Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 127/976  
Totaal 29262 producten van ongeveer 975

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

12 bundelde de Enige Wijze van de kern FC/APC de Vlecht van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 8.7-9.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/APC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC St Kabel van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:LC St Patch Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Vlechten van de Vlecht van de Vezel van Sc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:Sc Pigtails
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Kabels van het Flard van de Vezel fC-Sc de Optische

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:FC-SC Fiber Optic Patch Cables
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Kabels van het Flard van de Vezel Sc-Sc de Optische

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:SC-SC Fiber Optic Patch Cables
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De eigentijdse Best-Selling Goedkope RubberSlang van het Dok

Prijs Unit: US $ 19.8-60.0 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:DH124
Kleur:zwart
Handelsmerk:Orientflex
Verpakking:as Customized
Standaard:3"-10"
Oorsprong:China

Verpakt eindig zandstralen Slang

Prijs Unit: US $ 1.76-9.69 / Metro
MOQ: 500 Meters

Model No:sh
Gebruik:Industrieel
Handelsmerk:orientflex
Verpakking:as to Costomer's Requirements
Standaard:1/2"-4"
Oorsprong:Hebei China

De RubberSlang van de Lossing van de Zuiging van de dunne modder

Prijs Unit: US $ 2.5-30.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:SH-12
Handelsmerk:ORIENTFLEX
Verpakking:as Customized
Standaard:3"-8"
Oorsprong:China
Gs-Code:4001210000

1X8 PLC Splitter van Pon ABS Box Fiber Optical met St/Sc/FC/LC Connector

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLC splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF FWDM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Fan van de Bundel mpo-LC van kernen Om3 herstelt uit Koord/Kabel

Prijs Unit: US $ 5.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Slang van de Dunne modder van de grote Diameter de Rubber in China

Prijs Unit: US $ 2.5-30.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:SH-126
Handelsmerk:ORIENTFLEX
Verpakking:as Customized
Standaard:3"-8"
Oorsprong:China
Gs-Code:4001210000

De flexibele Op zwaar werk berekende Slang van het Dok van de Lossing

Prijs Unit: US $ 19.8-60.0 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:DH-123
Kleur:zwart
Handelsmerk:Orientflex
Verpakking:as Customized
Standaard:3"-10"
Oorsprong:China

De hete Slang van de Dunne modder van de Kwaliteit van de Verkoop

Prijs Unit: US $ 2.5-30.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:SH-125
Handelsmerk:ORIENTFLEX
Verpakking:as Customized
Standaard:3"-8"
Oorsprong:China
Gs-Code:4001210000

De lichte Spanners van het Koord van de Windas van de Plicht voor Ronde Pakketten (JPQ19R)

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:JPQ19R
Toepassing:Olie,Hair Care Products,Schoonheidsmiddelen,Skin Care Products,Koolzuurhoudende dranken,Reiniging, Wasmiddel,Melk,Yoghurt,Pure Water,Alcoholische DrankenFruit Drinks
Strapping Materiaal:Plastic Tape
Packaging:Geel
Automatische gradering:Handboek
Strapping Mode:Knik Type

Wenzhou Zhenda Packing Machine Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Spanner voor de Riem van het Koord, pp, Huisdier en het Textiel Vastbinden (JPQ19)

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:JPQ19
Toepassing:Olie,Hair Care Products,Schoonheidsmiddelen,Skin Care Products,Koolzuurhoudende dranken,Reiniging, Wasmiddel,Melk,Yoghurt,Pure Water,Alcoholische DrankenFruit Drinks
Strapping Materiaal:Strip
Packaging:Geel
Automatische gradering:Handboek
Strapping Mode:Knik Type

Wenzhou Zhenda Packing Machine Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

32*48mm het Zand van de Hoge druk & het Vernietigen van het Schot RubberSlang 12bar

MOQ: 200 Meters

Model No:Sand Shot Hose
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen Slang voor Zand en gritstralen
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Weaving Belt, Reels, PE Film, Crate

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

slang 40bar van de Pleister van 64mm de Stof Versterkte Rubber

MOQ: 20 Meters

Model No:Grout Hose
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen Slang voor Zand en gritstralen
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Weaving Belt, Reels, PE Film, Crate

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De stof vlechtte de Versterkte Slang 40bar van het Pleister van de Hoge druk Rubber

MOQ: 20 Meters

Model No:Plaster Hose
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen Slang voor Zand en gritstralen
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Weaving Belt, Reels, PE Film, Crate

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Schurende Bestand het Zandstralen/het Ontspruiten Slang 12 Staaf

MOQ: 200 Meters

Model No:sand shooting hose
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen Slang voor Zand en gritstralen
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Weaving Belt, Reels, PE Film, Crate

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Gepantserde Kabel van de Optische Vezel met de Fabrikant G652D GYTS van Corning itu-T

Prijs Unit: US $ 0.25 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:GYTS Optical fiber cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Maak 8 Kernen 5.0mm Doos van de Las van de Vezel van de Kabel van de Daling waterdicht de ...

Prijs Unit: US $ 110.0-220.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:TKS-8FA Fiber Optic Terminal Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM/TAKFLY/DF
Verpakking:Box and Carton, Pallet Is Available If Required

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Maak 8 Kernen 2.0mm/3.0mm/2*1.6mm Doos van de Las van de Vezel van de Kabel van de Daling ...

Prijs Unit: US $ 120.0-180.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:TKS-8FB Fiber Optic Terminal Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM/TAKFLY/DF
Verpakking:Box and Carton, Pallet Is Available If Required

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/APC-MPO/APC Fiber Optic Cable

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van Sc voor Optische Kabel van de Vezel van de Wijze van ...

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:sc om4
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vermindering Loopbacks van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:loopback-mpo-sm
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Demper van het vrouwelijk-Mannetje MPO van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 68.0-75.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MPO
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Demper 0-25dB van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 68.0-75.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MPO
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel die van de Apparatuur van het Lasapparaat van de Fusie van de vezel de Optische Uitrusting ...

Prijs Unit: US $ 0.001-0.01 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:DRS-37
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM and ODM orders are welcome
Verpakking:Plastic Box
Standaard:Customized
Oorsprong:China

DELSON(Ningbo) Rubber & Plastic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Demper van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 4.5-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index