Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 145/993  
Totaal 29783 producten van ongeveer 1294

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

54W LEIDENE van pvc het Muur Opgezette Onderwater Licht van het Zwembad

Prijs Unit: US $ 20.0-90.0 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:HX-WH298-54P
IP-klasse:IP68
Emitting Kleur:RGB
Met Light Source:Met Lichtbron
Toepassing:Zwembad
Lamp Body Materiaal:Vezelversterkte kunststoffen

E2000 APC Inrichting van Polihsing van de Schakelaar van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 789.0-999.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:E2000/APC-18
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Stof van het Af:drukken van de Jacquard van de Polyester van 100% de Digitale voor ...

Prijs Unit: US $ 0.8-2.1 / Metro
MOQ: 400 Meters

Model No:pri026
Techniek:Geweven
Breedte:58/60''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:gedrukt
Toepassing:Home Textiel,Kledingstuk,Schoenen,Zak,Kleden,Voering,BeddegoedGordijn

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

LAN van het Netwerk van het Paar UTP van China Leverancier Verdraaide CAT6 Kabel 1000FT

Prijs Unit: US $ 49.0-55.0 / Doos
MOQ: 50 Dozen

Model No:cat6 lan cable
Toepassing:LAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

MTRJ Multimode DuplexVezel Patchcord

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:MTRJ
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc de Simplex Optische Adapter van de Vezel Singelmode

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:LC/UPC SM SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Katoenen van de polyester Spandex Afgedrukte Stof voor Kleren/Kleding/Ondergoed/de Toga van het ...

Prijs Unit: US $ 2.2-4.0 / Metro
MOQ: 400 Meters

Model No:co005
Techniek:Geweven
Breedte:57/58''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:Plain Geverfd
Fiber Types:Treksterkte Wire

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

PLC van de Buis van het Staal van de Vezel van Sc/APC 1X4/1X8/1X16//1X32/1X64 Naakte Optische ...

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fbt Coupler
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF FWDM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

het Rek van de Cassette 1u/2u/3u/4u MTP/MPO zet het Comité van het Flard op MPO

Prijs Unit: US $ 1.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO adapter
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Bestand Buis op hoge temperatuur van het Silicone

Prijs Unit: US $ 6.8-7.5 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SH-0076
droogmedium:Lucht
Handelsmerk:YEEDAH
Verpakking:Carton
Standaard:SGS
Oorsprong:Guangzhou

LC Vlecht en Patchcord van de Wijze van het type de Multi

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, DDP, DAP, CIP, EXW

Model No:LC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De schone Antistatische Armband van de Zaal

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:WS0101
Certificering:SGS,RoHSISO
Staat:nieuwe
Waterbestendig:Niet-waterdicht
Type:Wrist Strap
Handelsmerk:ALLESD

FDA de Standaard Witte RubberSlang van de Rang van het Voedsel van de Dekking Sanitaire

Prijs Unit: US $ 2.56-15.88 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:Food Grade Hose
Handelsmerk:OEM/KINGDAFLEX
Verpakking:Rolls Packed by Plastic Film or Woven Bag
Standaard:3/4'' to 6''
Oorsprong:China
Gs-Code:4009310000

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

96 Kabel van de Vezel van de Steun van de kern ADSS de Zelf Lucht Optische (G652D, G655 vezel)

MOQ: 1000 Meters

Model No:ADSS cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Vezel 48 van Sm G652D de Kabel van Opgw van de Lijn van de Macht van de Draad van de Grond van de ...

MOQ: 1000 Meters

Model No:OPGW-2S 1/48B1(115/59-242.5)
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

De mobiele Optische Fabrikant van de Kabel van de Vezel

MOQ: 50 Pieces

Model No:GJPFJU
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

De Stop van USB 3.0 B aan de Kabel van de Stop van het Type C

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KDUSBC3004
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

USB 3.0 Micro- B Stop aan de Kabel van de Stop van het Type C

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KDUSBC3005
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

optische Kabel van de Vezel van 3.0mm de Binnen van de Enige Schede van pvc van de Wijze Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:3.0mm Indoor Fiber Optic Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PE
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het schuim steunde het Lichtgrijze Tapijt van het Koord van de Tentoonstelling van de Bevloering

Prijs Unit: US $ 0.3-1.5 / Vierkante Meter
MOQ: 2000 Square Meters

Model No:exhibition carpet
Materiaal:Chemical Fiber
Gebruik:Thuis,Decoratie,Commercieel,Hotel,Buiten-,Gebed,OefenenAuto
Techniek:Non-woven
Dikte:6mm
Kenmerken:Anti-Slip,Corrosie-Resistant,Anti-BacteriënWrinkle-Resistant

Openlucht Optische Vezel aan het OpenluchtType FTTH van het Huis van Kabel (GJYXCH/GJYFCH)

Prijs Unit: US $ 0.015-0.02 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:FTTH cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE drop cable or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Binnen van de vezel met de Kabel van de Optische Vezel van de Doorbraak van 2.0mm

MOQ: 1000 pieces

Model No:Breakout cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De multi Enige Wijze van de Kern liep MultiDoel van de Optische Kabel GJFJV van de Vezel vast

MOQ: 1000 pieces

Model No:Indoor Duplex fiber optic cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van de Doorbraak van de vezel de Optische, de Pre Geëindigdev Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Single Core

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabels van de Optische Vezel van de Kabel Sm/Mm van de vezel de Optische Simplex

Prijs Unit: US $ 0.045-0.15 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:DF-3001
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

RG6 tweeling Coaxiale Kabel Gemakkelijke Installtion voor SatellietSysteem

Prijs Unit: US $ 0.08-0.12 / Metro
MOQ: 10000 Meters

Model No:RG6 Twin Coaxial Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL

Hangzhou Risingsun Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het witte Flexibele Kabelkanaal van de Vloer van pvc Plastic Elektrische

Prijs Unit: US $ 1.0-100.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DH-CFD-2
Certificering:ISO
Kleur:Wit
Handelsmerk:Eastsea Rubber
Verpakking:5PCS/Woven Bag
Standaard:CE, MUTCD

Zhejiang Sanmen Eastsea Rubber Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De multifunctionele Slang van de Lucht/water van de Slang Vezel Gevlechte Rubber

Prijs Unit: US $ 0.38-10.0 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:Rubber Air/Water Hose
Materiaal:Nitril Rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Handelsmerk:OEM/KINGDAFLEX
Verpakking:PE Film or Weaving Belt by Rolls or as Your Reques
Standaard:1/4'' to 1''

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Slang niet-Skive Ferrule (EN van SAE 100R1AT 853 1SN)

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 300 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:5-50
Standaard:DIN,ANSI,GB,JISBSW
Materiaal:Roestvrij staal
Verbinding:Vrouwelijk
Oppervlakte Behandeling:Zonder behandeling
Head Type:Ronde

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

DIN 2sn Hydraulic Hose voor High Pressure

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:1/4"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Kleur:zwart
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index