Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 106/1109  
Totaal 33249 producten van ongeveer 3022

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Hennep Short Fiber OE Yarn voor Weaving (hy-OE)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8 / KG
MOQ: 500 KG
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:HY-OE
Gebruik:Het wevenHand Knitting
Kenmerken:Eco-Friendly,Gerecycleerde,Vocht absorberende,Anti-Bacteriën,AdemendeAnti-UV
Techniek:Open End / OE
Aantal aandelen:Single Yarn
Patroon:rauw

Qingdao Fab Mill Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel BinnenFTTH van de vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:ftth
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De duidelijke Stof van Spandex Lycra van de Jacquard voor Sexy Lingerie/Zwempak/Ondergoed

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 6.1-9.0 / kilogram
MOQ: 200 kilogram

Model No:lyc040
Techniek:Gebreid
Breedte:58/60''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:vlakte
Toepassing:Home Textiel,Kledingstuk,Schoenen,Zak,Kleden,Voering,BeddegoedGordijn

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 het Koord van het Flard van de Doorbraak MPO van LC

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 18.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:fiber optic patch cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Werkdruk 20 Staaf 300 de Slang van de Zuurstof van Psi/de Slang van het Lassen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.28-0.3 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1/4"-1"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing
Standaard:1/4"-1"

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC van de Plastic Doos van de Telecommunicatie van Gpon 1X32 Splitser voor Vezel CATV/Optical

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.5-11.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Gpon 1X32PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Kabel van de vezel van FTTX Oplossing Sc/APC/LC/APC/FC/APC 0.2dB

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.55-2.95 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/APC/LC/APC/FC/APC
Toepassing:VermogenAuto
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van /Riser van de Kabel van Zipcord de Duplex Binnen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.02-0.06 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-duplex
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Kern:Double Core

Gemaakt in Machine Van uitstekende kwaliteit van het Draadtrekken van het Type van China de Rechte

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 75000.0-80000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:ZJ/GZJ series
Type:Horizontale Metaal Drawing Machine
Gebruik:Draad
Max.Inlet Wire Dia.:6.5mm
Block Dia.:560mm
Certificaat:SGSISO

De Optische FC/APC Schakelaar van de vezel, Patchcord, Enige Wijze

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FCAPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2-144 Optische Kabel GYFTY van de Vezel van vezels de Openlucht

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.3-0.4 / Metro
MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:GYFTY
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc SimplexVezel Optische Patchcord

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc/upc
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

1X16 PLC FBT van Blockless de VlakSplitser van de Kring Lightwave

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.0-7.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLC1001
Handelsmerk:OEM/ODM
Verpakking:Packaged in Individual Bags with Test Results and
Standaard:0.9mm
Oorsprong:China
Gs-Code:8544700000

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2 de Optische Kabel van de Vezel van de kern GYTY53 van Enige Wijze

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.38 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYTY53-2B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Nylon-6 de het de ondergedompelde Stof/Canvas/Polyester van het Koord van de Band/Geweven/Koord/Band

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 3.6-3.7 / kg
MOQ: 1000 kg

Fiber Lengte:Long Fiber
Handelsmerk:shifeng
Verpakking:in Rolls
Standaard:840, 1260, , 11400, 1870, 2100
Oorsprong:Shandong, China (Mainland)
Gs-Code:59021010

Shandong Shifeng (Group) Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 Vezel ST/PC ST/PC Optisch (1M) op Verkoop

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.6-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:STSTOM3001
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

19 het " Standaard Enige Vakje van de Muur van de Sectie/de Muur zet Kabinet op

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 35 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SQ
Type:Network Cabinet
Gebruik:Video Surveillance Systems,Network Integration System,Remote Monitoring System,Closed-circuit monitoringsysteem,Elektronisch bewakingssysteemWireless Monitoring System
Installatie:Wall-Mounted Cabinet
Fan Number:Twee
Certificaat:CEISO

Ningbo Ship Import & Export Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

27.5 " Zwarte Machete met het Zwarte Nylon Handvat van de Vezel: 4mr5-275

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 360 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:4MR5-275
Blade Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Combat Knife
Folding:Ontvouwde
Kleur:Black
Conditie:Nieuw

DAV GEAR INDUSTRY CO., LTD.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De goede Vezel Patchcord van de Wijze van de Prijs Multi Duplex Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.65-1.05 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-LU-FU-OM1-2-0-C-15
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Waterdichte IP van de Telefoon van Koontech Op zwaar werk berekende Telefoon met Deur

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 240.0-275.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:KNSP-01
Type:Key Phone
Functie:VoIP Phone
Tonen:Zonder display
Aanraakscherm:Zonder touchscreen
Wijzerplaat:DTMF

Hongkong Koon Technology Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Grijs/CAT6 het Koord van het Flard Blue/Red/Yellow

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Cat6
Toepassing:LAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het Optische Mes Fujikura ct-06 van de vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 262 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ct-06
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:fujikura
Verpakking:Carton
Oorsprong:Japan

Hangzhou Jinlong Optical Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

2core Lszh Sheath Optical FTTH Cable

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.03 / Metro
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:optical ftth cable
Certificaat:CE,ISO,RoHS,CCC,ULVDE
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Flat Wire
Handelsmerk:SURELINK
Verpakking:1km, 2km or 4km/Drum

Draad van de Grond van de Optische Kabel van de Vezel van de Kabel van Opgw de Lucht met IEEE 1138

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-1000.0 / Metro
MOQ: 5000 Meters

Model No:OPGW
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

People's Cable Group Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Verbindingsdraad FC Sm/mm Sx/Dx van de vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen iPhotonics Creation Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/MTP de Assemblage van de Kabel van het Koord van het flard voor de Transmissie van Gegevens

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoSH, SGS
Oorsprong:Made in China

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel van de Metalen kap SMA905 van het Roestvrij staal van de hoge ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.0-3.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SMA905 series
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:HL

2017 Nieuwe gaat 4kw Elektrisch Kar

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece

Model No:ZIMO EV60
Leeftijd:Volwassenen
Maximum Snelheid:<60 kmh
Transmissie:Schacht
Opstarten:Elektrisch
Soort:Gear

Fabriek gyts-24 van China Kabel van de Vezel van Kernen de Optische voor de Installatie van de Pijp ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1-0.5 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:GYTS 24
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:CE,ISO9001CCC
Merk:OEM
Handelsmerk:QG
Oorsprong:China

Shandong Qingguo Optical Fiber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

CATV - de Optische Ontvanger van Vier Manier (GW-SOR706)

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Carton
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:GW-SOR706
Handelsmerk:GW-SOR706
Verpakking:8Pcs/Carton
Oorsprong:China
Gs-Code:85176229
Productiecapaciteit:1000PCS/Month

Grandway Electronics Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index