Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 123/993  
Totaal 29789 producten van ongeveer 1103

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

2016 de Hete Machine van de Kalender van 3 Broodje Rubber/Rubber Kalanderende Lijn

Prijs Unit: US $ 8000 / set
MOQ: 1 set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:three roll rubber calendering line
Garantie:3 Jaar
Controle Type:PLC
Automatische gradering:Automatisch
Energiebron:Gestoomde
Type:Rubber Kalender

Cat5e gaat Koord 7*0.2mm van het Flard v.Chr. Gele over Bot 0.5m

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Doos
MOQ: 1000 Dozen

Model No:WTP50050
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Cat5e gaat Koord 7*0.2mm van het Flard v.Chr. Bot 1m Grijs over

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Doos
MOQ: 1000 Dozen

Model No:WTRJ5001
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

6kw het Opzetten van het rek de Bank van de Lading voor het Centrum van Gegevens

Prijs Unit: US $ 500.0-1000.0 / Set
MOQ: 100 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:AC240-6KW
Type:Universele het Testen Machine
Maxcapacity:> 1000KN
Nauwkeurigheid Grade:0.5
Load Way:Electronic Load
Laden Methode:Dynamic Load

Kabel van de Vezel van Opgw de Optische G652

Prijs Unit: US $ 0.6 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:OPGW
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Distributie van het Comité van het Flard van de Vezel van het Type 8port van muur de Optische ODF

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:ODF-8core
Kabel:CAT3
Connector:RJ11
Poortnummer:> 128
Gebruik:Audio,Coaxiale kabel,VezelUTP
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Mannelijke Dempers van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 43.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Attenuator-MPO-SM-male
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vermindering Loopback van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 43.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische MPO Demper van de vezel Loopback

Prijs Unit: US $ 43.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Type Loopback van Vermindering van de Vezel MPO het Optische

Prijs Unit: US $ 43.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Dempers MPO van de vezel voor het Gebruik van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 43.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Demper MPO van de vezel voor de Integratie van de Vezel

Prijs Unit: US $ 43.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gebruik van het Netwerk van de Vezel van de Demper MPO het Optische

Prijs Unit: US $ 43.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Bak van Loopback van de Vermindering van de Vezel MTP de Optische 10dB

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP/MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

16 de Doos van de Distributie van de Optische Vezel van lassen FTTH (fdb-0216)

Prijs Unit: US $ 9.8-12.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FDB-0216
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

48 de binnen/OpenluchtKabel van de Aanleg van kabelnetten (stijgingskabel)

Prijs Unit: US $ 0.78 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYDA0482
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Zwarte Vlotte Bulk Materiële Slang S/D

Prijs Unit: US $ 2.5-3.0 / Metro
MOQ: 500 Meters

Model No:dh
Gebruik:Industrieel
Handelsmerk:Orientflex
Verpakking:as Customer's Requirements
Standaard:2"-12"
Oorsprong:Hebei China

Slijtvaste Flexibele Concrete RubberSlang

Prijs Unit: US $ 0.2-5.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:CH-124
Kleur:zwart
Handelsmerk:ORIENTFLEX
Verpakking:as Customized
Standaard:1"-8"
Oorsprong:China

De rubber Slang van de Versterking van de Draad van het Staal van de Slang

Prijs Unit: US $ 0.2-5.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:CH-126
Kleur:zwart
Handelsmerk:ORIENTFLEX
Verpakking:as Customized
Standaard:1"-8"
Oorsprong:China

De Slang van de Zuiging en van de Lossing van de Dunne modder van de grote Diameter

Prijs Unit: US $ 2.5-30.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:SH-11
Handelsmerk:ORIENTFLEX
Verpakking:as Customized
Standaard:3"-8"
Oorsprong:China
Gs-Code:4001210000

Slang van de Fabrikant van China de Rubber Bulk Materiële

Prijs Unit: US $ 2.5-30.0 / Metro
MOQ: 500 Meters

Model No:BMDH
Gebruik:Industrieel
Handelsmerk:Orientflex
Verpakking:Woven Bag and Plastic Film. Special Packing Is a
Standaard:2"-12"
Oorsprong:China

Lage Koolstof van de Prijs van China de Beste/de Hoge Machine van het Draadtrekken van het ...

Prijs Unit: US $ 75000.0-80000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:ZJ/GZJ series
Type:Horizontale Metaal Drawing Machine
Gebruik:Draad
Max.Inlet Wire Dia.:6.5mm
Block Dia.:560mm
Certificaat:SGSISO

2016 de Hete Machine van het Draadtrekken van het Type van Verkoop Rechte

Prijs Unit: US $ 75000.0-80000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:ZJ/GZJ series
Type:Horizontale Metaal Drawing Machine
Gebruik:Draad
Max.Inlet Wire Dia.:6.5mm
Block Dia.:560mm
Certificaat:SGSISO

De machines van Conet Zj/Gzj Series Wire Drawing

Prijs Unit: US $ 75000.0-80000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:ZJ/GZJ series
Type:Horizontale Metaal Drawing Machine
Gebruik:Draad
Max.Inlet Wire Dia.:6.5mm
Block Dia.:560mm
Certificaat:SGSISO

Machine de Van uitstekende kwaliteit van het Draadtrekken van de Levering van de Fabriek van Conet

Prijs Unit: US $ 75000.0-80000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:ZJ/GZJ series
Type:Horizontale Metaal Drawing Machine
Gebruik:Draad
Max.Inlet Wire Dia.:6.5mm
Block Dia.:560mm
Certificaat:SGSISO

2016 de Hete Machines van het Draadtrekken van het Type van Verkoop Rechte

Prijs Unit: US $ 75000.0-80000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:ZJ/GZJ series
Type:Horizontale Metaal Drawing Machine
Gebruik:Draad
Max.Inlet Wire Dia.:6.5mm
Block Dia.:560mm
Certificaat:SGSISO

Machines Van uitstekende kwaliteit van het Draadtrekken van de Prijs van China de Beste

Prijs Unit: US $ 75000.0-80000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:ZJ/GZJ series
Type:Horizontale Metaal Drawing Machine
Gebruik:Draad
Max.Inlet Wire Dia.:6.5mm
Block Dia.:560mm
Certificaat:SGSISO

Slang 300psi van de Hamer van de Hefboom van de Hoge druk van de Dekking van 3/4 Duim de Gele

Prijs Unit: US $ 0.3-2.99 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:Jack Hammer Hose
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Water Rubber Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PE Film Reels

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Sc/FC/St Oppoetsende Machine van de Schakelaar van de Vezel de Optische (HK-20K)

Prijs Unit: US $ 1569.0-1899.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HK-20K
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Cartion
Standaard:230*230*255mm

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC-FC/APC de simplexKabels van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:FC/APC
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed
Standaard:CE, ROHS
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index