Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 109/975  
Totaal 29224 producten van ongeveer 2435

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Pvc vlechtte de Versterkte Nylon Slang ks-611nlg van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 25 / Roll
MOQ: 100 Rolls

Model No:KS-611NLG
Handelsmerk:Newbakers
Verpakking:Tape, Wrapped Plastic Film, Customized
Standaard:SGS
Oorsprong:China (Guangdong )
Gs-Code:39173900

Guangdong Newbakers Industrial Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De witte Riem van de Timing van Pu echt Eindeloze (XL)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:XL, L, 2M, 3M, 5M, 8M, 14M, S2M, S3M, S5M, S8M
Materiaal:PU
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden

Het concurrerende Koord van het Staal van de Prijs voor Industrie 2*0.35nt/Ht van de Band

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1750 / Ton
MOQ: 10 Tons

Model No:2*0.35nt/Ht
Materiaal:Staaldraad
Dwarsdoorsnedevorm:Rond
Toepassing:Bouw Wire Mesh
Type:Staal Coil
Oppervlakte Behandeling:Gecoate

HEJIN CITY FRIENDS TRADING CO., LTD.

[provincie: Shanxi, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

1.25gbps dubbele SFP van de Vezel Optische Zendontvanger 1310nm 20km (phy-8525-1LS)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 9.5-10.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-8525-1LS
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12/24/48 Optische Kabel van de Vezel van Kernen mtp/mpo-LC de Duplex 50um Om3 MPO

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.0-20.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MPO/MTP Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CE,ISO9001CCC

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Mini Gepantserde Kabel van multi-kernen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.3 / Metro
MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:GJDKV-12OM3-3.0-C
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelSubmarine Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:Finecom

Finecom Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulpmiddelen van de Macht van de Hamer van de Boor van de Hamer van de Hamer van het koord de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 78 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:GBK2-30F
Type:Boorhamer
Classificatie:Hand Drill
Toepassingen:Building en Industrial
Klopboormachine Structuur:Bal-achtige
Impact Drill Head:Verstelbare Drill

Guangdong Newbakers Industrial Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Kabel van de Lancering OTDR van Sc/LC/FC/St/Mu/E2000 PC/Upc/APC Singlemode Multimode

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 120 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:Launch cable Box
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:90011000

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Beëindiging van de Kabel van de Daling FTTH van de vezel de Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:171045-538
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ss/APC de Optische Vlecht van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC/APC 0.9MM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

DC2 de duplex Plastic Kabel van de Optische Vezel voor Mededeling

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.25-0.28 / Metro
MOQ: 500 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:DC Series
Toepassing:LAN-kabelFiber Optic Cable
Cover Materiaal:PE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL

LC / Upc Sm Fiber Optic Adapter

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-SAD
Merk:OEM
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:OEM or Customized
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhen

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100g 24 Kabels van de Boomstam van de Vezel van Kernen Om3 MTP Mannelijke Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece

Model No:PN24MTPMTPOM3002
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fan-out Kabel van het Flard van de multi-Vezel van het Type de Openlucht Waterdichte Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 50.0-300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-WPC-SPSPM04
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Nylon 6 Monofilament hoog Verdraaid Garen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 3.5 / kg
MOQ: 500 kg
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:VS-NM100
Gebruik:Breiwerk,Het weven,Hand Knitting,Het naaien,BorduurwerkVisvangst
Kenmerken:Eco-Friendly,Hoge Sterkte,Anti-Pilling,Abrasion ResistantAnti-statische
Materiaal:100% Nylon
Fiber Lengte:Continuglasvezel
Aantal aandelen:Single Yarn

Vekstar Textile (Shanghai) Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

T de Riem van de Timing van de Tand

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / mm
MOQ: 1 mould
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Slijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:wttttt
Verpakking:Box

De Prijs van de fabriek voor de Kabel van de Assemblage van de Vezel MPO/MTP

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

1550nm Optical Transmitter 6dB (Internal)

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Doos
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Verpakking:4Pcs/Carton
Oorsprong:China
Gs-Code:85176229
Productiecapaciteit:100-200PCS/Month

Grandway Electronics Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Het elektrische toestel bevestigde de Demper van de Optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.55-2.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen/Openlucht Losse Optische Kabel van de Vezel van de Buis

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.29-0.35 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYFXTH
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OEM, GEYIDA

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hennep Short Fiber OE Yarn voor Weaving (hy-OE)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8 / KG
MOQ: 500 KG
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:HY-OE
Gebruik:Het wevenHand Knitting
Kenmerken:Eco-Friendly,Gerecycleerde,Vocht absorberende,Anti-Bacteriën,AdemendeAnti-UV
Techniek:Open End / OE
Aantal aandelen:Single Yarn
Patroon:rauw

Qingdao Fab Mill Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De goede Vezel Patchcord van de Wijze van de Prijs Multi Duplex Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.65-1.05 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-LU-FU-OM1-2-0-C-15
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Niet-metalen nietGepantserde Optische Kabel van de Vezel Unitube

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.15 / Metro
MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GJFXY
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

LC APC/Upc kiest de Optische Dempers van de Vezel van de Wijze uit

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC Attenuators
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel BinnenFTTH van de vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:ftth
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

27.5 " Zwarte Machete met het Zwarte Nylon Handvat van de Vezel: 4mr5-275

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 360 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:4MR5-275
Blade Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Combat Knife
Folding:Ontvouwde
Kleur:Black
Conditie:Nieuw

DAV GEAR INDUSTRY CO., LTD.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De duidelijke Stof van Spandex Lycra van de Jacquard voor Sexy Lingerie/Zwempak/Ondergoed

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 6.1-9.0 / kilogram
MOQ: 200 kilogram

Model No:lyc040
Techniek:Gebreid
Breedte:58/60''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:vlakte
Toepassing:Home Textiel,Kledingstuk,Schoenen,Zak,Kleden,Voering,BeddegoedGordijn

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Draad van de Grond van de Kabel van de Optische Vezel van Opgw de Lucht voor Synchrone Mededeling

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-1000.0 / Metro
MOQ: 5000 Meters

Model No:OPGW
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

People's Cable Group Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

Gemaakt in Machine Van uitstekende kwaliteit van het Draadtrekken van het Type van China de Rechte

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 75000.0-80000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:ZJ/GZJ series
Type:Horizontale Metaal Drawing Machine
Gebruik:Draad
Max.Inlet Wire Dia.:6.5mm
Block Dia.:560mm
Certificaat:SGSISO

2-144 Optische Kabel GYFTY van de Vezel van vezels de Openlucht

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.3-0.4 / Metro
MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:GYFTY
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index