Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Coaxiale Connectoren » Adapterkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 209/1045  
Totaal 31336 producten van ongeveer 1010

Adapterkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Type 12 van lade het Comité van het Flard van Havens ODF/Fiber

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPP-D12
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

FC 12 Plaat van de Adapter van de Vezel van Gaten de Optische

Prijs Unit: US $ 0.95 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-FAPFC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

De Uitrustingen van het Hulpmiddel van de Noodsituatie van de optische Kabel

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL5001
Certificaat:RoHS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Isolatie
Handelsmerk:Datolink

De Optische Adapter van de Vezel van Sm van LC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT ADAPTER
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

St van de Adapter van Dtst de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTST ADAPTER
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

APC van Sc de Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSCAPCDX
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

Multimode Duplex Optische Adapter van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Sc Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

19 duim 24/48 het Rek van de Kern zet Doos van de Distributie van de Vezel ODF de Optische op

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTL ODF 01
Certificering:RoHS,ISOCE
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Box

De Optische Schakelaar van de Vezel SMA Sm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SMA SM Fiber Optic Connector
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Fc-APC de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:FC-APC Fiber Optic Connector
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Optische Adapter van de Vezel van de Stijl van het Metaal Sm van Sc van Sc de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.3-0.35 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC SC Duplex SM metal style r
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:20 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

LC-duplex-adapters met Flens

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC-Duplex-Adapters with Flange
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

De Duplex van Aqua LC mm met de Adapter van de Flens

Prijs Unit: US $ 0.15-0.18 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Aqua LC MM Duplex with flange
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:25 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Optische Adapter van de Vezel van Sc mm van Aqua de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Aqua SC MM Duplex
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Dienblad van de Las van de vezel het Optische die in het Type ODF wordt gebruikt van Lade

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-FT
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

FC 6 Plaat van de Adapter van de Vezel van Gaten de Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-0.95 / Piece
MOQ: 300 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-FOAPFC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

Het Verschepen van de Schaal van het Platform van de digitale Vertoning 440-pond de PostSchaal van ...

Prijs Unit: US $ 1.0-25.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:NS-PS01
Weging:30-300kg
Display-type:LCD-
Plaats:Schaal van het Platform
Materiaal:Roestvrij staal
Meet Methode:Automatisch

De Optische Schakelaar van de Vezel st-Upc

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:ST-UPC Fiber Optic Connector
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

De Optische Schakelaar van de Vezel Sc-APC

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SC-APC Fiber Optic Connector
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Optische Adapter van de Vezel van Sm van FC/Upc de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC/UPC SM Simplex
Kleur:Geel
Interne structuur:Lineair Model
Energiebron:Single End Type
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag

Het Comité van het Flard van het Dienblad van de las ODF

MOQ: 10 Pieces

Model No:Splice Tray Patch Panel ODF
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

De Adapter van E2000/APC Sm Sx

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:E2000/APC SM SX Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

De multi LEIDENE van de Functie Toorts van het Flitslicht

Prijs Unit: US $ 14 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:S296
Gebruik:Camping
Stroomvoorziening:Oplaadbare batterij
Schakelaar:Duw (aan / uit)
Runtime:4
Met Light Source:Met Lichtbron

Ninghai Daren Outdoor Products Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Zuiger Ds 320 van de cilinder Dubbelwerkend zonder Verbindingen

Prijs Unit: US $ 0.99-2.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:ASTM
Materiaal:Staal
Gebruik:Automatisering en Controle
Structuur:Zuiger Cilinder
macht:Hydraulisch
Standaard:Standaard

De Weerbestendige Schakelaar van de Isolator SAA Approvd

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:UKF series
Operatie:Elektrische
Structuur van Operating:Elektrische
Certificaat:CEISO9001
Handelsmerk:HENUO
Verpakking:International Packing for Export

Yueqing Hengnuo Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De vezel optische adapter van Loopback

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LD-FOAD6122
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

5V2000mA de Lader van de telefoon

Prijs Unit: US $ 2.4-2.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:JHD-AP012U-050200AB
Accessoires:Adapters
Onderdelen:Flex Kabels
Handelsmerk:JHD
Verpakking:Carton Plus Small White Bo≃
Standaard:Compact shape

Shenzhen Jihongda Power Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van het Metaal fC-Sc

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

N Wijfje aan de Vrouwelijke Adapters van N, N-F-N-F

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:N Female to N Female adaptors, NF-NF
Type:Over het algemeen Coaxiale Connector
Koppelingsmechanisme:Draadaansluiting
Toepassing:Magnetron
Classificatie:Female Connector
Vorm:Circulaire

2.92mm Wijfje aan 2.92mm Mannelijke Adapter

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:2.92/2.92-FF
Type:Over het algemeen Coaxiale Connector
Koppelingsmechanisme:Draadaansluiting
Toepassing:Magnetron
Classificatie:Female Connector
Vorm:Circulaire
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Adapterkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als datakabel, draad en kabel and auto kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index