Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 146/1015  
Totaal 30438 producten van ongeveer 1268

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Optische Schakelaar van Multimode Vezel/het best Schakelaar van de Kabel van de Vezel de ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De industriële Riemen van de Timing/Synchrone Riemen voor Machine

Prijs Unit: US $ 5.0-20.0 / Piece
MOQ: 50 Piece

Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Kenmerk:Vlamvertragende,Anti-Static,Olie-Resistant,Cold-Resistant,Roestvrij,Hitte bestendig,Alkali-Resistant,Skid-Weerstand,Slijtvast,Acid-ResistantHigh Temperature-Weerstand
treksterkte:Sterk
Materiaal:Rubber
Handelsmerk:Binlong

Rubber Synchrone Riemen/de Rubber Synchrone Riemen van de Timing Belts/PU

Prijs Unit: US $ 5.0-20.0 / Piece
MOQ: 50 Piece

Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Kenmerk:Vlamvertragende,Anti-Static,Olie-Resistant,Cold-Resistant,Roestvrij,Hitte bestendig,Alkali-Resistant,Skid-Weerstand,Slijtvast,Acid-ResistantHigh Temperature-Weerstand
treksterkte:Sterk
Materiaal:Rubber
Handelsmerk:Binlong

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sc, van FC, van LC, St Sm of mm

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:FC Connector
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ROHS, CE
Oorsprong:China (Mainland)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10/100Mbps vezel 4 Poe van de Haven Ethernet Schakelaar

Prijs Unit: US $ 30.0-60.0 / Piece
MOQ: 2 Pieces

Model No:switch
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kwaliteit Verzekerde RubberTransportband Nn200/3

Prijs Unit: US $ 5.0-30.0 / Metro
MOQ: 50 Meters

Model No:NN 200
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:HUAYUE
Verpakking:Standard Export Packing

Baoding Huayue Rubber Belts Co., Ltd.

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

De flexibele RubberSlang Van uitstekende kwaliteit van het Voedsel met het Certificaat van de ...

Prijs Unit: US $ 2.85-16.9 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:FGH
Kleur:kleur
Handelsmerk:orientflex
Verpakking:as Customer's Requirements
Standaard:1/2"~4"
Oorsprong:Hebei China

De Flexibele Slang van uitstekende kwaliteit van de Lossing van het Voedsel

Prijs Unit: US $ 2.85-16.9 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:FGH
Materiaal:Natuurlijk rubber
Handelsmerk:orientflex
Verpakking:as Customer's Requirements
Standaard:1/2"~4"
Oorsprong:Hebei China

De Slang van de Zuiging en van de Lossing van het Voedsel van het Bedrijf van China Orientflex

Prijs Unit: US $ 2.85-16.9 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:FGH
Materiaal:Natuurlijk rubber
Handelsmerk:orientflex
Verpakking:as Customer's Requirements
Standaard:1/2"~4"
Oorsprong:Hebei China

Katoenen van de Toebehoren van de kleding Sexy Nylon Stof voor het Maken van de Kleding

Prijs Unit: US $ 2.0-5.0 / Yard
MOQ: 300 Yards

Model No:RM179
Kenmerken:AdemendeVerduistering
Toepassing:Kledingstuk,KledenBroek
Breedte:58/60 "
Gewicht:450GSM boven
Type:Gaasweefsel

Ningbo Widen Textile Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De flexibele Slang van de Olie en van de Lossing

Prijs Unit: US $ 1.69-47.6 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:OSD-2
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:Orientflex
Verpakking:as Customized

Het witte Flexibele Kabelkanaal van de Vloer van pvc Plastic Elektrische

Prijs Unit: US $ 1.0-100.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DH-CFD-2
Certificering:ISO
Kleur:Wit
Handelsmerk:Eastsea Rubber
Verpakking:5PCS/Woven Bag
Standaard:CE, MUTCD

Zhejiang Sanmen Eastsea Rubber Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De slijtvaste RubberPijp van de Slang van de Dunne modder

Prijs Unit: US $ 2.5-30.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:SHP
Handelsmerk:ORIENTFLEX
Verpakking:as Customized
Standaard:3"-8"
Oorsprong:China
Gs-Code:4001210000

De industriële Flexibele Slang van de Lossing van de Dunne modder

Prijs Unit: US $ 2.5-30.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:SDH
Handelsmerk:ORIENTFLEX
Verpakking:as Customized
Standaard:3"-8"
Oorsprong:China
Gs-Code:4001210000

De Optische Kabel van de Vezel van de doorbraak met Zwarte Lszh

Prijs Unit: US $ 0.3 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Breakout fiber optic cable
Toepassing:VerbindingKunst
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de Vezel van de Doorbraak van Sm

Prijs Unit: US $ 0.9 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:GEYIDAA008
Toepassing:VerbindingKunst
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Om4-550 de Optische Kabel van de Vezel van de Distributie

Prijs Unit: US $ 1.56 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:GYDA006
Toepassing:VerbindingKunst
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Cassette van de Cassette Lgx mpo-LC van de vezel MPO

Prijs Unit: US $ 35.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:12 Fiber MPO LGX Cassette
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FDA de Standaard Witte RubberSlang van de Rang van het Voedsel van de Dekking Sanitaire

Prijs Unit: US $ 2.56-15.88 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:Food Grade Hose
Handelsmerk:OEM/KINGDAFLEX
Verpakking:Rolls Packed by Plastic Film or Woven Bag
Standaard:3/4'' to 6''
Oorsprong:China
Gs-Code:4009310000

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc Sm 12 de Optische Vlecht van de Vezel van Kleuren

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LCS12F-1
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De multifunctionele Slang van de Lucht/water van de Slang Vezel Gevlechte Rubber

Prijs Unit: US $ 0.38-10.0 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:Rubber Air/Water Hose
Materiaal:Nitril Rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Handelsmerk:OEM/KINGDAFLEX
Verpakking:PE Film or Weaving Belt by Rolls or as Your Reques
Standaard:1/4'' to 1''

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Single-Mode Kabels van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT Patch Cord 1M
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:Datolink

LC/Upc de Simplex Optische Adapter van de Vezel Singelmode

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:LC/UPC SM SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

E2000 APC Inrichting van Polihsing van de Schakelaar van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 789.0-999.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:E2000/APC-18
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Flard van de Vezel van MTRJ de Duplex Multimode 1.8mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:MTRJ
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:MTRJ
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu PC/Upc de Duplex Singlemode Kabel van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:MU Patch Cable
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het kledingstuk gebruikte de Elastische Kabel van de Stoel Antifatigue

Prijs Unit: US $ 1.35 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:009
Gebruik:Verpakking,Landbouw,Verzenden,Veiligheid,DecoratieKledingstuk
Materiaal:Vezel
Handelsmerk:Qiuming
Verpakking:in Roll or in Bag or in Carton
Standaard:2~12mm or customized

Shanghai Qiuming Textile Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Flard Cord 2000/APC- Sc/APC Sm Duplex 5m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-2.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

PLC Gpon van FTTH 1*16 Sc/Upc Splitser

Prijs Unit: US $ 10.0-20.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:1*16 PLC splitter FTTH
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Om3 Aqua Vezel Optische Loopback van MPO

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index