijs Unit: US $ 15.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optical Patch panel
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

de 200kVA~1100kVA aanhangwagen-Opgezette Stille Diesel Reeks van de Generator

Prijs Unit: US $ 5000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: CFR, EXW, CIF

Model No:200KVA~1100KVA
Type:Micro-Computer Control Automatische Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

Victory Power Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Klem van de Sensor van de Adapter 1000A van de klem de Huidige op Huidige Transformator

Prijs Unit: US $ 255 / Piece
MOQ: 3 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Q110
Toepassing:Electronisch,InstrumentPosition Sensor
Type:Current Transformer
Fase:Single
Operation Voorwaarde:Indoor
Gebruik:Meting

Beijing GFUVE Electronics Co., Ltd.

[provincie: Beijing, China]

Contacteer de Leverancier

De uiterst dunne Bank 2500mAh van de Macht van de Creditcard van het Metaal

Prijs Unit: US $ 3.29-3.53 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OM-PW197
Batterij is afneembaar:Nee
Carrying Way:Universal Split
Opladen Type:Elektrische
Cell Type:Li-Polymer
Tonen:Zonder display

Orangame Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mini Reeks 5050 RGB Strook 30LEDs/M met Levering van de Macht 44 de Zeer belangrijke IR+12V3a

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:JA-5050150LES
Certificaat:RoHSCE
Voltage:12V
IP-klasse:IP65
Handelsmerk:JIAN TECHNOLOGY
Verpakking:Natrual Packing

Tianjin Zhongyijian Technology Co., Ltd.

[provincie: Tianjin, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van de Montage van de Maat van de Schakelaars van het instrument de Mannelijke

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHN
Standaard:ANSIGB
Materiaal:Roestvrij staal
Verbinding:Mannelijk
Oppervlakte Behandeling:Verzinkt
Head Type:Hexagon

Tianjin U-Ideal Instrument Co., Ltd.

[provincie: Tianjin, China]

Contacteer de Leverancier

Roestvrij staal 304 de Montage van de Kabel van de Klier (ic-1007B)

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:IC-1007B
Type:Geïsoleerde
Toepassing:Verwarming
Conductor Material:Koper
Schede Materiaal:PC
Isolatiemateriaal:Silicone Rubber

Zhejiang Italy Copper Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mu Adapter van de Optische Vezel van de Adapter van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-0.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-AMU
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

LC Singlemode Optische Adapter van de Vezel van 4 Kern

Prijs Unit: US $ 0.15-0.18 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTL-ALU4SM
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

DuplexAdapter LC Sm/de Adapter van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.35 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTL-ALU2SM
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Sc 6 Plaat van de Adapter van de Vezel van Gaten de Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.93-1.0 / Piece
MOQ: 300 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-AP
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

Eind Plooiende Buigtang voor IDC Kabel Plier

Prijs Unit: US $ 3.5-3.9 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GL-5005
Type:Krimptangen
Certificaat:CE
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Explosieveilige

Euro Stijl 4 het Koord van de Macht van de Uitbreiding van de Manier met Aarde (E8004E)

Prijs Unit: US $ 1.909-2.046 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:E8004E
Handelsmerk:ELENDAX or OEM
Verpakking:Each One in PVC Bag+Paper Card, 50PCS/CTN
Standaard:CE, ROHS, ISO9001
Oorsprong:China
Gs-Code:853669

Wenzhou Elendax Electrical Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

8 Doos van de Vezel van havens de Muur Opgezette Optische Eind (ftb-W8T)

Prijs Unit: US $ 3.0-4.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FTB-W8T
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, UL, ETL, ISO9001
Oorsprong:China

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

AC gelijkstroom Power Supply Adapter 12VDC 2A het UK Plug voor Access Control System

Prijs Unit: US $ 4.0-4.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: EXW

Model No:PS1202UK
Gebruik:Digitale CameraTonen
Output Type:DC
Verbinding:Plug In
Handelsmerk:eboxlock
Verpakking:0.3kg/2PCS Per Lot

Dajiang Lock Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

AC 100-240V aan gelijkstroom 12V 2A Power Adapter Supply Charger voor LED Strips Light EU/USA/UK ...

Prijs Unit: US $ 3.0-3.5 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: EXW

Model No:PS1202US
Gebruik:Digitale CameraTonen
Output Type:DC
Verbinding:Plug In
Handelsmerk:eboxlock
Verpakking:0.3kg/2PCS Per Lot

Dajiang Lock Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Nieuwe Design 4400mAh Power Bank met LED Light voor iPhone, HTC, Samgsung

MOQ: 300 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:BWPB132
Cell Type:18650 Lithium-ion
Hoedanigheid:2001-5000mAh
Toepasselijke modellen:Mobile Phone
Handelsmerk:BAREWIN
Verpakking:Blister Box, Gift Box, Crystal Box

Shenzhen Realsun International Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Adapterkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als draad en kabel, datakabel and auto kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index