Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 103/948  
Totaal 28427 producten van ongeveer 1137

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Optische Kabel LC van de vezel--LC Koord van het Flard van mm het Duplex

Model No:JPT-013
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:JPT
Standaard:ISO 9001: 2008, TL certification, UL, RoHS

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De Optische Kabel LC/PC van de vezel--Het DuplexKoord van het Flard SC/PC Sm

Model No:JPT-012
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:JPT
Standaard:ISO 9001: 2008, TL certification, UL, RoHS

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De Optische Kabel LC van de vezel--Koord van het Flard van Sc Mm het Duplex

Model No:JPT-014
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:JPT
Standaard:ISO 9001: 2008, TL certification, UL, RoHS

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De Optische Kabel LC van de vezel--St Mm het DuplexKoord van het Flard

Model No:JPT-015
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:JPT
Standaard:ISO 9001: 2008, TL certification, UL, RoHS

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De Optische Kabel LC/PC van de vezel--Het DuplexKoord van het Flard ST/PC Sm

Model No:JPT-016
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:JPT
Standaard:ISO 9001: 2008, TL certification, UL, RoHS

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Multimode Verbindingsdraden Multimode MT-RJ van de Kabels van de Koorden van het Flard van de vezel ...

Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:MTRJ
Certificaat:RoHSISO9001
Productiecapaciteit:8, 000PCS Per Day

Weina-OFC Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Kabel van het Flard van Sc-Sc van het Koord van het Flard van de vezel de Optische Singlemode ...

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Toepassing:Verbinding
Gs-Code:854477000
Productiecapaciteit:12, 000PCS/Day

Shenzhen Optec Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel SM van ChFC ildren de Duplex (fc-FC) het Horloge van ...

Model No:FC-FC
Handelsmerk:comax
Verpakking:One PC for One Plastic, 4000PCS/Carton
Standaard:Bellcore Ta-Nwt-001209, International Standard
Oorsprong:Guang Zhou China
Gs-Code:85444929

Guangzhou Aokang Communication Equipment Company

[provincie: Guangdong, China]

Het Koord van het Flard van de optisch-Vezel van Sc, Single-Mode en Simplex

Zeer belangrijke Specificaties/Speciale Eigenschappen Beschrijving: 1.We hebben capaciteit om het product van de superieure die kwaliteit te voorzien, de koorden van het vezelflard in ...

Shenzhen Listen Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

St de Vezeloptische Koorden van het Flard, Veelvoudige Wijze, Simplex

Zeer belangrijke Specificaties/Speciale Eigenschappen De beschrijving van producten: De koorden van het vezelflard in telecommunicatie, gegevens nieuw bericht, lokaal netto gebiedsnetwerk en enorm ...

Shenzhen Listen Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

FC het vezeloptische Single-Mode Koord van het Flard, Simplex

Zeer belangrijke Specificaties/Speciale Eigenschappen Beschrijving: De koorden van het vezelflard in telecommunicatie, gegevens nieuw bericht, lokaal netto gebiedsnetwerk en enorm domein worden ...

Shenzhen Listen Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel LC Sm de Optische

Model No:LC SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:ISO9001

Shanghai Govo Telecom Co., Ltd

[provincie: Shanghai, China]

De Optische Kabels FC/PC van de vezel--SC/PC Koord van het Flard van mm het Duplex

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Certificaat:ISO9001

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Vezel Optische Patchcords MTRJ/PC--Het DuplexKoord van het Flard LC/PC Sm

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:ISO9001

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koorden FC/PC van het Flard van de vezel de Optische--Het DuplexKoord van het Flard LC/PC Sm

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Certificaat:ISO9001

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De Optische Kabels Mu van de vezel--Mu Sm het SimplexKoord van het Flard

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:ISO9001

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koorden ST/PC van het Flard van de vezel de Optische--MTRJ/PC Koord van het Flard van mm het Duplex

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:ISO9001

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De Optische Kabels St van de vezel--Koord van het Flard van Sc Mm het Duplex

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:ISO9001

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Multi-Mode Koord van het Flard van de Vezel van Hytrel het Optische,

Model No:CFO 15 FOPC 01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:ISO9001

China Fiber Optics Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koord /Jumper van het Flard van de vezel het Optische

Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Type:Cat 5
Cover Materiaal:PE
Certificaat:ISORoHS

Sichuan Tianyi Comheart Telecom Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Het Koord Om3 Duplex lc-LC van het Flard van de Vezel van Opitcal

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:UL

Qingdao Foconec Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Keyoptics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord/Vlecht van het Flard van de vezel de het Optische

Model No:Patch Cord
Handelsmerk:E-link
Oorsprong:China
Gs-Code:8544700000
Productiecapaciteit:500, 000 PCS/Year

E-Link China Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Shenzhen Jassonfiber Optoelectronics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

De Doos 15meter van de Opslag van het Koord van het Flard van de vezel

15meter van de de opslagdoos van de vezel Materiaal: ABS Toepassing: 15meter Grootte: 150*130*35mm

Haida Telecom Co., Ltd

[provincie: Hongkong, Hongkong_China]

Prijs van het Koord van het Flard van de Vezel van du-Du Sm de Simplex 2.0mm

Model No:HK-PC11
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw

Homk Telecom Tech Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

LC Singlemode Koord van het Flard van de vezel het Optische

Model No:LC/PC LC/APC singlemode/multimode
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Bedrading Devices:ODF
Verpakking:in Carton
Standaard:ISO8001

Easylink Group

[provincie: Guangdong, China]

Singlemode Koord van het Flard van de Vezel van Sc het Optische

Model No:SC/PC SC/APC singlemode/multimode
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Bedrading Devices:ODF
Verpakking:in Carton
Standaard:ISO8001

Easylink Group

[provincie: Guangdong, China]

FC Singlemode Koord van het Flard van de vezel het Optische

Model No:FC/PC FC/APC singlemode/multimode
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Bedrading Devices:ODF
Verpakking:in Carton
Standaard:ISO8001

Easylink Group

[provincie: Guangdong, China]

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index