Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 145/976  
Totaal 29269 producten van ongeveer 1170

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het goedkope Aangepaste Geweven Sleutelkoord van het Embleem met Sleutelring

Prijs Unit: US $ 0.21-0.42 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:GA-395
Materiaal:Polyster
Techniek:Geweven
Gebruik:Card Lanyard,Mobile Phone LanyardKey Lanyard
Patroon:LOGO
Stijl:Fashion

Zhongshan Galaxy Arts & Gifts Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De gepersonaliseerde Halsband van het Af:drukken van de Douane van de Polyester

Prijs Unit: US $ 0.65-0.9 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:OEM
Species:Hond
Type:Gesp Halsbanden
Breedte:2.5cm
Toepassing:Thuis
Sluiting Type:Buckle

Zhongshan Galaxy Arts & Gifts Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De nieuwe Halsband van de Manier van Innovaties met Plastic Gesp

Prijs Unit: US $ 0.65-0.9 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:DC-002
Species:Hond
Type:Gesp Halsbanden
Breedte:2CM
Toepassing:Thuis
Sluiting Type:Buckle

Zhongshan Galaxy Arts & Gifts Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De beste Verkopende Innovatieve Kraag van de Polyester voor Honden

Prijs Unit: US $ 0.65-0.9 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:OEM
Species:Hond
Type:Gesp Halsbanden
Breedte:2.5cm
Toepassing:Thuis
Sluiting Type:Buckle

Zhongshan Galaxy Arts & Gifts Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De traditionele Vierkante Vitrine van de Toren Voor Trofeeën

Prijs Unit: US $ 140.0-150.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ix-148
Materiaal:Hout
Weergave Place:Indoor
Gebruik:Bijzondere Winkels
Anti Diefstal:Niet Antitheft
Handelsmerk:IX

Jiangsu IX Display Fixtures Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

de Transportband van de Ketting van Roestvrij staal 304 316

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:ZB-CB-1
Materiaal:Draad van roestvrij staal
Hole Shape:Vierkant
Mesh Size:1 Inch
Oppervlakte Behandeling:Gegalvaniseerd
Weave Technique:Plain Weave

Hengshui Zhongbao Wire Mesh Co., Ltd.

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

LAN de Steun van de Fabrikant OEM/ODM van de Kabel van de Weerstand van het Water van de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 82.0-95.0 / Doos
MOQ: 10 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:ERS-1604259
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van Multimode Vezel/het best Schakelaar van de Kabel van de Vezel de ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Output AC85~264V 56 van het relais I/O PLC van de Lift van de Stap Controlemechanisme, PLC, het ...

Prijs Unit: US $ 1.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AN200 Series
Taak:Program
Structuur:Combinatie
Mathematisch Model:Lineair
Signaal:Doorlopend
Functie:Automatische controle

De Vezel Pptic die van Shinho Machine verbinden

Prijs Unit: US $ 1000.0-2400.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:X-800
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SHINHO
Verpakking:Packed in Carton
Oorsprong:China

Shinho Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de Vezel van de doorbraak met Zwarte Lszh

Prijs Unit: US $ 0.3 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Breakout fiber optic cable
Toepassing:VerbindingKunst
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de Vezel van de Doorbraak van Sm

Prijs Unit: US $ 0.9 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:GEYIDAA008
Toepassing:VerbindingKunst
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Om4-550 de Optische Kabel van de Vezel van de Distributie

Prijs Unit: US $ 1.56 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:GYDA006
Toepassing:VerbindingKunst
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

T2.5 Pu en Rubber Timing Belt

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:T2.5
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS, ROHS

Kabel van de Demper van de Adapter van de vezel de Optische Type Vaste

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/ LC/ ST/ FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vrije Riemen van uitstekende kwaliteit van de Timing

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:2M
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS, ROHS

Sm Dx die Gepantserd Koord 5m aan de grond zet van het Flard

Prijs Unit: US $ 20 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:grounding, armored,
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

E2000 APC Inrichting van Polihsing van de Schakelaar van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 789.0-999.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:E2000/APC-18
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Om3 Aqua Vezel Optische Loopback van MPO

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezel Optische Loopback van MPO Om3 Aqua

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Stof van het Af:drukken van de Jacquard van de Polyester van 100% de Digitale voor ...

Prijs Unit: US $ 0.8-2.1 / Metro
MOQ: 400 Meters

Model No:pri026
Techniek:Geweven
Breedte:58/60''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:gedrukt
Toepassing:Home Textiel,Kledingstuk,Schoenen,Zak,Kleden,Voering,BeddegoedGordijn

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Katoenen van de polyester Spandex Afgedrukte Stof voor Kleren/Kleding/Ondergoed/de Toga van het ...

Prijs Unit: US $ 2.2-4.0 / Metro
MOQ: 400 Meters

Model No:co005
Techniek:Geweven
Breedte:57/58''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:Plain Geverfd
Fiber Types:Treksterkte Wire

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Kleurrijke Nylon Gevlechte Micro- USB het Laden Kabel voor Androïde

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:NMUSB01
Interface Type:USB
Universeel:Universeel
Schakelaar:Zonder schakelaar
Gegevensoverdracht Functie:Gegevens Transmissie Functie
Retractable:Niet Schaalbaar

Shenzhen New Nanming Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Laden van de Kabel van de bliksem het Populaire Nylon Gevlechte Koord van de Kabel voor iPhone

Prijs Unit: US $ 0.4-0.78 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:NMUSB17
Interface Type:USB
Universeel:Universeel
Schakelaar:Zonder schakelaar
Gegevensoverdracht Functie:Gegevens Transmissie Functie
Retractable:Niet Schaalbaar

Shenzhen New Nanming Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Demper van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 70.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO(APC)
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De aangepaste FC Kabel van het Flard van het Koord van het Flard van Sc LC St Gepantserde ...

Prijs Unit: US $ 1.0-9.9 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Armored patch cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Module van de vezel voor Wdm Reeks u-Senda

Prijs Unit: US $ 60.0-69.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Fiber optic-Module
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:U-SENDA
Verpakking:Carton

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Module DWDM OADM van de vezel voor Netwerken u-Senda

Prijs Unit: US $ 80.0-90.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DWDM OADM Module
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:U-SENDA
Verpakking:Carton

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Stop van USB 3.0 B aan de Kabel van de Stop van het Type C

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KDUSBC3004
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

USB 3.0 Micro- B Stop aan de Kabel van de Stop van het Type C

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KDUSBC3005
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index