Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 103/1099  
Totaal 32954 producten van ongeveer 2534

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Kabel van de optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:GYXY,GYXTW, GYTS, GYTA,GYTA53,GYFTC8Y,ADSS
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHS,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:SUMLO or OEM

Hangzhou Sumlo Industrial Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De super Mini uni-Buis 2~24 Optische Kabel van de Vezel van de Kern Lucht Geblazen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.2-0.8 / Metro
MOQ: 5000 Meters

Model No:GCYFXTY-XB1.3
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore
Certificaat:ISO9001CCC
Merk:OEM

Chengdu Cheerdream Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

1X8 PLC Splitter van Fiber Optic Mini (FTTH, CATV, telecommunicatie)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 7.5-8.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:1260~1650NM
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard SFTP van de goede Kwaliteit UTP Cat7 CAT6 Cat5e

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:Cat5e cat6, cat7
Handelsmerk:GEMT
Verpakking:500pieces/Carton
Standaard:60*30*30
Oorsprong:Dongguang
Gs-Code:85441100

DONGGUAN GEMT CABLE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

de BinnenKabel van de Optische Vezel van de Kabel van de Daling 1/2core LSZH G657A2 met Strengthen ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece

Model No:1/2core Drop Cable
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Kern:Multicore

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Vezel van de Leverancier van Shenzhen de Concurrerende

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.78-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:LC/SC/ST/FC/MU/FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

CCA UTP de Beste LAN van de Prijs UTP Kabel van uitstekende kwaliteit

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.2-0.3 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:cat6 cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shenzhen Light Blue Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10/100base-Tx aan 100base-Fx Singlemode DuplexConvertor van de Media van de Vezel van Sc Unmanaged

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 11.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Converter
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

CAT6 LAN van de Toepassing UTP Cat5e Kabel voor de Mededeling van het Netwerk

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 15.5-45.0 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-UTP Cat5e Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De tweezijdige Riem van de Timing van de Tand

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 MOULD
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Type:NN500
Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Polyester
Kenmerken:Slijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:wttttt

De antistatische RubberSlang van de Zuiging van de Aardolie

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.98-2.0 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1"-12"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Water Rubber Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezels Sm van 4/6/12 9/125 G652 Optische Kabel van de Vezel van de Band van het Staal ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1-0.3 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:YUEYOU

Sc/Upc-Sc/Upc Singlemode SimplexVezel Optische Patchcord

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/UPC-SC/UPC SM SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

19 " het Rek van de Gegevens van de Kabinetten van het Netwerk

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 82.0-240.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:601S
Type:Network Cabinet
Gebruik:Network Integration System
Installatie:Verticaal
Fan Number:Vier
Hoedanigheid:30U-40U

Ningbo Ship Import & Export Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

2017 Nieuw Al Band van de Vrachtwagen van de Aanhangwagen van het Staal Radiale Zonder binnenband ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 99.0-100.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:11R122.5 295/75R22.5 285/75R24.5 255/70R22.5
Diameter:21'' - 24''
Tire ontwerp:Radiale Band
Certificaat:ECE,ISO9001DOT
Tread Pattern:Highway Tread Pattern
Tire Hiërarchie:16PR

De Oppoetsende Inrichting van de vezel met Handvat

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 488.0-988.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SCPC-32
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode FTTH Kabel van het roestvrij staal 2 Kabel van de Daling van de Vezel van FO Corning de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.05-0.12 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFXCH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Kern:Multicore

De gepantserde Optische Kabel van de Vezel van GYTY53 Van uitstekende kwaliteit

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 3.48 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYTY53-240B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van het Flard van de Kabel van het Koord van het Flard UTP/FTP Cat5e/CAT6 RJ45

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:cat5e/cat6 patch cord cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2017 de Hete Machine van het Draadtrekken van het Staal van het Type van Rechte Lijn van de Verkoop

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Set

Model No:ZJ/GZJ series
Type:Horizontale Metaal Drawing Machine
Gebruik:Draad
Max.Inlet Wire Dia.:6.5mm
Block Dia.:560mm
Certificaat:SGSISO

Sc/APC de Optische Snelle Schakelaar van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.4-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNFC-SCAPC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De centrum-gebaseerde Buis Opgw van het Roestvrij staal

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 KM
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, CIP, EXW

Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Aluminuml
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Staal
Certificaat:CE,ISORoHS

2-50kw St Stc Brush AC Alternator

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 90.0-100.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Type:Basic Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen
Snelheid:Snelheid
Algemene voorwaarden:Land Use

Fuan Sea Lion Motor Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Het Lasapparaat van de Fusie van Skycom t-108h

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:T-108H
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:Carton

Vezel Optische LX. 5 Patchcord met Singlemode Gele BuitenSchede

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.0-6.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:LX5
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2core de openluchtKabel van de Daling van de Optische Vezel FTTH

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.03 / Metro
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:ftth drop cable
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Flat Wire
Certificaat:CE,ISO,RoHS,CCC,ULVDE
Handelsmerk:SURELINK
Verpakking:1km, 2km or 4km/Drum

2017 Heet verkoop 4kw de Elektrische Auto van het Golf voor Verkoop

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece

Model No:ZIMO
Type:Buggy / Golf Carts
Stoelen:3 tot 4
Vermogen Brandstof:Elektrisch
Maximum Snelheid:> 30 kmh
Klimvermogen:> 30%

Fc-LC Adapter van de Convertor van de Vezel van PC de Optische voor de Apparatuur van de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 11.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HZ-01040-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Sc/Male-DIN/Female de Optische Hybride Adapter van de Vezel voor de Optische Sluiting van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HZ-0202F105-BB
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

Van de vezel Optische van de Kabels Communicatie van de Kabel van de Gegevens van de fTTH/Computer- ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:FTTH
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index