Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 149/995  
Totaal 29829 producten van ongeveer 1355

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LAN van het Netwerk LSZH van Cat5e UTP de Test van de Bot van de Pas van de Kabel

Prijs Unit: US $ 13.0-45.0 / Doos
MOQ: 50 Dozen

Model No:CAT5e UTP
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Hangzhou Risingsun Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LAN van het netwerk Kabel 2pair met de Camera van kabeltelevisie IP van de Kabel van de Macht

Prijs Unit: US $ 12.0-38.0 / Doos
MOQ: 50 Dozen

Model No:Network Lan Cable With Power Wire
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Hangzhou Risingsun Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het beste Verkopende CAT6 Koord van het Flard UTP

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Cat6
Toepassing:LAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Dubbele Verbindingsdraad van de Vezel van de Kern st-Sc

Prijs Unit: US $ 1.62-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM-STSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-FC 62.5/125 de Optische Verbindingsdraad van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2.21-2.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM-LCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van het Flard van de Optische Vezel van lC-Sc Upc

Prijs Unit: US $ 0.94-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-LCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC-Sc 62.5/125 de Kabel van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.13-2.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM-LCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaars van de Kabel van de vezel de Optische/de Schakelaars van de Kabel van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-F00PE-41-001&LP-24-F00SX-41-001
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Zwitserse Kant van uitstekende kwaliteit George van het Koord van de Voile Afrikaanse

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Yard
MOQ: 1000 Yards

Model No:LY52-2317
Fiber Type:Gloeidraad
Categorie:Chemical Fiber
Materiaal:Kunstmatige Wol
Gebruik:Kledingstuk,Industrieel,Home Textiel,Leger,Zak,SchoenenTent en Luifel
Kenmerken:Heat-Resistant,Anti-statische,Anti-Distortion,Vlamvertragend,SlijtvastAnti-Pilling

Ningbo Lemo Textile Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Wit Gevlecht Katoenen Koord met Knoop

Prijs Unit: US $ 0.22 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:HYK03
Gebruik:Verpakking
Type:Parallel Fiber Rope
Handelsmerk:None
Verpakking:Bulk Pack or as Per Customers Request
Standaard:as your requirement

Hongyu Plastic String Factory Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het mini OS2 Mannetje van de Wijze van de Kabel van de Vezel van MPO Optische Enige aan Mannelijke ...

MOQ: 1 Metro

Model No:PN-002
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

UTP Cat5e 7*0.12mm CCA Patch Cord Blue

Prijs Unit: US $ 0.18-0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:WTP5001
Toepassing:Lokale Communicatiekabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

10 Optische Kabel 8 Aqua de Polariteit B van de Vezel van de voet MPO aan MPO van de Kabel van de ...

MOQ: 1 Metro

Model No:PN-001
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc aan het Enige Koord van het Flard van de Wijze FC Duplex

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, FCA, EXW

Model No:PC-SC-FC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOFTEL OEM

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

ODF voor FTTH

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:OPX
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Kabel:CAT6
Connector:RJ11
Poortnummer:48 ~ 128
Gebruik:Coaxiale kabelVezel

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Al Diëlektrische Openlucht Optische Kabel ADSS van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.4 / Metro
MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ADSS
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Armord and Double Sheath Outdoor Fiber Optic Cable Drum (GYXTW53)

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTW53
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De In het groot Niet-geweven Interlining Stof van China, niet het Geweven Interlining

Prijs Unit: US $ 0.0825 / Roll
MOQ: 500 Rolls

Model No:HZX
Materiaal:Polyester
Stijl:Chiffon
Kenmerk:Launderability,Hittebestendige,Fusible,Shrink-Resistant,Adhesive,ElastischWateroplosbare
Gebruik:Kleren
Weven:Twill

Ningbo Sunshine Import & Export Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

48 BinnenMetaal van de Doos van het Flard van de Vezel van vezels het Muur Opgezette Optische

Prijs Unit: US $ 15.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDWIM48G
Certificering:SGS,RoHSISO
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton
Standaard:Wall Mounted 48 Fibers, SC/LC/ST/FC

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc Om3 50/125 Vlecht 0.9mm Strakke Buffer

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC OM3 Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC duplexAdapter met de ZijAssemblage van de Kabel van het Blind

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De concurrerende Optische Snelle Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-0.75 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de daling installeert snel de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-0.75 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van de Optische Vezel van Sc met Flens

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc/apc
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De grote Transportband van Cleated van de Zijwand van de Capaciteit

Prijs Unit: US $ 8.0-28.0 / Metro
MOQ: 50 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Type:Conveyor Belt
Kenmerken:Slijtvaste,Hittebestendig,Scheurvaste,VlamwerendeKoudebestendig
Prestatie:Sterke rubber transportband
Handelsmerk:Qingdao Huiyang
Verpakking:PP Bag, Wheel, Cage
Standaard:SGS / ISO

Qingdao Huiyang Rubber Industry Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar Uniboot van de optische Vezel LC

Prijs Unit: US $ 1.78-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:lc connector uniboot
Merk:OEM
Handelsmerk:koc
Verpakking:Zipper Bag, Carton Box
Standaard:SGS; RoHs
Oorsprong:Made in Shenzhen

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO MTP Network Patch Cord en Pigtail

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Fiber PLC Splitter Box voor MPO

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:plc
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoSH, SGS
Oorsprong:Made in Shenzhen China
Gs-Code:85447000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Uitrusting van het Lasapparaat van de Fusie van de Optische Vezel van Skycom t-108h de Gloednieuwe

Prijs Unit: US $ 2000.0-2500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:T-108H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:MDF
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:Carton
Standaard:35cm(W)*40cm(H)*50cm(L)

Std3m de Riem van de Timing van het Neopreen voor Transmissie

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:S3M
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Export Carton
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index