Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 140/1052  
Totaal 31537 producten van ongeveer 1168

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De open RubberRiem van de Timing

Prijs Unit: US $ 5.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPEN BELT
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,MijnbouwapparatuurLandbouwmachines
Kenmerk:Vlamvertragende,Anti-Static,Olie-Resistant,Cold-Resistant,Roestvrij,Hitte bestendig,Skid-Weerstand,Slijtvast,Acid-ResistantHigh Temperature-Weerstand
treksterkte:Sterk
Materiaal:Rubber

Ningbo Fulong Synchronous Belt Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Open Riem, Rubber Open Riem, Max. 100 Meters

Prijs Unit: US $ 5.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPEN BELT
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,MijnbouwapparatuurLandbouwmachines
Kenmerk:Vlamvertragende,Anti-Static,Olie-Resistant,Cold-Resistant,Hitte bestendig,Skid-Weerstand,SlijtvastHigh Temperature-Weerstand
treksterkte:Sterk
Materiaal:Rubber

Ningbo Fulong Synchronous Belt Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische 1*4 CWDM voor Metro CWDM Systeem

Prijs Unit: US $ 105.0-120.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1*4
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optisch de 3-havens CWDM van de Vezel Apparaat

Prijs Unit: US $ 70.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:3-port
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Veranderlijke Optische Dempers Mems van de vezel

Prijs Unit: US $ 50.0-65.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Mems VOA
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lid van de Sterkte FRP 12 Kern Sm 9/125 Optische Kabel van de Vezel Openlucht

Prijs Unit: US $ 0.12-0.3 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYFXY
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Openlucht Vlak Type 4 de Kabel van de Optische Vezel Sm van Vezels G652D voor de Spanwijdte van 120m

Prijs Unit: US $ 0.12-0.4 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYFXTY-FL
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Openlucht Garen 4 Kern Sm van het Glas 9/125 Kabel van /Optical van de Kabel van de Toegang

Prijs Unit: US $ 0.15-0.25 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFXTH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Mini ADSS 80m Optische Kabel van de Vezels van de Spanwijdte de Diëlektrische 4/6 met de Prijs van ...

Prijs Unit: US $ 0.17-0.4 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYFXTY-FG
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

De Optische Kabel van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Stof van de chiffon voor Kleding/Kledingstuk/Schoenen/Zak

Prijs Unit: US $ 0.9-2.4 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:XLN-1782
Techniek:Geweven
Breedte:55/56''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:gedrukt
Fiber Types:Filament

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van het Netwerk Cat5e van de Test UTP van de Bot van de pas CAT6

Prijs Unit: US $ 49.0-55.0 / Doos
MOQ: 50 Dozen

Model No:cat6 lan cable
Toepassing:LAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Xingfa Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De open Riem van de Timing 100 Meters in Één Broodje

Prijs Unit: US $ 5.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:5M-20
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,MijnbouwapparatuurLandbouwmachines
Kenmerk:Vlamvertragende,Anti-Static,Olie-Resistant,Cold-Resistant,Hitte bestendig,Skid-Weerstand,SlijtvastHigh Temperature-Weerstand
treksterkte:Sterk
Materiaal:Rubber

Ningbo Fulong Synchronous Belt Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De open Riem van de Timing, Max. 100 Meters

Prijs Unit: US $ 5.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:8M
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,MijnbouwapparatuurLandbouwmachines
Kenmerk:Vlamvertragende,Anti-Static,Olie-Resistant,Cold-Resistant,Hitte bestendig,Skid-Weerstand,SlijtvastHigh Temperature-Weerstand
treksterkte:Sterk
Materiaal:Rubber

Ningbo Fulong Synchronous Belt Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De digitale Machine van de Pers van de Hitte van de Hoed van de Mok van de T-shirt van de ...

Prijs Unit: US $ 120.0-150.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FM1261DGNTHJ
Structuur:Platen Druk op
Kleur & Pagina:Multi Color Printing Press
Gebruik:Warmtebehandeling oven
Automatische gradering:Automatisch
Printing Interface:USB2.0

Singlemode Kabel van de Daling met Sc-Sc/APC Cconnector

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-SC/APC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request

5in1 de Machine van de Sublimatie van de T-shirt van de Pers van de Overdracht van de hitte

Prijs Unit: US $ 120.0-150.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FM1251DGNTHJ
Structuur:Platen Druk op
Kleur & Pagina:Multi Color Printing Press
Gebruik:Warmtebehandeling oven
Automatische gradering:Automatisch
Printing Interface:USB2.0

8in1 de Sublimatie van de Overdracht van de Pers van de Hitte van de t-shirt

Prijs Unit: US $ 120.0-150.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HP8IN1-STHJ
Structuur:Platen Druk op
Kleur & Pagina:Multi Color Printing Press
Gebruik:Warmtebehandeling oven
Automatische gradering:Automatisch
Printing Interface:USB2.0

5in1 de Machine van de Overdracht van de Pers van de hitte

Prijs Unit: US $ 159.0-189.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HP5IN1
Structuur:Platen Druk op
Kleur & Pagina:Multi Color Printing Press
Gebruik:Warmtebehandeling oven
Automatische gradering:Automatisch
Printing Interface:USB2.0

5in1 38X30cm de Pers van de Hitte van de Hoed GLB van de Kop van de Mok van de T-shirt

Prijs Unit: US $ 159.0-189.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HP5IN1
Structuur:Platen Druk op
Kleur & Pagina:Multi Color Printing Press
Gebruik:Warmtebehandeling oven
Automatische gradering:Automatisch
Printing Interface:USB2.0

9in1 Pers van de Hitte van de T-shirt van de Sublimatie van het Grote Formaat van 38*30 de Digitale

Prijs Unit: US $ 120.0-150.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:9IN1
Structuur:Platen Druk op
Kleur & Pagina:Multi Color Printing Press
Gebruik:Warmtebehandeling oven
Automatische gradering:Automatisch
Printing Interface:USB2.0

24 Boomstammen van de Kabel van de Vezel van kernen MPO de Optische

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:24 cores
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

Het optische Koord van het Flard voor CATV & LAN

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:Optical Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St van Singelmode de Simplex Optische Adapter/de Koppeling van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:ST SX fiber adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Patchcord Kabel van de vezel DuplexOm3 LC LC

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-LU-LU-OM3-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

FC aan FC de Vezeloptische Multimode Kabel van het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.5-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FU-FU-OM1-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Ip-MPO maak de OpenluchtKabel van het Flard van de Vezel waterdicht

MOQ: 1 Piece

Model No:IP-MPO
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex Enige Kabel 5m van het Flard van de Optische Vezel van de Wijze Sc aan Sc

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:SC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Kabel van de Boomstam van de Vezel Pinless van kernen MPO aan MPO de Vrouwelijke Optische

Prijs Unit: US $ 22.0-35.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:PN-001
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Demper van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 4.5-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index