Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 140/976  
Totaal 29262 producten van ongeveer 886

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De drager-rang installeert snel de Vezeloptische Snelle Schakelaar van Sc

Prijs Unit: US $ 0.68-0.76 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-F-S-S-S-SC-MPC-00-00
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Hete Verkoop van de Cassette van de Optische Vezel MTP/MPO Lgx

Prijs Unit: US $ 6.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo lgx box
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/APC-MPO/APC Fiber Optic Cable voor FTTH Connector

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC Kabel van de Draad van de Verbindingsdraad van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FA-FA-A-3-00-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Duplex 2mm Vezeloptische Kabel Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-LU-LU-D-2-0-C-05
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Multimode Duplex Optische Kabels Patchcord van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-LU-LU-OM2-3-0-C-20
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

E2000 Lood van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 11.6-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de Optische Vezel van E2000 FTTH

Prijs Unit: US $ 11.6-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

P de Optische Verspreider van de Vezel van de Rang met Schakelaars FC/Upc

Prijs Unit: US $ 54.0-68.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCIR-O-3-E-09-10-A7-FU
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

optische Verspreider van de Vezel van 1310/1550nm de Naakte voor Wdm Systeem

Prijs Unit: US $ 50.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCIR-X-3-E-02-10-A7-00
Type:Fiber Optic Sensors
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

optische Isolator van de Vezel van het Stadium van 1310nm de Enige

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SISO-S1-31-P-09-10-A5-FA
Type:CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie:Signaaloverdracht Equipment
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

1550nm de Optische Isolator van de Vezel voor EDFA

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SISO-S1-55-P-09-10-A5-FA
Type:CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie:Signaaloverdracht Equipment
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De dubbele Buis die van het Staal van de Rang van het Stadium P Optische Isolator inpakken

Prijs Unit: US $ 20.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SISO-S2-31-P-09-10-A5-00
Type:Vezel-versterker
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Ongevoelige 1310/1550nm Optische Isolator van de polarisatie

Prijs Unit: US $ 10.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SISO-S1-XX-P-09-10-A5-00
Type:Vezel-versterker
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Riem van de pols met Band van de Pols van het Koord de Antistatische

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:ES0101
Certificering:SGS,RoHSISO
Staat:nieuwe
Waterbestendig:Niet-waterdicht
Type:Wrist Strap
Handelsmerk:ALLESD

in-oor 8pin de Hoofdtelefoon van de Oortelefoon van de Bliksem voor iPhone 7 5 6splus

Prijs Unit: US $ 17.95-22.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:LSH390
draad Materiaal:TPE
Kleur:Wit
Type:Moving Coil-hoofdtelefoon
Communicatie:Bedrade
Gebruik:DJ,Portable Media Player,ComputerMobiele telefoon

Tama Electronics(Dongguan) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

0.1dB LC Duplexmm met/zonder de Adapter van de Flens

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:0.1dB LC Duplex MM with/Without Flange Adapter
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Koude persing

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1310/1490/1550nm Optische ABS van de Vezel FC/Upc Doos 1X2 Fbt

Prijs Unit: US $ 2.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:fiber optic SFP coupler
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF FWDM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Optische Splitser Fbt van de Vezel/Optische Koppeling 1X2 Ftb

Prijs Unit: US $ 2.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FBT Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF FWDM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Bestand de schuring zandstraalt Slang met Hoge Prijs

Prijs Unit: US $ 1.76-9.69 / Metro
MOQ: 500 Meters

Model No:Sandblast
Gebruik:Industrieel
Handelsmerk:orientflex
Verpakking:as to Costomer's Requirements
Standaard:1/2"-4"
Oorsprong:Hebei China

micro- van 980/1550nm Optische Wdm van de Vezel (Optisch Netwerk)

Prijs Unit: US $ 5.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SWDM-12-9815-01-E-30-10-B1-SU-FA
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

1X16 Optische PLC van de vezel Splitser Sc/Upc

Prijs Unit: US $ 15.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SPLCS-116-1-3-3-05-B3-SU-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

1X8 PLC Splitter van Fibre Optical met Sc/Upc Connector

Prijs Unit: US $ 8.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SPLCS-18-2-09-09-10-E4-SU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Verbindingsdraad van de vezel/Lood van het Flard van de Vezel de Optische/Vezel ...

Prijs Unit: US $ 1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PatchCord
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Optische Vlecht van de Vezel van de Kleur van de kern Sc/Upc Single-Mode

Prijs Unit: US $ 0.21 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:Fiber Optic Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

CCS Rubber Marine Airbag voor Ship Launching en Landing (ht-5)

Prijs Unit: US $ 2000.0-7000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HT-5
Standaard:CB / T3837
Toepassing:Berging,Schip Lancering En AshoringVervoerscapaciteit
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Hantian

Verschillende Model Shipping Airbags met CCS Certificate (ht-7)

Prijs Unit: US $ 900.0-5000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HT-7
Standaard:CB / T3837
Toepassing:Berging,Schip Lancering En AshoringVervoerscapaciteit
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Hantian

8 lagen van Rubber Marine Salvage Airbags met CCS Certificate (ht-8)

Prijs Unit: US $ 900.0-5000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HT-8
Standaard:CB / T3837
Toepassing:Berging,Schip Lancering En AshoringVervoerscapaciteit
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Hantian

CCS High Pressure Lifting Airbag voor Salvaging (HT6/1.5)

Prijs Unit: US $ 900.0-5000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HT6/1.5
Standaard:CB / T3837
Toepassing:Berging,Schip Lancering En AshoringVervoerscapaciteit
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Hantian

Marien Schip die RubberBallon in Hete Verkoop (HT5/1.2) lanceren

Prijs Unit: US $ 900.0-6000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:HT5/1.2
Standaard:CB / T3837
Toepassing:Berging,Schip Lancering En AshoringVervoerscapaciteit
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Hantian
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index