Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 126/974  
Totaal 29211 producten van ongeveer 1007

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

PE van het staal de Gepantserde Directe Begraven Kabel van het Netwerk van de Vezel van de Schede

Prijs Unit: US $ 0.126-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Centrale Buis 6 Optische Kabel van de Vezel G652D van de Kern Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.127-0.27 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

12core Sm 9/125um de Diëlektrische Kabel van de Optica van de Vezel ADSS

Prijs Unit: US $ 0.458-0.9 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:ADSS-SJ-150M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

kabel van de Optische Vezel G652D van tot 24 Kernen Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.127-0.27 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

LAN de OpenluchtKabel Cat5e van de Kabel UTP

Prijs Unit: US $ 28.8-30.0 / Doos
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Lan Cable Cat5e UTP Outdoor Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Breedte 4002200mm Sterkte 3151000n/mm van de Riem van de Transportband van Nn Nylon RubberHuayue

Prijs Unit: US $ 4.8 / Metro
MOQ: 10 Meters

Type:Conveyor Belt
Kenmerken:Slijtvaste,Hittebestendig,Scheurvaste,VlamwerendeKoudebestendig
Gebruik:Coating met plakband
Prestatie:Sterke rubber transportband
Handelsmerk:HUAYUE
Verpakking:Standard Export Packing

Baoding Huayue Rubber Belts Co., Ltd.

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

DIN, zoals, zonder de Standaard Nylon Transportband Width400-2200mm van Vouwen

Prijs Unit: US $ 4.6 / Metro
MOQ: 10 Meters

Type:Conveyor Belt
Kenmerken:Slijtvaste,Hittebestendig,Scheurvaste,VlamwerendeKoudebestendig
Handelsmerk:HUAYUE
Verpakking:Standard Export Packing
Standaard:SGS, ISO, BV
Oorsprong:Hebei Baoding

Baoding Huayue Rubber Belts Co., Ltd.

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Mannelijke Dempers van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 43.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Attenuator-MPO-SM-male
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Bak van Loopback van de Vermindering van de Vezel MTP de Optische 10dB

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP/MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Qsfp mpo-MPO 2X12f Singlemode Patchleads

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO 2x12F
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

2-24core Kabel van de Optische Vezel van de Draad van het Staal de Zelfstandige nietGepantserde ...

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTC8Y
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

12/24fiber Communicatie van de Band van het staal Gepantserde Optische Kabel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Openlucht Communicatie van Armoed van de Band van het Staal Kabel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De dubbele Optische Kabel van de Vezel van het Jasje Gepantserde

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:GYTA53
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Kabel van Vezel 50 125 van de Band van het staal de Gepantserde Multimode Optische

Prijs Unit: US $ 0.2-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Instalacion Subterranea Armadura 24 de Kabel van 48 Hilos FO

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

FC/APC-FC/APC de simplexKabels van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:FC/APC
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed
Standaard:CE, ROHS
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

USB aan de Kabel van de Last micro-USB en van Gegevens voor Androïde Apparaten

Prijs Unit: US $ 0.64 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:NM-USB-1502
Interface Type:USB
Connector:USB
Universeel:Universeel
Schakelaar:Zonder schakelaar
Gegevensoverdracht Functie:Gegevens Transmissie Functie

Shenzhen New Nanming Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

V8 Micro- USB Nylon Kabel voor Samsung Grijs

Prijs Unit: US $ 0.55-0.72 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: EXW

Model No:NM-USB-1508
Interface Type:USB
Connector:USB
Universeel:Universeel
Schakelaar:Zonder schakelaar
Gegevensoverdracht Functie:Gegevens Transmissie Functie

Shenzhen New Nanming Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Zwarte Vlotte Bulk Materiële Slang S/D

Prijs Unit: US $ 2.5-3.0 / Metro
MOQ: 500 Meters

Model No:dh
Gebruik:Industrieel
Handelsmerk:Orientflex
Verpakking:as Customer's Requirements
Standaard:2"-12"
Oorsprong:Hebei China

Rubber Zuurstof, de Slang van het Acetyleen met Montage

Prijs Unit: US $ 0.62-0.91 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:TWH
Gebruik:Industrieel
Handelsmerk:orientflex
Verpakking:Woven Bag and Plastic Film. Special Packing Is Ava
Standaard:3/16"~3/8"
Oorsprong:Hebei, China (Mainland)

Koppeling van Multimode Vezel van Sc van Competitve Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van de Leverancier van Shenzhen de Concurrerende

Prijs Unit: US $ 0.38-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Chinese Optische Gezamenlijke Machine van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:T-108H
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:CTN/ Hard Carrying Case

Het Chinese Lasapparaat van de Fusie zingt ModelKern aan Kern

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SKYCOM T-108
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:Carton

DIN 1sn Hydraulic Hose voor High Pressure

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1/4"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Slang van de Irrigatie van het Water van de Slang van pvc Layflat

Prijs Unit: US $ 1500 / Ton
MOQ: 10 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:1"-12"
Materiaal:PVC
Hardheid:Slangen
Type:Thermohardende kunststof leidingsystemen
Kleur:Transparant
Hol:Hol

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De beste Slang van de Draad van het Staal van pvc van de Kwaliteit Spiraalvormige

Prijs Unit: US $ 0.45-0.5 / Metro
MOQ: 500 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:1/4"-8"
Materiaal:PVC
Absorptie van het Water:0.1% ~ 0.3%
Samentrekking Percentage:<0.4%
Treksterkte:3.6MPa
Handelsmerk:RISING

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hydraulische RubberPijp voor Hoge druk

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / Metro
MOQ: 500 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:3/16"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Pijp van de Draad van het staal de Hydraulische Rubber voor R13

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:3/16"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index