Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 146/995  
Totaal 29827 producten van ongeveer 994

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LAN van het Netwerk van het Paar UTP van China Leverancier Verdraaide CAT6 Kabel 1000FT

Prijs Unit: US $ 49.0-55.0 / Doos
MOQ: 50 Dozen

Model No:cat6 lan cable
Toepassing:LAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Kern van de Kabel Gyxtc8s 96 van de vezel de de de Optische/Kabel van de Computer/Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Merk:OEM
Handelsmerk:hanxin
Verpakking:1000/2000/3000m
Standaard:4-72
Oorsprong:Zhejiang
Gs-Code:8544700000

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Cassette Lgx van de vezel MPO

Prijs Unit: US $ 35.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:12 Fiber MPO LGX Cassette
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lasapparaat van de Vezel van Skycom het Optische (t-108H)

Prijs Unit: US $ 2400 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:T-108H
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,RoHS,ISOSGS
Handelsmerk:Skycom
Verpakking:Export-Standard Carton Box with PE Foam Inside
Standaard:CE

Sc LC St FC 2.0mm de Vezel Patchcord van pvc LSZH

Prijs Unit: US $ 0.7-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Fiber patchcord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FDA de Standaard Witte RubberSlang van de Rang van het Voedsel van de Dekking Sanitaire

Prijs Unit: US $ 2.56-15.88 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:Food Grade Hose
Handelsmerk:OEM/KINGDAFLEX
Verpakking:Rolls Packed by Plastic Film or Woven Bag
Standaard:3/4'' to 6''
Oorsprong:China
Gs-Code:4009310000

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De multifunctionele Slang van de Lucht/water van de Slang Vezel Gevlechte Rubber

Prijs Unit: US $ 0.38-10.0 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:Rubber Air/Water Hose
Materiaal:Nitril Rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Handelsmerk:OEM/KINGDAFLEX
Verpakking:PE Film or Weaving Belt by Rolls or as Your Reques
Standaard:1/4'' to 1''

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Kern om het Lasapparaat van de Groepering uit te boren

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SKYCOM T-108H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM

Slang niet-Skive Ferrule (EN van SAE 100R1AT 853 1SN)

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 300 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:5-50
Standaard:DIN,ANSI,GB,JISBSW
Materiaal:Roestvrij staal
Verbinding:Vrouwelijk
Oppervlakte Behandeling:Zonder behandeling
Head Type:Ronde

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

DIN 2sn Hydraulic Hose voor High Pressure

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:1/4"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Kleur:zwart
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hydraulische RubberSlang met de Spiraal van de Draad voor Extreme Hoge druk

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:1/4"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De transparante Niet-toxische Slang van pvc van de Lage Prijs

Prijs Unit: US $ 1833 / Ton
MOQ: 10 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:1/4"-12"
Materiaal:PVC
Type:Thermohardende kunststof leidingsystemen
Gebruik:Agrarische Irrigatie Pipe
Vorm:Ronde
Hardheid:Slangen

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC Gpon van FTTH 1*16 Sc/Upc Splitser

Prijs Unit: US $ 10.0-20.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:1*16 PLC splitter FTTH
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kleurrijke Nylon Gevlechte Micro- USB het Laden Kabel voor Androïde

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:NMUSB01
Interface Type:USB
Universeel:Universeel
Schakelaar:Zonder schakelaar
Gegevensoverdracht Functie:Gegevens Transmissie Functie
Retractable:Niet Schaalbaar

Shenzhen New Nanming Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Laden van de Kabel van de bliksem het Populaire Nylon Gevlechte Koord van de Kabel voor iPhone

Prijs Unit: US $ 0.4-0.78 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:NMUSB17
Interface Type:USB
Universeel:Universeel
Schakelaar:Zonder schakelaar
Gegevensoverdracht Functie:Gegevens Transmissie Functie
Retractable:Niet Schaalbaar

Shenzhen New Nanming Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De zwarte Enige Kabel van de Daling van de Vezel van de Kern Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:black drop cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De aangepaste FC Kabel van het Flard van het Koord van het Flard van Sc LC St Gepantserde ...

Prijs Unit: US $ 1.0-9.9 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Armored patch cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

het Rek van de Cassette 1u/2u/3u/4u MTP/MPO zet het Comité van het Flard op MPO

Prijs Unit: US $ 1.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO adapter
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC van de Buis van het Staal van de Vezel van Sc/APC 1X4/1X8/1X16//1X32/1X64 Naakte Optische ...

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fbt Coupler
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF FWDM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Bestand Buis op hoge temperatuur van het Silicone

Prijs Unit: US $ 6.8-7.5 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SH-0076
droogmedium:Lucht
Handelsmerk:YEEDAH
Verpakking:Carton
Standaard:SGS
Oorsprong:Guangzhou

De Spiraalvormige Hydraulische Slang van het staal voor Extreme Hoge druk

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:3/8"-2"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Kleur:zwart
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

DIN 4sh Hydraulic Hose voor Extreme High Pressure

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:3/8"-2"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

voegt de Optische Kabel van de Vezel van 2km voor Kabel toe

Prijs Unit: US $ 9.0-10.0 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-ADSS Fiber Optical Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

2 Kabel van de Optische Vezel FTTH van de kern de Binnen

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:2 Core Indoor FTTH Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Flard Cord 2000/APC- Sc/APC Sm Duplex 5m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-2.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

Losse Buis 50/125 Om3 2m van de vlecht SC/PC mm Kleur LSZH Aqua

Prijs Unit: US $ 0.5-0.9 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILOM3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

12 vlechten Om4 900um mm LC/PC 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILOM412C
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

OTDR Launch Box 50/125 Om3 SC/PC - ST/PC 500m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 145.0-180.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTOTDRBOXSCPSTP
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1piece/Box
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:854470000

OTDR Launch Box 50/125 Om3 SC/PC - LC/PC 500m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 145.0-180.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTOTDRBOXSCPLCP
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1piece/Box
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:854470000

SGS van Ce patenteerde Optische Vezel Verbindend Machine (t-108H)

Prijs Unit: US $ 1875.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-108H
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom / OEM
Verpakking:Export-Standard Carton Box with PE Foam Inside
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index