Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 163/994  
Totaal 29799 producten van ongeveer 961

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

6 de Doorbraak van de kern Binnen van de Optische Kabel van de Vezel

MOQ: 1000 pieces

Model No:Breakout cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sm/mm de Binnen Optische Kabel van de Vezel van de Bundel

MOQ: 1000 pieces

Model No:Indoor distribution cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2 tot 48 de Optische Kabel van de Vezel van Inoor van de Doorbraak van de Kern Sm/mm Om3/Om4 met ...

Prijs Unit: US $ 0.4 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:Customized

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Snelle Schakelaar van de Vezel van de Wijze van de levering FTTH de Enige met Sc

MOQ: 1000 pieces

Model No:Quick connector
Merk:OEM
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Paper Box
Standaard:Customized
Oorsprong:China (Mainland)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Kabel van de Doorbraak van Multimode Vezel van de bundel de Optische voor het Gebruiken van het ...

MOQ: 1000 pieces

Model No:PLC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De veelvoudige Kabel van het Flard van de Doorbraak van Vezels Singlemode met Rood Jasje

MOQ: 1000 pieces

Model No:Breakout cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

72 Optische Kabel van de Vezel van de Bundel van de kern de Binnen

MOQ: 1000 pieces

Model No:Patch Cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 Optische Kabel van de Vezel van de Bundel van de kern de Binnen

MOQ: 1000 pieces

Model No:Fiber Patch Cables
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De hoogste Fabrikant van Transportband 10 in Riem van de Chevron van pvc van EP St van China Nn CC ...

Prijs Unit: US $ 4.8 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:NN belt
Type:Conveyor Belt
Kenmerken:Slijtvaste,Hittebestendig,Scheurvaste,VlamwerendeKoudebestendig
Gebruik:Coating met plakband
Prestatie:Sterke rubber transportband
Handelsmerk:HUAYUE

Baoding Huayue Rubber Belts Co., Ltd.

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel die het Gebruik van de Telecommunicatie van de Kabel van het Netwerk Cat5e cijfer-8 ...

Prijs Unit: US $ 18 / Doos
MOQ: 10 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP

Model No:cable manufacturing cat5e
Type:Cat 5
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE

Hangzhou Huier Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Nieuwe Bliksem 8 de Controle van het Volume van de Oortelefoon van de Speld voor iPhone7 6s

Prijs Unit: US $ 17.95-22.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:LSH390-01
draad Materiaal:TPE
Kleur:Wit
Type:electret Earphone
Communicatie:Bedrade
Gebruik:DJ,Portable Media Player,ComputerMobiele telefoon

Tama Electronics(Dongguan) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De op zwaar werk berekende Automatische Spoelen van de Slang (tyh-013)

Prijs Unit: US $ 50 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TYH-013
Hardheid:Slangen
Kleur:Kleur
Hol:Hol
Vorm:Ronde
Gebruik:Waterleiding

Ningbo Beilun Tiaoyue Machine Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Nylon/Nn Transportband

Prijs Unit: US $ 50 / Metro
MOQ: 100 Meters

Binnen Materiaal:Polyester
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:DMC
Verpakking:Wooden Crate
Standaard:ISO9001

DMC INDUSTRIAL LIMITED

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Het multifunctionele Nylon Sleutelkoord van de Polyester van de Riem van de Fles Praktische

Prijs Unit: US $ 0.48-0.6 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SP-816
Materiaal:Polyster
Techniek:Gedrukt
Gebruik:Fles Lanyard
Lock Material:Metal
Patroon:LOGO

Zhongshan Galaxy Arts & Gifts Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van uitstekende kwaliteit Zipcord van de Vezel van de Prijs van de Fabriek de Binnen ...

Prijs Unit: US $ 0.25-1.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJ8V
Type:Cat 1
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:Changguang fiber optic cable
Verpakking:by Wooden Drum or as Customer's Request

Het Koord van het flard voor het Conditionerende Model van de Wijze

Prijs Unit: US $ 6.0-8.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:PCMC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

10GB/S XFP DWDM 40km/80km Optical Transceiver

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTXDxx1XL-CD40
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

Het professionele Lood van het Flard van de Vezel van de Fabrikant LC upc-St Upc Sm

Prijs Unit: US $ 0.2-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC SMLCST
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Single-Mode en multi-Mode Optical SFP /XFP/SFP + Transceiver

Prijs Unit: US $ 8.0-12.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP MMSM
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

1.25g CWDM Module SFP Transceiver

Prijs Unit: US $ 8.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP 1.25G
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

Singlemode DuplexKabel van het Flard van de Vezel MPO Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTMPO ST PATCH CORD
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

MTRJ - Mu de Vezel van het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTMUPatch cord
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Mtrj-LC de Duplex Vezeloptische Kabels van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DT MTRJ-LC PATCH CORD
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

kabel van het Flard st-St de DuplexSm van 3m

Prijs Unit: US $ 0.2-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTST-ST SM patch cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

LC/Upc de Simplex Optische Vlechten van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:LC/UPC Pigtails
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Conductor Type:Solid
Wire Core Material:Bare koperdraad

FC de Vlecht van de mmVezel met pvc of Lszh

Prijs Unit: US $ 0.35 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT Pigtail FC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Sc/APC Sm 12core 0.9mm 3m de Optische Vlecht van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.35 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT SCAPC Pigtail 03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Conditioneren van de Wijze van de Apparatuur MTRJ het ZijOm2

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTOM2 PATCH CORD
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag, 200 PCS / Carton
Standaard:ISO9001&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85444929

APC het Optische Koord Fiberpatch van de Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:APC Connector
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Optische Vlecht Sc/APC 1.5m van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.76-0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT SCAPC pigtail 01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index