Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 140/952  
Totaal 28543 producten van ongeveer 1097

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Ftth- Communicatie Kabel Gytc8a (FIG. 8)

MOQ: 1000 Meters

Model No:GYTC8A-30
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Coaxiale Kabel CATV van de Schakelaar van de Kabel van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:YD-048
Type:Over het algemeen Coaxiale Connector
Koppelingsmechanisme:Draadaansluiting
Toepassing:Audio & Video
Classificatie:Male Connector
Interface Type:AV

Singlemode Sx FTTH Snelle Schakelaar van Sc

Prijs Unit: US $ 1.7-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC(PC)
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Demper mannelijk-Famale van de Vezel MPO MTP

Prijs Unit: US $ 43.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO(MTP)-attenuator
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vermindering van de Vezel MPO MTP Loopbacks 3dB

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:loopback-mpo-3db
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/MTP vezeloptische Vermindering Loopback voor 3dB Bak

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP/MPO(APC)
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MTP/MPO Bak van Loopbacks van de Vermindering van de vezel de Optische 3dB

Prijs Unit: US $ 41.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP(MPO)
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De hybride Duplex Vlakke Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GJFJBV
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Flat Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Flexibele Lucht/water van de hoge druk/Slang de Voor alle doeleinden van de Brandstof

Prijs Unit: US $ 1.03-3.0 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1/4"-3"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PP Woven Bag

Stof/Vezel/de TextielSlang van de Industrie van de Slang van de Hoge druk van de Vlecht Industriële

Prijs Unit: US $ 1.58 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:1/4" to 4"
Materiaal:Nitril Rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PP Woven Bag

de Half afgewerkte Coaxiale Kabel Rg59/RG6/Rg11 van 75ohm

Prijs Unit: US $ 0.02-0.08 / Metro
MOQ: 10000 Meters

Model No:RG59/RG6/RG11 Semi-Finished Coaxial Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL

Hangzhou Risingsun Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

3.3m X 6.5m Stootkussens van het Dok van het Schip van het Type Yokohama de Pneumatische Rubber

Prijs Unit: US $ 200.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HS-N353
Materiaal:Rubber
Vorm:Cilindrisch
Structuur:Drijvend
Grootte:1.5 * 2.5 ~ 1.5 * 3.0m
Handelsmerk:HS

De fabriek levert 3.3m X 6.5m de Pneumatische Stootkussens van het Schip Yokohama

Prijs Unit: US $ 200.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HS-N354
Materiaal:Rubber
Vorm:Cilindrisch
Structuur:Drijvend
Grootte:1.5 * 2.5 ~ 1.5 * 3.0m
Handelsmerk:HS

De Rubber Pneumatische Stootkussens van uitstekende kwaliteit van Yokohama van de Verkoop van ...

Prijs Unit: US $ 200.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HS-N360
Materiaal:Rubber
Vorm:Cilindrisch
Structuur:Drijvend
Grootte:1.5 * 2.5 ~ 1.5 * 3.0m
Handelsmerk:HS

Stootkussens van het Schip van Yokohama van de Levering van de fabriek de Pneumatische Rubber op ...

Prijs Unit: US $ 200.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HS-N364
Materiaal:Rubber
Vorm:Cilindrisch
Structuur:Drijvend
Grootte:1.5 * 2.5 ~ 1.5 * 3.0m
Handelsmerk:HS

De drijvende Opblaasbare Pneumatische RubberStootkussens van het Schip Yokohama op Verkoop

Prijs Unit: US $ 200.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HS-365
Materiaal:Rubber
Vorm:Cilindrisch
Structuur:Drijvend
Grootte:1.5 * 2.5 ~ 1.5 * 3.0m
Handelsmerk:HS

Het hete Systeem van het Stootkussen van het Dok van het Type van Yokohama van de Verkoop ...

Prijs Unit: US $ 200.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HS-N369
Materiaal:Rubber
Vorm:Cilindrisch
Structuur:Drijvend
Grootte:1.5 * 2.5 ~ 1.5 * 3.0m
Handelsmerk:HS

Systeem van het Stootkussen van het Dok van het Stootkussen van de Boot van het ccs- Certificaat ...

Prijs Unit: US $ 200.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HS-N370
Materiaal:Rubber
Vorm:Cilindrisch
Structuur:Drijvend
Grootte:1.5 * 2.5 ~ 1.5 * 3.0m
Handelsmerk:HS

1u het Rek van 19 Duim zet het Comité van het Flard, Chassis Rackmount op

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LRP-1U
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TELEFLY or OEM

Riemen van de Timing van Htd de Rubber, de RubberRiem van de Transmissie

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HTD3M, HTD5M,
Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Weefsel
Kenmerken:Olie-Resistant,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN

De bot Geteste RJ45 Kabel van het Flard van de Kroon van UTP CAT6

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:FTP Cat6
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Ningbo Yinzhou Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht van de Optische Vezel van Sm van LC/Upc de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:LC/UPC Pigtails
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

300 de Textiel van psi vlechtte de Versterkte Slang van de Lucht

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:1/4"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Kleur:kleur
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De textiel Gevlechte RubberSlang van de Lucht voor de Werkdruk van 300 Psi

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:1/4"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Kleur:kleur
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Rubber Hydraulische Slang met de Vlotte of Verpakte Oppervlakte Van uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:3/16"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Geen Slang van pvc van de Geur Transparante

Prijs Unit: US $ 1742.0-1833.0 / Ton
MOQ: 2 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:1/4"-8"
Materiaal:PVC
Absorptie van het Water:<0,01%
Samentrekking Percentage:<0.4%
Treksterkte:(30 ~ 40) MPa
Handelsmerk:RISING

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

SAE R2 Rubber Hydraulic Hose voor High Pressure

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:3/16"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

SAE R12/R13/R15 Hydraulic Rubber Hose voor Extreme High Pressure

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:3/8"-2"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De hete Optische Kabel /Fibra Optica van de Vezel van de Band van het Staal van de Verkoop GYTS ...

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

De enige Optische Kabels van de Vezel van de Wijze

Prijs Unit: US $ 0.6-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FC/LC/ST/SC/E2000...
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index