Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 147/1013  
Totaal 30382 producten van ongeveer 1125

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Mu PC/Upc de Duplex Singlemode Kabel van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:MU Patch Cable
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Om3 Aqua Vezel Optische Loopback van MPO

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezel Optische Loopback van MPO Om3 Aqua

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Stof van het Af:drukken van de Jacquard van de Polyester van 100% de Digitale voor ...

Prijs Unit: US $ 0.8-2.1 / Metro
MOQ: 400 Meters

Model No:pri026
Techniek:Geweven
Breedte:58/60''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:gedrukt
Toepassing:Home Textiel,Kledingstuk,Schoenen,Zak,Kleden,Voering,BeddegoedGordijn

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Kwaliteit Verzekerde Nylon Transportband Nn voor Transportband van de Riem van de Pier 1001000n/mm

Prijs Unit: US $ 4 / Metro
MOQ: 10 Meters

Type:Conveyor Belt
Kenmerken:Slijtvaste,Hittebestendig,Scheurvaste,VlamwerendeKoudebestendig
Gebruik:Coating met plakband
Prestatie:Sterke rubber transportband
Handelsmerk:HUAYUE
Verpakking:Standard Export Packing

Baoding Huayue Rubber Belts Co., Ltd.

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Demper van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 70.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO(APC)
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Vlecht en Patchcord van de Wijze van het type de Multi

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, DDP, DAP, CIP, EXW

Model No:LC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

T2.5 Pu en Rubber Timing Belt

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:T2.5
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS, ROHS

Kabel van de Demper van de Adapter van de vezel de Optische Type Vaste

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/ LC/ ST/ FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Korte Lengte van LC Loopback Sm

Prijs Unit: US $ 0.9 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

SGS van Ce patenteerde Optische Vezel Verbindend Machine (t-108H)

Prijs Unit: US $ 1875.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-108H
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom / OEM
Verpakking:Export-Standard Carton Box with PE Foam Inside

Optische Apparatuur van de Vezel van Ce SGS Gepatenteerde (t-108H)

Prijs Unit: US $ 1000.0-1500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-108H
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom / OEM
Verpakking:Export-Standard Carton Box with PE Foam Inside

Single-Mode Kabels van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT Patch Cord 1M
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:Datolink

Duplex Optische Kabel en de Simplex Optische Kabel GJFJV van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:GJFJV(1-2 Cores)
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Wooden Wheel
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc de Simplex Optische Adapter van de Vezel Singelmode

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:LC/UPC SM SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 ~ 8 Kernen 4 Doos van de Beëindiging van de Kabel van de Vezel van Havens de Optische (PTB014)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:PTB014
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het kledingstuk gebruikte de Elastische Kabel van de Stoel Antifatigue

Prijs Unit: US $ 1.35 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:009
Gebruik:Verpakking,Landbouw,Verzenden,Veiligheid,DecoratieKledingstuk
Materiaal:Vezel
Handelsmerk:Qiuming
Verpakking:in Roll or in Bag or in Carton
Standaard:2~12mm or customized

Shanghai Qiuming Textile Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Flard Cord 2000/APC- Sc/APC Sm Duplex 5m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-2.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

Losse Buis 50/125 Om3 2m van de vlecht SC/PC mm Kleur LSZH Aqua

Prijs Unit: US $ 0.5-0.9 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILOM3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

12 vlechten Om4 900um mm LC/PC 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILOM412C
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

OTDR Launch Box 50/125 Om3 SC/PC - ST/PC 500m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 145.0-180.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTOTDRBOXSCPSTP
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1piece/Box
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:854470000

OTDR Launch Box 50/125 Om3 SC/PC - LC/PC 500m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 145.0-180.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTOTDRBOXSCPLCP
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1piece/Box
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:854470000

Lc-LC de Simplex 50/125 Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Sm SimplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Katoenen van de polyester Spandex Afgedrukte Stof voor Kleren/Kleding/Ondergoed/de Toga van het ...

Prijs Unit: US $ 2.2-4.0 / Metro
MOQ: 400 Meters

Model No:co005
Techniek:Geweven
Breedte:57/58''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:Plain Geverfd
Fiber Types:Treksterkte Wire

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

2-12 Optische Kabel van de Vezel van Unitube van vezels de Openlucht (GYXTY)

Prijs Unit: US $ 0.14-0.2 / Metro
MOQ: 5000 Meters

Model No:GYXTY
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

2-12 Optische Kabel van de Vezel Unitube OpenluchtFTTH van vezels de Vlakke (GYFXY)

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Metro
MOQ: 5000 Meters

Model No:GYFXY
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Demper van de optische Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 68.0-75.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MPO
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische de Vezel van de Demper MPO

Prijs Unit: US $ 68.0-75.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MPO
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Demper MPO voor de Transmissie van Gegevens

Prijs Unit: US $ 43.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index