Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 126/968  
Totaal 29031 producten van ongeveer 1075

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

ADSS Al Diëlektrische Zelfstandige Kabel van /Network van de Optische Kabel van de Vezel van de ...

Prijs Unit: US $ 0.4-0.9 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:ADSS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Spanwijdte ADSS 12core 100m Al Diëlektrische Zelfstandige LuchtKabel van het Netwerk van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.4-0.9 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:ADSS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Sc/APC Singlemode Vlecht 12packed 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT SCPC Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Oppoetsende Schijf van de Hand van de Vezel van PC MPO

Prijs Unit: US $ 26.0-39.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO/PC-1
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Versterker Jdsu EDFA/1550 EDFA CATV fwa-1550h-64X16 van de Hoge Macht FTTX EDFA

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FWA-1550H-64x16
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FULLWELL (OEM, ODM available)

Fabrikant van De Optische Versterker fwa-1550h-64X18 van de Versterker CATV van kabeltelevisie

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FWA-1550H-64x18
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FULLWELL (OEM, ODM available)

Multi Golf EDFA 1550nm De Versterker fwa-1550h-64X19 van kabeltelevisie CATV EDFA

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FWA-1550H-64x19
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FULLWELL (OEM, ODM available)

Hulp CATV Versterker fwa-1550h-32X21

Prijs Unit: US $ 1500.0-3500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FWA-1550H-32x21
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FULLWELL (OEM, ODM available)

Wdm CATV van Pon de Oplossing fwap-1550h-64X19 van de Optische Vezel EDFA

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FWAP-1550H-64x19
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FULLWELL (OEM, ODM available)

CATV combineert FTTH drievoudig-Spel fwap-1550h-32X16

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FWAP-1550H-32x16
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FULLWELL (OEM, ODM available)

Stof van de Vacht antiPilling de Polaire Zachte Sherpa voor Kleren

Prijs Unit: US $ 1.9-3.5 / Metro
MOQ: 500 Meters

Model No:POL071
Techniek:Gebreid
Breedte:58/60''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:vlakte
Fiber Types:Filament

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van Sc voor Optische Kabel van de Vezel van de Wijze van ...

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:sc om4
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Spanner voor de Riem van het Koord, pp, Huisdier en het Textiel Vastbinden (JPQ19)

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:JPQ19
Toepassing:Olie,Hair Care Products,Schoonheidsmiddelen,Skin Care Products,Koolzuurhoudende dranken,Reiniging, Wasmiddel,Melk,Yoghurt,Pure Water,Alcoholische DrankenFruit Drinks
Strapping Materiaal:Strip
Packaging:Geel
Automatische gradering:Handboek
Strapping Mode:Knik Type

Wenzhou Zhenda Packing Machine Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vlechten van de Vlecht van de Vezel van Sc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:Sc Pigtails
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Kabels van het Flard van de Vezel fC-Sc de Optische

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:FC-SC Fiber Optic Patch Cables
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

De Optische Demper van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 4.5-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vermindering Loopbacks van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:loopback-mpo-sm
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X8 ABS van Pon Optische PLC van de Vezel van de Doos Splitser met Schakelaar St/Sc/FC/LC

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLC splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF FWDM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen/OpenluchtKabel van de Optische Vezel met FRP

MOQ: 2000 Meters

Model No:Indoor/outdoor optical fiber cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vlechten van de Kabel van de Vezel van Sc FC St LC de Optische

Prijs Unit: US $ 0.6-0.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC/UPC-SM-SX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

KIA Optima 2.0L Auto Distributieriem, 113 * 25.4

Prijs Unit: US $ 4 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:113*25.4
Type:Auto Belt
Materiaal:Rubber
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CNFULO

Ningbo Fulong Synchronous Belt Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

voor Peugeot 406 1.8L / 2.0L / 2.2L Distributieriem, Japans rubber, 153 * 25.4

Prijs Unit: US $ 4 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:153*25.4
Type:Auto Belt
Materiaal:Rubber
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CNFULO

Ningbo Fulong Synchronous Belt Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De lucht Optische Kabel van de Vezel van FRP Zelfstandige niet-Metalic 24/48core

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYFTC8Y
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Antenne Al Diëlektrisch niet - Kabel van het Netwerk van de Vezel ADSS van het Metaal 12core ...

Prijs Unit: US $ 0.4-0.9 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:ADSS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

6 Optische Kabel van de Vezel van kernen Singlemode voor Netwerk

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

St van Singelmode de Simplex Optische Adapter/de Koppeling van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:ST SX fiber adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Pon+CATV 1550 Wdm EDFA fwap-1550h-32X15

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FWAP-1550H-32x15
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FULLWELL (OEM, ODM available)

MPO/APC-MPO/APC Fiber Optic Cable

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De lichte Spanners van het Koord van de Windas van de Plicht voor Ronde Pakketten (JPQ19R)

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:JPQ19R
Toepassing:Olie,Hair Care Products,Schoonheidsmiddelen,Skin Care Products,Koolzuurhoudende dranken,Reiniging, Wasmiddel,Melk,Yoghurt,Pure Water,Alcoholische DrankenFruit Drinks
Strapping Materiaal:Plastic Tape
Packaging:Geel
Automatische gradering:Handboek
Strapping Mode:Knik Type

Wenzhou Zhenda Packing Machine Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Stof van de Bank van de Polyester van Linnen de Decoratieve Afgedrukte 100% van de jacquard

Prijs Unit: US $ 2.2-4.0 / Metro
MOQ: 400 Meters

Model No:sofa001
Techniek:Geweven
Breedte:58/60''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:Plain Geverfd
Fiber Types:Treksterkte Wire

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index