Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 109/952  
Totaal 28548 producten van ongeveer 2196

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

mm Multi - de Vezel Optische MPO/MTP Patchcord van de Kern

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 100 pc

Model No:MTP
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CERoHS
Handelsmerk:OEM/ODM
Oorsprong:China

De ondergedompelde Stof van het Koord van de Band van de Polyester Industriële met Met hoge ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2350.0-3200.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:630D/1;840D/1;1000D/1;1000D/2;1000D/3make-to-order
Techniek:Geweven
Stijl:bedekt
Fiber Types:Filament
Functie:Warmte-isolatie
Breien Technics:na

Shandong Chuangji Imp. and Exp. Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Pvc vlechtte de Versterkte Slang ks-16198ssg van het Water van de Slang van de Vezel 100 Yards

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 32 / Roll
MOQ: 100 Rolls

Model No:KS-16198SSG 100 yards
Geschiktheid:Water Rubber Slang
Handelsmerk:Newbakers
Verpakking:Tape, Wrapped Plastic Film, Customized
Standaard:SGS
Oorsprong:China (Guangdong )

Guangdong Newbakers Industrial Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De draadloze Hete EPS van het Mes Snijder van het Schuim/de Snijder van het Storaxschuim

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 180 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:KD-DC180S
Aangepaste:Niet-aangepaste
Gebruik:Schuim
Materiaal van het handvat:Plastic
Stijl:High Frequency Electronic Type
Gevouwen:Ontvouwde

De binnen Gepantserde Multi-Core Fan-out Kabel van het Flard van de Optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 50.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-APC-FAFAS04
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De jacquard Afgedrukte Stof van de Chiffon van de Kleding van de Chiffon voor Kleding/Kleren/Kap

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.1-2.4 / Metro
MOQ: 500 Meters

Model No:CHI108
Techniek:Geweven
Breedte:58/60''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:vlakte
Fiber Types:Filament

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC de Optische Ceramische Metalen kap van de Vezel met Flens

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1000 Pieces

Model No:SCA-S1253-06FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Synchrone Riem

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.55-10.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:XL L H XH T5 T10
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Kenmerk:Anti-Static,Olie-Resistant,Cold-Resistant,Hitte bestendigHigh Temperature-Weerstand
treksterkte:Sterk
Materiaal:Rubber

2016 Hot Sale Straight Line Type Steel Wire Drawing Machine

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 75000.0-80000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:ZJ/GZJ series
Type:Horizontale Metaal Drawing Machine
Gebruik:Draad
Max.Inlet Wire Dia.:6.5mm
Block Dia.:560mm
Certificaat:SGSISO

De openlucht Lucht Enige Kabel van de Optische Vezel van de Wijze

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.33 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYTC8S
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Stootkussen van de Boot van het Stootkussen van Yokohama het Pneumatische Rubber Mariene

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 200.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HS-QQ003
Materiaal:Rubber
Vorm:Cilindrisch
Structuur:Drijvend
Handelsmerk:HS
Standaard:CCS BV GL

Riem van de Timing van Pu de Open

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:XL, L, 2M, 3M, 5M, 8M, 14M, S2M, S3M, S5M, S8M
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden

RG6 coaxiaal StandaardSchild 60% van de Kabel de SatellietKabel van de Dekking

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.04-0.08 / Metro
MOQ: 10000 Meters

Model No:RG6 Coaxial Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL

Hangzhou Risingsun Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Optische Ceramische Metalen kap van de vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1000 Pieces

Model No:LC-S1253-10
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Kabel van FO van multi-kernen de Gepantserde

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.85 / Metro
MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:GJJKAV or GJDKBV
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelSubmarine Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:Finecom

Finecom Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De ronde Spanner van de Neus voor de Riemen van het Koord van 1319mm/Samengestelde Riem/TextielRiem ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JPQ19R
Toepassing:Olie,Hair Care Products,Schoonheidsmiddelen,Skin Care Products,Koolzuurhoudende dranken,Reiniging, Wasmiddel,Melk,Yoghurt,Pure Water,Alcoholische DrankenFruit Drinks
Strapping Materiaal:Plastic Tape
Packaging:Geel
Automatische gradering:Handboek
Strapping Mode:Knik Type

Wenzhou Zhenda Packing Machine Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC het Koord van het flard

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8 / Set
MOQ: 1000 Sets

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De Optische Vlecht van de vezel met Schakelaars Sc/LC/FC/St

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTLP
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Sc/upc-sx-SM Vezel Optische Patchcord

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Ferrule endface:PC (UPC)
Aantal Cores:Single-Core
Gs-Code:8536700000

De Oppoetsende Machine van de vezel (HK-30Y)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1500.0-2500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-30Y
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2016 het Nieuwe Lasapparaat van de Fusie van de Groepering van de Kern Skycom

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:T-108H
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,RoHS,ISOSGS
Aangepaste:Niet-aangepaste
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Vochtwerende

Optische Adapter van de Vezel Sm- van Sc de Simplex (USD0.07/piece)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.06-0.07 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Naald PTFE voor de Zak die van de Filter wordt gevoeld

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:HT-PTFE 800
Stofvangmethode:Droog
Type:Filter Cartridge Dust Collector
Handelsmerk:HAOTIAN
Verpakking:Carton
Oorsprong:Taizhou

LC de duplexPrijs van de Fabriek van de Adapter van de Vezel Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:LC Fiber Optic Adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Standard Packing

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC/Upc/van PC de Lage Bovenmatige Splitser van de Optische Vezel van Fbt van het Verlies

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.5-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:2 X 2 FBT Fiber Splitter
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Drijvend Pneumatisch RubberStootkussen Yokohama in Olie en Gas, de Drijvende Dokken van de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 500.0-26000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:yokohama pneumatic fender
Handelsmerk:Evergreen Maritime
Verpakking:Plywooden Packing
Standaard:ISO17357: 2002, LR, CCS, ABS, BV, DNV
Oorsprong:China
Gs-Code:4016950000

Qingdao Evergreen Maritime Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

M/C-STB-ATV-4p rubberMachine 0815 van de Bouw van de Band

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 27000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:M/C-STB-ATV-4P-0815
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Aangepaste:Aangepaste
Automatische gradering:Automatisch
Structuur:Verticaal

Tonglu Does Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Riem van de Timing van /PU van de Riem van Pu de Open

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 200 Pieces

Model No:3M, 5M, 8M, 14M
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Packaging Machineryfood Machinery
Kenmerk:VlamvertragendeAnti-Static
treksterkte:Sterk
Materiaal:PU

Koord van het Flard van mm lc-LC van Foc het Duplex, Om3

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:NT03-017
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Ningbo Weidan Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12 kern MPO aan Fanout LC Enige Wijze 9/125 van de Kabel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 23.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FAS, FCA, EXW

Model No:MPO-LC 9/125
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index