Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 106/976  
Totaal 29277 producten van ongeveer 2252

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Nylon 66 Monofilament Garen 0.08mm tot 1.0mm

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 3.5 / kg
MOQ: 500 kg
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:VS-NM100
Gebruik:Breiwerk,Het weven,Hand Knitting,Het naaien,BorduurwerkVisvangst
Kenmerken:Eco-Friendly,Hoge Sterkte,Anti-Pilling,Abrasion ResistantAnti-statische
Materiaal:100% Nylon
Fiber Lengte:Continuglasvezel
Aantal aandelen:Single Yarn

Vekstar Textile (Shanghai) Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

12 het Optische Koord van de Vlecht Core/48core

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5 / Set
MOQ: 1000 Sets

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

RJ45 CAT6 de Test van de Bot van de Pas van de Kabel van het Netwerk van Ethernet

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.33-0.46 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PAT-005
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

HONGTONG TECHNOLOGY CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

12 het Koord van het Flard van kernen MPO/MTP, de Assemblage van de Kabel mpo-LC

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 17.0-20.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MTP MPO Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De duplex Kabel van de Vlecht van de Wijze van Sc Multi Vezeloptische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-SU-00-OM1-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Hitte van de koepel - de inkrimpbare Sluiting van de Las van het Type

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLCE-DH
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

550/750/800g de geweven Geweven Zak van de Filter van het Stof van de Doek van de Glasvezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:YCFC
Filtratie Grade:Medium Filter
Handelsmerk:YC
Verpakking:Carton
Standaard:ISO9001: 2008
Oorsprong:Hefei, Anhui, China

Het Kanon van Airsoft BB van Gato (CQB RIS 2)

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:CQB RIS-2
Type:Toy Gun Accessoires
Leeftijd:3-8 jaar
Materiaal:Metalen
Handelsmerk:GATOPAINTBALL
Verpakking:Carton

Qidong Perfect Precise Tools Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het Voedsel van uitstekende kwaliteit/het Kosmetisch Hyaluronic Zuur van de Rang/Natrium Hyaluronate

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 200.0-250.0 / kg
MOQ: 1 kg
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:HA
Functie:Moisturizer,Anti-AgingWhitening / Lightening
Groep:Middelbare leeftijd en oude
Certificaat:SGSMSDS
Kwaliteitsgarantie Periode:Twee Jaar
Store Methode:Normale temperatuur

LC-Sc-FC kiezen Kabel van de Verbindingsdraad van de Vezel van de Wijze de Duplex Optische uit

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.9-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Duplex Jumper Cable
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de Optische Vezel van de Fabrikant MPO/MTP van Shenzhen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De flexibele RubberSlang van de Zuiging en van de Lossing van het Water

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.53-37.6 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:WSDH
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Water Rubber Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:Orientflex
Verpakking:Woven Bag and Plastic Film. Special Packing Is a

Open Synchrone Riem (5M)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.99 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Type:NN500
Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Polyester
Kenmerken:Slijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:wttttt

De draadloze Zaag van het Knipsel van de Spons

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece

Model No:KD-10
Saw Type:Reciprozagen
Type:Draagbaar
Aangepaste:Niet-aangepaste
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Canty

Het optische Lasapparaat van de Fusie van de Groepering (SKYCOM t-108H)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2200.0-2500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:SKYCOM T-108H
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:Carton

Hete Tand het LEIDENE van de Luxe van de Verkoop Genezen Licht (Goedgekeurd Ce)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 25.0-33.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LCL-603M
Certificering:CE
Type:Laser Equipment
Materiaal:Staal
Medical Device Type regelgeving:Type 2
Handelsmerk:Neutral or Customized

Shanghai Luk Company Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

16 de " Superieure Slang van pvc Layflat van de Hoge druk voor Irrigatie

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1600.0-1800.0 / Ton
MOQ: 10 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1"-16"
Gebruik:Irrigatie
Type:Irrigatiesysteem
Energiebron:Benzine
Drainage & Irrigatie Mode:Grond drainage en irrigatie machines
Pump Type:Centrifugaalpomp

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het duplex Koord van het Flard van lC-Sc mm

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:NT03-002
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Ningbo Weidan Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/LC/Sc de Optische Adapter van de Vezel (RoHS)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.25-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/LC/SC Adapter
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De witte Riem van de Timing van Pu echt Eindeloze (XL)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:XL, L, 2M, 3M, 5M, 8M, 14M, S2M, S3M, S5M, S8M
Materiaal:PU
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden

Het concurrerende Koord van het Staal van de Prijs voor Industrie 2*0.35nt/Ht van de Band

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1750 / Ton
MOQ: 10 Tons

Model No:2*0.35nt/Ht
Materiaal:Staaldraad
Dwarsdoorsnedevorm:Rond
Toepassing:Bouw Wire Mesh
Type:Staal Coil
Oppervlakte Behandeling:Gecoate

HEJIN CITY FRIENDS TRADING CO., LTD.

[provincie: Shanxi, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

1.25gbps dubbele SFP van de Vezel Optische Zendontvanger 1310nm 20km (phy-8525-1LS)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 9.5-10.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-8525-1LS
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12/24/48 Optische Kabel van de Vezel van Kernen mtp/mpo-LC de Duplex 50um Om3 MPO

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.0-20.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MPO/MTP Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CE,ISO9001CCC

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

UTP CAT6A met 0.57mm de Kabel van Ethernet van het Koper 23AWG

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 14.0-40.0 / Doos
MOQ: 50 Dozen

Model No:CAT6A UTP
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Hangzhou Risingsun Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Pvc vlechtte de Versterkte Nylon Slang ks-611nlg van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 25 / Roll
MOQ: 100 Rolls

Model No:KS-611NLG
Handelsmerk:Newbakers
Verpakking:Tape, Wrapped Plastic Film, Customized
Standaard:SGS
Oorsprong:China (Guangdong )
Gs-Code:39173900

Guangdong Newbakers Industrial Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Kabel van de Lancering OTDR van Sc/LC/FC/St/Mu/E2000 PC/Upc/APC Singlemode Multimode

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 120 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:Launch cable Box
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:90011000

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulpmiddelen van de Macht van de Hamer van de Boor van de Hamer van de Hamer van het koord de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 78 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:GBK2-30F
Type:Boorhamer
Classificatie:Hand Drill
Toepassingen:Building en Industrial
Klopboormachine Structuur:Bal-achtige
Impact Drill Head:Verstelbare Drill

Guangdong Newbakers Industrial Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

DC2 de duplex Plastic Kabel van de Optische Vezel voor Mededeling

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.25-0.28 / Metro
MOQ: 500 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:DC Series
Toepassing:LAN-kabelFiber Optic Cable
Cover Materiaal:PE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL

Beëindiging van de Kabel van de Daling FTTH van de vezel de Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:171045-538
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de macht met de pvc In de schede gestoken Draad van de Beveiliging van het Scherm ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:RVVP
Type:Geïsoleerde
Conductor Type:Stranded
Toepassing:Boven het hoofd
Conductor Material:Koper
Schede Materiaal:PVC

HuZhou SanSen Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index