Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 11/980  
Totaal 29380 producten van ongeveer 1224

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LC de Vezel Opticl Patchcord/het Koord van mm 2fibers van het Flard

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCLULU2MM
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Koord van het Flard van de Vezel van DIN het Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:DIN Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel LC/Sc/FC/St/Mu/MTRJ PC/Upc/APC het Simplex Duplex Multimode 50 van ...

MOQ: 1000 pieces

Model No:Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Verpakking:Paper Box

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het concurrerende Koord van het Flard van de Vezel van st-Sc van de Leverancier Optische

Prijs Unit: US $ 1.62-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM2-STSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Multimode SimplexKoord van het Flard van Vezel 62.5/125

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:FC-FC MM SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Leverancier fc-FC mm van de fabriek of het Koord van het Flard van de Vezel van Sm Dx

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:TK-FC/APC fiber patch cords
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF
Verpakking:Carton

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Optische Kabel LC/APC van de Vezel van de doorbraak

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-Sc Sm Dx 2.0mm Koord van het Flard van de Vezel G652D het Optische

Prijs Unit: US $ 1.9-4.9 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:G652D
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard MPO van de Vezel van de Wijze van /Single van het Koord van het Flard van de ...

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CPT

Model No:MPO Patch Cord
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC APC aan APC E2000 het Duplex Gele Koord van het Flard van de Optische Vezel Sm

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02LAEA930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sc LC het DuplexOm3 Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC LC DUPLEX OM3
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Polybag+Label
Standaard:ISO9001, CE, ROHS, UL

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 het Koord van het Flard van de Optische Vezel met Schakelaar LC

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCLULU2MMOM3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze van PC fC-St het Enige Optische

Prijs Unit: US $ 0.77-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-FCST03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel fC-Sc het SimplexOS1/2 9/125

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:FC-SC SM SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de Goede Kwaliteit van de fabriek het Aangepaste Optische

Prijs Unit: US $ 1.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TK-00001121
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Plastic Bag

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO-Sc Sm 12 Koord van het Flard van de Vezel van Kernen het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MPO-SC
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De enige Kernen van de Vezel van de Wijze Duplex Optische 12 kiezen het Koord van het Flard van de ...

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CPT

Model No:Single Mode MPO Patch Cord
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hete de Fabriek van China verkoopt Allerlei De Koorden van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.8-1.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Kabel van de optische Vezel Lx. 5 het Koord van het flard

MOQ: 100 Pieces

Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Merk:OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Vezel van het Gebruik 12f mpo-MPO van het Centrum van gegevens

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO-MPO
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

FC/APC-FC/APC het duplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

Prijs Unit: US $ 0.36 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/APC-FC/APC
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-Sc mm Dx 2.0mm Om4 50/125 Koord van het Flard van de Vezel Optisch

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:om4
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Optische Vezel van fC-St Upc

Prijs Unit: US $ 0.88-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-FCST03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Mu Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:Mu Fiber Optical Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

LC/LC 9/125um het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/LC SM DX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het hoge Koord van het Flard van de Optische Vezel van de Lage Prijs Qualit Waterdichte

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

FC APC P.m. Polarisatie die het Koord van het Flard van de Vezel handhaven

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC/SC/ST/FC/E2000/DIN/D4/MPO/MTP/OM3/OM4, etc
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sm van Sc/APC het Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, FCA, EXW

Model No:SC/APC Patchcord
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Vezel van het Verlies 24f mtp-MTP van de elite

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:24F MTP-MTP
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Het kleurrijke Koord van Eyewear van de Vezel (EG-4)

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 2400 Pieces

Model No:EC-4
Handelsmerk:M&I
Verpakking:1PC in OPP Bag, 12PCS Per Box, 300PCS Per Carton
Standaard:CE, FDA
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:90041000

Wenzhou M&I Eyewear Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index