Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 124/976  
Totaal 29262 producten van ongeveer 1083

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Chinese Optische Gezamenlijke Machine van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:T-108H
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:CTN/ Hard Carrying Case

Het Chinese Lasapparaat van de Fusie zingt ModelKern aan Kern

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SKYCOM T-108
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:Carton

LC/Sc/FC/St Oppoetsende Machine van de Schakelaar van de Vezel de Optische (HK-20K)

Prijs Unit: US $ 1569.0-1899.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HK-20K
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Cartion
Standaard:230*230*255mm

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC-FC/APC de simplexKabels van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:FC/APC
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed
Standaard:CE, ROHS
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Patchcord (Enige Wijze) lc-LC

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:SGS ROHS REACH ISO

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De geweven Omslag van de Kabel van Aroud Fiiber van de Omslag Optische voor het Beheer van de Kabel

Prijs Unit: US $ 0.3-3.0 / Metro
MOQ: 500 Meters

Model No:BS-WS
Certificering:CSA,UL,SGS,RoHSISO
Kleur:Zwart
IP-klasse:IP68
Gebruik:Optische kabel
Type:Spiraal inpakken

Xiamen QX Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Communicatie van de Wijze van de Band van het staal Gepantserde Enige Optische Kabel

Prijs Unit: US $ 0.126-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

12core Sm 9/125um de Diëlektrische Kabel van de Optica van de Vezel ADSS

Prijs Unit: US $ 0.458-0.9 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:ADSS-SJ-150M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De Hittebestendige Transportband op hoge temperatuur van EP

Prijs Unit: US $ 8.0-30.0 / Metro
MOQ: 50 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Type:NN400
Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:HUIYANG/OEM

Qingdao Huiyang Rubber Industry Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

2-24core Kabel van de Optische Vezel van de Draad van het Staal de Zelfstandige nietGepantserde ...

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTC8Y
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PE van het staal de Gepantserde Directe Begraven Kabel van het Netwerk van de Vezel van de Schede

Prijs Unit: US $ 0.126-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Centrale Buis 6 Optische Kabel van de Vezel G652D van de Kern Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.127-0.27 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

kabel van de Optische Vezel G652D van tot 24 Kernen Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.127-0.27 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Instalacion Subterranea Armadura 24 de Kabel van 48 Hilos FO

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

12/24fiber Communicatie van de Band van het staal Gepantserde Optische Kabel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Openlucht Communicatie van Armoed van de Band van het Staal Kabel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De dubbele Optische Kabel van de Vezel van het Jasje Gepantserde

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:GYTA53
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Kabel van Vezel 50 125 van de Band van het staal de Gepantserde Multimode Optische

Prijs Unit: US $ 0.2-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De Reeks van CC van Gekleurde Pof- Communicatie Kabel

Prijs Unit: US $ 160.0-170.0 / Roll
MOQ: 1 Roll
Trade Algemene Voorwaarden: CFR, CIF, EXW

Model No:CC2-1000(R/G/Y)
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableSubmarine Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Breedte 4002200mm Sterkte 3151000n/mm van de Riem van de Transportband van Nn Nylon RubberHuayue

Prijs Unit: US $ 4.8 / Metro
MOQ: 10 Meters

Type:Conveyor Belt
Kenmerken:Slijtvaste,Hittebestendig,Scheurvaste,VlamwerendeKoudebestendig
Gebruik:Coating met plakband
Prestatie:Sterke rubber transportband
Handelsmerk:HUAYUE
Verpakking:Standard Export Packing

Baoding Huayue Rubber Belts Co., Ltd.

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

DIN, zoals, zonder de Standaard Nylon Transportband Width400-2200mm van Vouwen

Prijs Unit: US $ 4.6 / Metro
MOQ: 10 Meters

Type:Conveyor Belt
Kenmerken:Slijtvaste,Hittebestendig,Scheurvaste,VlamwerendeKoudebestendig
Handelsmerk:HUAYUE
Verpakking:Standard Export Packing
Standaard:SGS, ISO, BV
Oorsprong:Hebei Baoding

Baoding Huayue Rubber Belts Co., Ltd.

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

FC aan FC de Vezeloptische Multimode Kabel van het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.5-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FU-FU-OM1-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Patchcord Kabel van de vezel DuplexOm3 LC LC

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-LU-LU-OM3-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Plastic High Speed Door voor Cold Storage Applications (HF-1105)

Prijs Unit: US $ 1200.0-2500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DDP

Model No:HF-1105
Type:Rollend
Open Style:Rolling
Opening Type:Met afstandsbediening
Certificaat:ISO9001CE
Positie:Industrieel

Shenzhen Hongfa Automatic Door Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LAN de OpenluchtKabel Cat5e van de Kabel UTP

Prijs Unit: US $ 28.8-30.0 / Doos
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Lan Cable Cat5e UTP Outdoor Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SAE R12 Rubber Hydraulic Hose voor Extreme High Pressure

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:3/8"-2"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

DIN 1sn Hydraulic Hose voor High Pressure

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1/4"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

DIN Engelse 856 4sp/4sh Hydraulic Hose voor Extreme High Pressure

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:3/8"-2"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Slang van de Irrigatie van het Water van de Slang van pvc Layflat

Prijs Unit: US $ 1500 / Ton
MOQ: 10 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:1"-12"
Materiaal:PVC
Hardheid:Slangen
Type:Thermohardende kunststof leidingsystemen
Kleur:Transparant
Hol:Hol

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Slang van de Draad van het staal de Spiraalvormige Hydraulische

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:3/16"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index