Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 112/949  
Totaal 28467 producten van ongeveer 2189

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Prijs van de fabriek voor de Kabel van de Assemblage van de Vezel MPO/MTP

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

LC APC/Upc kiest de Optische Dempers van de Vezel van de Wijze uit

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC Attenuators
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel BinnenFTTH van de vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:ftth
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X4 PC Rack Mount Fiber Optic Splitter van FC

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 13.5-30.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:PLC-3006
Handelsmerk:WOLON
Verpakking:1PCS/ Plastic.
Standaard:ISO9001
Oorsprong:Wuhan, China
Gs-Code:85367000

Hennep Short Fiber OE Yarn voor Weaving (hy-OE)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8 / KG
MOQ: 500 KG
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:HY-OE
Gebruik:Het wevenHand Knitting
Kenmerken:Eco-Friendly,Gerecycleerde,Vocht absorberende,Anti-Bacteriën,AdemendeAnti-UV
Techniek:Open End / OE
Aantal aandelen:Single Yarn
Patroon:rauw

Qingdao Fab Mill Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het elektrische toestel bevestigde de Demper van de Optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.55-2.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen/Openlucht Losse Optische Kabel van de Vezel van de Buis

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.29-0.35 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYFXTH
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OEM, GEYIDA

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Niet-metalen nietGepantserde Optische Kabel van de Vezel Unitube

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.15 / Metro
MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GJFXY
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

27.5 " Zwarte Machete met het Zwarte Nylon Handvat van de Vezel: 4mr5-275

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 360 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:4MR5-275
Blade Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Combat Knife
Folding:Ontvouwde
Kleur:Black
Conditie:Nieuw

DAV GEAR INDUSTRY CO., LTD.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De duidelijke Stof van Spandex Lycra van de Jacquard voor Sexy Lingerie/Zwempak/Ondergoed

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 6.1-9.0 / kilogram
MOQ: 200 kilogram

Model No:lyc040
Techniek:Gebreid
Breedte:58/60''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:vlakte
Toepassing:Home Textiel,Kledingstuk,Schoenen,Zak,Kleden,Voering,BeddegoedGordijn

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Aangepaste Kleurrijke Raffia in Broodje voor het Pak van de Gift

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 5000 Pieces

Materiaal:Rayon Raffia
Type:Lint Spool
Stijl:Streep
Techniek:Met de hand gemaakt
Verpakking:1 Roll/Pack
Oorsprong:Shenzhen, China

JINPINJIN GIFTS & CRAFTS FACTORY

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Dubbele Kabel van de Kabel van Cat5e UTP de Tweeling voor de Gemakkelijkere Installatie van het Huis

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 12.0-38.0 / Doos
MOQ: 50 Dozen

Model No:CAT5e UTP Twin Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Hangzhou Risingsun Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van Opgw-- De Kabel van de optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-1000.0 / Metro
MOQ: 5000 Meters

Model No:OPGW
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

People's Cable Group Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

Gemaakt in Machine Van uitstekende kwaliteit van het Draadtrekken van het Type van China de Rechte

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 75000.0-80000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:ZJ/GZJ series
Type:Horizontale Metaal Drawing Machine
Gebruik:Draad
Max.Inlet Wire Dia.:6.5mm
Block Dia.:560mm
Certificaat:SGSISO

2-144 Optische Kabel GYFTY van de Vezel van vezels de Openlucht

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.3-0.4 / Metro
MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:GYFTY
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het anti-veroudert Opblaasbare Pneumatische Rubber Mariene Stootkussen van het Schip van het ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 200.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HS-QQ067
Materiaal:Rubber
Vorm:Cilindrisch
Structuur:Drijvend
Handelsmerk:HS
Standaard:CCS BV GL

Werkdruk 20 Staaf 300 de Slang van de Zuurstof van Psi/de Slang van het Lassen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.28-0.3 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1/4"-1"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing
Standaard:1/4"-1"

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-LC Vezel Optische Patchcord

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 100 pc

Model No:SC/PC/APC, LC/PC/APC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CERoHS
Handelsmerk:OEM/ODM
Verpakking:Poly Bag Per Piece

Grijs/CAT6 het Koord van het Flard Blue/Red/Yellow

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Cat6
Toepassing:LAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Kabel van de Optische Vezel van de Vezel de Optische (5M)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-FC-005
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Vezel van Shenzhen de Concurrerende

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.7-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:SC/UPC patchcord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC ST/PC Om3 Fiber Optical (1M) op Sale

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.6-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:STSTOM3001
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2core Lszh Sheath Optical FTTH Cable

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.03 / Metro
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:optical ftth cable
Certificaat:CE,ISO,RoHS,CCC,ULVDE
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Flat Wire
Handelsmerk:SURELINK
Verpakking:1km, 2km or 4km/Drum

CATV - de Optische Ontvanger van Vier Manier (GW-SOR706)

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Carton
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:GW-SOR706
Handelsmerk:GW-SOR706
Verpakking:8Pcs/Carton
Oorsprong:China
Gs-Code:85176229
Productiecapaciteit:1000PCS/Month

Grandway Electronics Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

4 Doos van de Vezel van de kern FTTH de Mini Optische Eind met Materiaal PC/ABS

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:FDB-4A
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:85176229

De Optische Schakelaar van de vezel voor LC/Upc

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-CLU
Merk:OEM
Toepassing:Fiber Module
Structuur:LC
Ferrule endface:PC (UPC)
Aantal Cores:Single-Core

Stof Collector Filter Bag (aangepast ontwerp)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:HT-PT001
Materiaal:Non-woven
Cartridge Filter:Niet-geweven polyester vezel
Filter Bag Filter:De Filter Type
Type:Pocket Filter
Gebruik:StoffilterLuchtfilter

CAT6A UTP LAN Cable voor Data Pass Fluke Test

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:Cat6A-utp
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Certificaat:CE,ISO,RoHSCCC

300t nylon/PolyHoofdkussen Shell, Verse Lucht Threated

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 30000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Stijl:Plain
Gebruik:Beddegoed,NekHotel
Lichaamsdeel:Hoofd
Vorm:Oblong

Wujiang Joylife Home Textile Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De enige Demper van de Optische Vezel van de Wijze Sc/APC

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC/APC Attenuator
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index