Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » kabelaansluitingen
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 375/2656  
Totaal 79670 producten van ongeveer 2489

kabelaansluitingen

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

simplex 50/125 62.5/125 St de Optische Corning Kabel van de Vezel Patchcord van mm

Prijs Unit: US $ 0.72-1.28 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-ST Corning Cable Patchcord
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlechten van 9/125 0.9mm Mu Lint van de Vezel van Sm de Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.72-1.28 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-MU Ribbon Pigtails
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlechten van het Jasje LSZH van de Vezel E2000APC Optische 2.0mm van Sm de Simplex/Patchcords

Prijs Unit: US $ 2.95-4.25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-E2000APC Pigtails / Patchcords
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlechten van het Jasje LSZH van de Vezel E2000/Upc Optische 2.0mm van Sm de Simplex

Prijs Unit: US $ 2.79-4.25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-E2000/UPC 1.5m Pigtails
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Verbindingsdraad van de Vezel van het Jasje E2000-FC/APC 2.0mm LSZH van Sm de Simplex

Prijs Unit: US $ 3.95-5.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ROP-E2000-FC/APC-Jumper
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

schakelaar van de Kabel FC van de mm de Simplex 0.9/2.0/3.0mm Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.49-0.72 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:ROP-FC Connectors
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

schakelaars van de Optische Kabel van de mm de Simplex 0.9/2.0/3.0mm Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.49-0.72 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:ROP-FC Connector Series
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Wijfje aan Wijfje Demper van het Type van Adapter van de Optische Vezel van FC

Prijs Unit: US $ 1.65-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-FC Adapter Type Attenuators
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Koude persing

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2u 48 het Havens rek-Opgezette Comité van het Flard van het Type van Lade van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 18.5-36.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:ROP-2U 48Ports Rack-mounted Panel
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:RITANO

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24/48 Rek van Havens zet het Comité van het Flard van de Vezel ODF op

Prijs Unit: US $ 18.5-36.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:ROP-Rack-Mounted 24/48 ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:RITANO

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 het Dienblad van de Las van de Vezel van kernen van de EindDoos van het Comité van het Flard

Prijs Unit: US $ 16.5-36.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:ROP-24cores Fiber Splice Tray
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:RITANO

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2u 19 " het Rek 24ports zet Comité van het Flard van de Vezel het Optische ODF op

Prijs Unit: US $ 16.5-36.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:ROP-24ports ODF 2U 19"
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:RITANO

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De EindDoos van het Comité van het Flard van de optische Vezel ODF 24cores

Prijs Unit: US $ 8.5-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-24Cores Terminal Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:RITANO

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Distributie van de Vezel FTTH de Optische Eind

Prijs Unit: US $ 8.5-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-FTTH Distribution Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:RITANO

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PCB van de Rechte hoek van rf Coaxiale zetten de Schakelaar van F op

Prijs Unit: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:RHT-611
Type:Over het algemeen Coaxiale Connector
Koppelingsmechanisme:Spannen Type
Toepassing:Audio & Video
Classificatie:Female Connector
Vorm:Circulaire

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De goud Geplateerde Vrouwelijke van het Geslacht van de Schakelaar van Grouding MilieuF Schakelaar ...

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, FCA, EXW

Model No:RHT-611
Type:Over het algemeen Coaxiale Connector
Koppelingsmechanisme:Spannen Type
Toepassing:Audio & Video
Classificatie:Female Connector
Vorm:Circulaire

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Mannelijke Rechte Golfplaat van de Schakelaar TNC voor Kabel 316

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:RHT-611
Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De automobiel Schakelaar van de Schakelaar TNC van de Injecteur

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:RHT-615
Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Connector:HDMI
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:RENHOTEC

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het economische Apparaat van de Meting van het niet-Contact Optische (SV-2010)

Prijs Unit: US $ 2000.0-3500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SV-2010
Handelsmerk:Leader
Verpakking:Pallet
Standaard:ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:9031802000

Leader Precision Instrument Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De economische Optische Visie die van het niet-Contact Systeem (SV-3020) meten

Prijs Unit: US $ 3000.0-4000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SV-3020
Handelsmerk:Leader
Verpakking:Pallet
Standaard:ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:9031802000

Leader Precision Instrument Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het economische 2D Optische Video Metende Systeem van het niet-Contact (SV-4030)

Prijs Unit: US $ 5000.0-6000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SV-403
Handelsmerk:Leader
Verpakking:Pallet
Standaard:ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:9031802000

Leader Precision Instrument Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PCB zetten de Schakelaar van de Stop van de Rechte hoek SMB op

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:RHT-616
Type:Coaxiale Connector PCB
Classificatie:Male Connector
Interface Type:AC / DC
VSWR:Right Angle
Handelsmerk:Dosin

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rechte Mannelijke PCB van het Waterdichte schot van het Type SMB zetten de Coaxiale Schakelaar van ...

Prijs Unit: US $ 0.45 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:DOSIN-816-0011
Type:Coaxiale Connector PCB
Classificatie:Male Connector
Interface Type:AC / DC
VSWR:Straight
Handelsmerk:DOSIN

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Cbb60 AC stelt de Motor Condensatoren met Ce- Certificaat in werking

Prijs Unit: US $ 0.2-0.24 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:CBB60
Type:Polypropyleen Capacitor
Toepassing:General Purpose,AC / Motor,Vermogen,Verlichting,AirconditionerVentilator
Packaging Type:Surface Mount
Structuur:Vaste condensator
Productie Materiaal:Polypropyleen

kabel van de Vlecht van de Vezel St/Sc/FC/LC/MTRJ/E2000/Mu/SMA/DIN van 0.9/2.0/3.0mm de Optische

Prijs Unit: US $ 0.72-1.28 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ROP-FC/ST/SC/LC Patchcords
Toepassing:Verbinding,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Bozhiwang - Enig Dringend EindInstrument

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:BZW-Single Pressing Die
Type:Krimptangen
Certificaat:CEISO
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Brand / vlamvertragend

de 10. LEIDENE van de Speld van de Hoogte van mm Vrouwelijke 3 Schakelaar van de Strook

Prijs Unit: US $ 0.001-0.01 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:10. mm pitch female 3 pin led strip connector
Geslacht:Vrouw
Pin:3 Pins
Toepassing:PCB
certificaat:UL,SDB,CE,ISO 9001RoHS
Interface Type:HDR

Zhejiang Lianhe Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fu-55 de droge Huidige Transformator van de Kern van het Type Gespleten

Prijs Unit: US $ 50 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:Split Core CT
Toepassing:Instrument
Type:Current Transformer
Fase:Single
Operation Voorwaarde:Indoor
Gebruik:Meting

Beijing GFUVE Electronics Co., Ltd.

[provincie: Beijing, China]

Contacteer de Leverancier

De op zwaar werk berekende Roestvrije Riem van de Band Steee met het Sluiten van de Bal

Prijs Unit: US $ 0.0199-0.0215 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:YFC
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Self-Locking Cable Tie
Handelsmerk:INGFA
Verpakking:100PCS/Polybag with Label

304 316 Zelfsluitende Banden van het Metaal van het Roestvrij staal voor Elektriciteit

Prijs Unit: US $ 0.031-0.035 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:YF
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Self-Locking Cable Tie
Handelsmerk:INGFA
Verpakking:100PCS/Polybag with Label
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Aanverwante producten
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Kabelaansluitingen fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als connector, kabelaansluitingen and kroonsteen. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index