Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 147/1012  
Totaal 30335 producten van ongeveer 1263

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Openlucht Hoge Prestaties van de Kabel van het Flard van de Vezel iP-Sc op Waterdicht voor Enige ...

MOQ: 1 Piece

Model No:IP-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Van de vezel Optische (Enige Wijze) fc-PC Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Patchcord(Single Mode) FC-PC
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Van de vezel Optisch (Enige Wijze) fC-Sc Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patchcord(Single Mode) FC-SC  
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Van de vezel Optische (Enige Wijze) Sc-APC Patchcord voor Optische Vezel Network/CATV

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patchcord(Single Mode) SC-APC
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

  Van de vezel de Optische (Enige Wijze) Sc-Sc Duplex Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Patchcord(Single Mode) SC-SC Duplex
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

  Van de vezel Optische (Enige Wijze) Sc-APC Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:  Fiber Optic Patchcord(Single Mode) SC-APC
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3m CAT6 UTP het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:patch cord(VAP-A07)
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Ningbo Yinzhou Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Wijfje van Sc UPC van de vezel bevestigde het Optische aan Vrouwelijke Enige Wijze Van een flens ...

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De professionele Witte/Zwarte Grootte van de Console van de Controle Waterdichte Standaard van ...

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 300 Pieces

Model No:HJZ-6311
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Handelsmerk:HUAYU
Verpakking:Standard Export Carton
Oorsprong:Jiangmen, Guangdong

De Vezel Pptic die van Shinho Machine verbinden

Prijs Unit: US $ 1000.0-2400.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:X-800
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SHINHO
Verpakking:Packed in Carton
Oorsprong:China

Shinho Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Het schuim steunde het Lichtgrijze Tapijt van het Koord van de Tentoonstelling van de Bevloering

Prijs Unit: US $ 0.3-1.5 / Vierkante Meter
MOQ: 2000 Square Meters

Model No:exhibition carpet
Materiaal:Chemical Fiber
Gebruik:Thuis,Decoratie,Commercieel,Hotel,Buiten-,Gebed,OefenenAuto
Techniek:Non-woven
Dikte:6mm
Kenmerken:Anti-Slip,Corrosie-Resistant,Anti-BacteriënWrinkle-Resistant

De Bestand Buis op hoge temperatuur van het Silicone

Prijs Unit: US $ 6.8-7.5 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SH-0076
droogmedium:Lucht
Handelsmerk:YEEDAH
Verpakking:Carton
Standaard:SGS
Oorsprong:Guangzhou

Slang niet-Skive Ferrule (EN van SAE 100R1AT 853 1SN)

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 300 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:5-50
Standaard:DIN,ANSI,GB,JISBSW
Materiaal:Roestvrij staal
Verbinding:Vrouwelijk
Oppervlakte Behandeling:Zonder behandeling
Head Type:Ronde

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vrije Riemen van uitstekende kwaliteit van de Timing

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:2M
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS, ROHS

Echt Riem van de Timing van Pu de Eindeloze, de Riem van de Timing van het Polyurethaan

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MXL, XL, L, H, XH, XXH, T2.5, T5, T10, T20, AT5
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS, ROHS

Single-Mode Kabels van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT Patch Cord 1M
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:Datolink

De Spiraalvormige Hydraulische Slang van het staal voor Extreme Hoge druk

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:3/8"-2"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Kleur:zwart
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu PC/Upc de Duplex Singlemode Kabel van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:MU Patch Cable
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2-12 Optische Kabel van de Vezel Unitube OpenluchtFTTH van vezels de Vlakke (GYFXY)

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Metro
MOQ: 5000 Meters

Model No:GYFXY
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Slang van de Vlecht van het Garen van het Koord van de Polyester van de hoge druk

Prijs Unit: US $ 0.3 / Metro
MOQ: 300 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1/4" to 3"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PP Woven Bag

T2.5 Pu en Rubber Timing Belt

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:T2.5
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS, ROHS

De Riem van de Timing van het open Eind Pu T5/T10/T20

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:T5/T10/T20
Materiaal:PU
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden

SGS van Ce patenteerde Optische Vezel Verbindend Machine (t-108H)

Prijs Unit: US $ 1875.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-108H
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom / OEM
Verpakking:Export-Standard Carton Box with PE Foam Inside

Optische Apparatuur van de Vezel van Ce SGS Gepatenteerde (t-108H)

Prijs Unit: US $ 1000.0-1500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-108H
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom / OEM
Verpakking:Export-Standard Carton Box with PE Foam Inside

De Riem van de timing voor Cirkel Breiende Machine

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TT5
Materiaal:Rubber
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden

Automotive Timing Belt, Drive Belt, voor Peugeot 108mr17

Prijs Unit: US $ 7.42-9.27 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:281*30
Type:Auto Belt
Materiaal:Rubber
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CNFULO

Ningbo Fulong Synchronous Belt Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

DIN 2sn Hydraulic Hose voor High Pressure

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:1/4"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Kleur:zwart
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

DIN 4sh Hydraulic Hose voor Extreme High Pressure

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:3/8"-2"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hydraulische RubberSlang met de Spiraal van de Draad voor Extreme Hoge druk

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:1/4"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De transparante Niet-toxische Slang van pvc van de Lage Prijs

Prijs Unit: US $ 1833 / Ton
MOQ: 10 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:1/4"-12"
Materiaal:PVC
Type:Thermohardende kunststof leidingsystemen
Gebruik:Agrarische Irrigatie Pipe
Vorm:Ronde
Hardheid:Slangen

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index