Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 152/1101  
Totaal 33015 producten van ongeveer 1222

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het Koord van het Flard van paragraaf van de Kabel van het Stootbord FTTH van de kabel DE 2 FO ...

Prijs Unit: US $ 0.02-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJBV
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

Uitrusting van het Hulpmiddel van de Vezel van Ce SGS Goedgekeurde Optische (t-108H)

Prijs Unit: US $ 1875.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-108H
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Explosieveilige

MPO aan 12 Kern Sc/APC Cassete

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/APC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Gs-Code:8536700000

De goede Prijs van het Koord van het Flard van de Prijs CAT6

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:UTP cat6
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Ningbo Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12f het Koord 10m van het Flard MTP van MPO

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MPO MTP
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Oppoetsende Machine van de Vezel van de Druk van vier Hoek (HK-30Y)

Prijs Unit: US $ 1699.0-2099.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HK-30Y
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Cartion
Standaard:230 x 255 x 230mm

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Poolse Machines van de vezel voor het Oppoetsen van de Druk (HK-20U)

Prijs Unit: US $ 1699.0-1999.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HK-20U
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Cartion
Standaard:230*230*255mm

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Glasvezel Gevlechte Kabel

Prijs Unit: US $ 0.95 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:023
Gebruik:Verpakking,Landbouw,Verzenden,Veiligheid,DecoratieKledingstuk
Materiaal:Vezel
Handelsmerk:Qiuming
Verpakking:in Roll or in Bag or in Carton
Standaard:2~12mm or customized

Shanghai Qiuming Textile Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode DuplexKabel van het Flard van de Vezel Optische met Schakelaars Sc-Sc/lc-LC

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:WTFP001
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Wire Core Material:Bare koperdraad
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:WONTERM

LC mm Multi - Kabel van de Doorbraak van de Vezel van de Vezel de Optische, de Pre Geëindigdea ...

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:Breakout cable
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 Fan-out van de vezel Multimode Binnen Optische Kabel van de Vezel van de Doorbraak met Met hoge ...

Prijs Unit: US $ 0.4 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:Indoor distribution cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 Kabel van de Daling van de Vezel van het Type van 2 4 Vezels FTTH Vlakke Optische Binnen

Prijs Unit: US $ 0.03-0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFXH
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

2 Kabel van de Daling van de Optische Vezel van kernen Singlemode Binnen voor FTTH FTTX

Prijs Unit: US $ 0.03-0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFXH
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

De goedkope Kabel van de Daling van de Vezel van 2 4 Kernen van de Prijs Binnen 1 Optische Binnen ...

Prijs Unit: US $ 0.03-0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFXH
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

1 Kabel van Fibra Optica /FTTH van de Schede LSZH van 2 Vezels Singlemode Binnen

Prijs Unit: US $ 0.03-0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFXH
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

2 Fibras G657A Monomodo Cables DE Fibra Optica/de Kabel van de Daling bedriegt Tensor DE Acero

Prijs Unit: US $ 0.05-0.12 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFXCH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Kern:Multicore

1 de Buitenkant van paragraaf van Fibra Monomodo FRP Mensajero Cables DE Fibra Optica een Binnenland

Prijs Unit: US $ 0.05-0.12 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFXCH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Kern:Multicore

OEM de Goedkope OpenluchtBuis van de Kernen van Prijs 2-24/ondergronds Vezeloptische Kabel GYXTW

Prijs Unit: US $ 0.12-0.3 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Vezel Optische Patchcord van lc-LC

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC-LC Patch Cord
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De hybride Duplex Vlakke Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GJFJBV
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Flat Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Flexibele Lucht/water van de hoge druk/Slang de Voor alle doeleinden van de Brandstof

Prijs Unit: US $ 1.03-3.0 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1/4"-3"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PP Woven Bag

Stof/Vezel/de TextielSlang van de Industrie van de Slang van de Hoge druk van de Vlecht Industriële

Prijs Unit: US $ 1.58 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:1/4" to 4"
Materiaal:Nitril Rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PP Woven Bag

De RubberPrijslijst van uitstekende kwaliteit van de Slang van de Zuiging van het Water

MOQ: 100 Meters

Model No:suction hose
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Acid Alkali rubberen slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:KINGDAFLEX OEM
Verpakking:PE Film, Weaving Belt

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Losse Band 12 van het Buisstaal Optische Kabel van de Vezel van het Pantser van Kernen Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Openlucht Pantser 24 Kernen Sm van de Band van het Staal 9/125 Vezeloptische Kabel

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Optische Kabel 1 2 van de Vezel van de Daling FTTH de Vezel van 4 Kern G657A voor 4G Systeem

Prijs Unit: US $ 0.05-0.12 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFXCH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Kern:Single Core

Kabel van het Lid van de Sterkte van Aramid van het Jasje van pvc Multimode DuplexOm1 Om2 Om3 ...

Prijs Unit: US $ 0.02-0.06 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-duplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

1 2 4 Vezels laat vallen de Telecommunicatie van de Kabel van de Optische Vezel Ftth- Mededeling en

Prijs Unit: US $ 0.05-0.12 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFXCH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Kern:Multicore

Fabricantes DE Fibra Optica 2 Optische Kabel van de Vezel Zipcord van Hilos Monomodo de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.02-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJBV
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

Vezel Optic Cable Om2 50/125 2.0mm Duplex, LSZH Cubierta (BLUE COLOR)

Prijs Unit: US $ 0.02-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJBV
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index