Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 102/1053  
Totaal 31587 producten van ongeveer 2632

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

CCA UTP de Beste LAN van de Prijs UTP Kabel van uitstekende kwaliteit

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.2-0.3 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:cat6 cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shenzhen Light Blue Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

CAT6 LAN van de Toepassing UTP Cat5e Kabel voor de Mededeling van het Netwerk

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 15.5-45.0 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-UTP Cat5e Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De antistatische RubberSlang van de Zuiging van de Aardolie

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.98-2.0 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1"-12"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Water Rubber Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van het Flard van de Kabel van het Koord van het Flard UTP/FTP Cat5e/CAT6 RJ45

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:cat5e/cat6 patch cord cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

9in1 de schommeling verwarmt weg de Sublimatie van de Overdracht van de Machine van de Pers

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 120.0-150.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HP9IN1-STHJ
Structuur:Platen Druk op
Kleur & Pagina:Multi Color Printing Press
Gebruik:Warmtebehandeling oven
Automatische gradering:Automatisch
Printing Interface:USB2.0

Sc/Upc-Sc/Upc Singlemode SimplexVezel Optische Patchcord

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/UPC-SC/UPC SM SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

4core Optische Kabel van de Vezel van de Buis van de kabel G652 Singlemode 9/125 met Prijs per Meter

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.12-0.3 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:YUEYOU

Singlemode FTTH Kabel van het roestvrij staal 2 Kabel van de Daling van de Vezel van FO Corning de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.05-0.12 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFXCH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Kern:Multicore

De Oppoetsende Inrichting van de vezel met Handvat

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 488.0-988.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SCPC-32
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

19 " het Rek van de Gegevens van de Kabinetten van het Netwerk

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 82.0-240.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:601S
Type:Network Cabinet
Gebruik:Network Integration System
Installatie:Verticaal
Fan Number:Vier
Hoedanigheid:30U-40U

Ningbo Ship Import & Export Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC de Kabel van het Flard van de Optische Vezel 3 Meters van de Reeks Bendsafe Van uitstekende ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:FC-FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2017 de Hete Machine van het Draadtrekken van het Staal van het Type van Rechte Lijn van de Verkoop

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Set

Model No:ZJ/GZJ series
Type:Horizontale Metaal Drawing Machine
Gebruik:Draad
Max.Inlet Wire Dia.:6.5mm
Block Dia.:560mm
Certificaat:SGSISO

Sc/APC de Optische Snelle Schakelaar van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.4-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNFC-SCAPC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De centrum-gebaseerde Buis Opgw van het Roestvrij staal

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 KM
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, CIP, EXW

Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Aluminuml
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Staal
Certificaat:CE,ISORoHS

2-50kw St Stc Brush AC Alternator

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 90.0-100.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Type:Basic Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen
Snelheid:Snelheid
Algemene voorwaarden:Land Use

Fuan Sea Lion Motor Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

10/100base-Tx aan Singlemode DuplexConvertor van de Media van de Vezel van Sc 100base-Fx met LFP

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Converter
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2core de openluchtKabel van de Daling van de Optische Vezel FTTH

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.03 / Metro
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:ftth drop cable
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Flat Wire
Certificaat:CE,ISO,RoHS,CCC,ULVDE
Handelsmerk:SURELINK
Verpakking:1km, 2km or 4km/Drum

Van de vezel Optische van de Kabels Communicatie van de Kabel van de Gegevens van de fTTH/Computer- ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:FTTH
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Lasapparaat van de Fusie van Skycom t-108h

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:T-108H
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:Carton

2017 Heet verkoop 4kw de Elektrische Auto van het Golf voor Verkoop

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece

Model No:ZIMO
Type:Buggy / Golf Carts
Stoelen:3 tot 4
Vermogen Brandstof:Elektrisch
Maximum Snelheid:> 30 kmh
Klimvermogen:> 30%

De Optische Adapter van de Vezel van Sc Sm/PC met Blind voor FTTH

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02012-B2
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

De binnen Optische Doos van de Distributie van de Vezel 32cores

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.0-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FLT-D1
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LUNGE

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Min, Doos van de Beëindiging van de Vezel de Optische (gp-ZF I)

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:GP-ZF I
Verpakking:50 PCS/CTN
Oorsprong:China
Gs-Code:85176229

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel LSZH 305m/Roll van het Netwerk CAT6A van het Ce- Certificaat UTP

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 70.0-71.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:UTP-2168
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Conductor Material:Koper
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

FTTX 12 Kern G652. D Microduct de Lucht Geblazen Kabel van de Optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1-0.5 / Metro
MOQ: 5000 Meters

Model No:MINI
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore
Certificaat:ISO9001CCC
Handelsmerk:OEM

Chengdu Cheerdream Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De tweezijdige Riem van de Timing van de Tand

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 MOULD
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Type:NN500
Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Polyester
Kenmerken:Slijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:wttttt

De binnen Strakke Optische Kabel die van de Vezel van de Distributie van de Buffer voor het Centrum ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.05-0.3 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:Distribution cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CECCC
Handelsmerk:GEYIDA
Verpakking:Wooden Drums

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Bezem van de Sorghum van de Bezem van het Gras van /Mang van de bezem

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.85-4.9 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:67002
Stijl:Modern
Gebruik:Vloer,KeukenKleding
Aangepaste:Op maat
Kenmerken:Eco-
Handelsmerk:YUNSHENG

NINGBO YUNSUN HOUSEHOLD CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Lx. 5 Patchcord met Singlemode Gele BuitenSchede

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.0-6.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:LX5
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De flexibele Buis van het Silicone

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.9-15.0 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SH-0102
Gebruik:voor Air Conditionerindustrieel
Vorm:ronde
Prestatie:Temperatuur
Handelsmerk:YEEDAH
Verpakking:Poly Bag + Brown Carton.
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index