Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 164/1121  
Totaal 33627 producten van ongeveer 1245

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Vlecht LC/PC Om4 2m 900 Roze van Micras LSZH/Erik Violent Color

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILOM4
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Verbindingsdraad LC/Upc-FC/Upc Sm Duplex 15m Steel Armoured LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCLCUFCUARMORED
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Verbindingsdraad Sc/Upc-Sc/Upc Sm Duplex 15m Steel Armoured LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCSCUSCUARMOURED
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Duplex Sm 15m Staal Gepantserde LSZH 2.0mm van het Koord Sc/Upc-Sc/Upc van het flard

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCSCUSCUARMOURED01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Duplex Sm 15m Staal Gepantserde LSZH 2.0mm van het Koord LC/Upc-FC/Upc van het flard

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCLCUFCUARMORED 01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Vlecht SC/PC mm 50/125 (900 micras) 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILSCPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Vlecht LC/PC mm 50/125 0.9mm 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 1.25-1.6 / Piece
MOQ: 5000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILSLCPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De zachte Stof van het Flanel voor Children′ S Afgedrukte Kledingstukken met Dier

Prijs Unit: US $ 1.9-3.5 / Metro
MOQ: 500 Meters

Model No:FL011
Techniek:Gebreid
Breedte:58/60''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:vlakte
Fiber Types:Filament

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

24 Fan-out van de vezel Multimode Binnen Optische Kabel van de Vezel van de Doorbraak met Met hoge ...

Prijs Unit: US $ 0.4 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:Indoor distribution cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Stof/Vezel/de TextielSlang van de Industrie van de Slang van de Hoge druk van de Vlecht Industriële

Prijs Unit: US $ 1.58 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:1/4" to 4"
Materiaal:Nitril Rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PP Woven Bag

Optische Adapter van de Vezel Sm van Sc de Duplex Blauwe

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Adapter SC Duplex SM blue
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

RJ45 de Vlakke Kabel van uitstekende kwaliteit van het Venster voor Netwerk

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:rj45 flat cable (FS-RJ45 flat)
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Flat Wire

Ningbo Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Glasvezel Gevlechte Kabel

Prijs Unit: US $ 0.95 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:023
Gebruik:Verpakking,Landbouw,Verzenden,Veiligheid,DecoratieKledingstuk
Materiaal:Vezel
Handelsmerk:Qiuming
Verpakking:in Roll or in Bag or in Carton
Standaard:2~12mm or customized

Shanghai Qiuming Textile Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Chinees die de Gezamenlijke Uitstekende Kwaliteit van de Machine verbinden

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SKYCOM T-108H
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:Export-Standard Carton Box with PE Foam Inside
Standaard:35cm(W)*40cm(H)*50cm(L)

De Japanse Optica die van de Vezel van de Kwaliteit Machine (t-108FTTH) verbinden

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:T-108H
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:Carton
Standaard:35cm(W)*40cm(H)*50cm(L)

Het concurrerende Lasapparaat Van uitstekende kwaliteit van de Fusie

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:SKYCOM T-108H
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKY
Verpakking:Carton
Oorsprong:Nanjing, China

Het concurrerende Lasapparaat Van uitstekende kwaliteit die van de Fusie in China wordt gemaakt

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:SKYCOM T-108H
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom
Verpakking:Carton
Oorsprong:Nanjing, China

LAN Cat5e van UTP/van FTP SFTP Kabel in Uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 15.0-50.0 / Doos
MOQ: 200 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:UTP and FTP Cat5e LAN cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

De Kabel van het flard in 23AWG

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:8p8c Connector Cat5e Patch Cord Cable
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Het Netwerk van het Koord Cat5e UTP CCA van het Flard van Internet

Prijs Unit: US $ 0.23-0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:WTP5001
Toepassing:Lokale Communicatiekabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

PLC van Blockless van de Telecommunicatie van Gpon 1X8 Splitser

MOQ: 1000 Pieces

Model No:1X8 Blockless PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rubber Transportband Ep/Nn/Cc voor Mijnbouw

Prijs Unit: US $ 10.0-90.0 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:full range
Type:EP400
Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Polyester
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk

Transportide Industrial Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Kabel van het Flard van UTP/FTP Cat5e CAT6 CAT6A

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Metro
MOQ: 305 Meters

Model No:LK-U5PCCB001
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Slang Layflat van de Irrigatie van het Landbouwbedrijf van de landbouw de Versterkte pvc

Prijs Unit: US $ 1600.0-1800.0 / Ton
MOQ: 10 Tons

Model No:1"-16"
Gebruik:Irrigatie
Type:Irrigatiesysteem
Energiebron:Benzine
Drainage & Irrigatie Mode:Grond drainage en irrigatie machines
Pump Type:Centrifugaalpomp

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Meter van de Macht van de Vezel van het houvast de Optische/de Optische Meter van de Macht

Prijs Unit: US $ 60 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:tc610
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De multi Meter van de Macht van de Vezel van de Functie Optische

Prijs Unit: US $ 60 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:tc610
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De handbediende Meter van de Macht van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 60 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:tc610
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Meter van de Macht van de Vezel van de goede Kwaliteit de Optische

Prijs Unit: US $ 60 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:tc610
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De draagbare Meter van de Macht van de Vezel Optische met Lage Prijs

Prijs Unit: US $ 60 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:tc610
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De mini Meter van de Macht van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 60 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:tc610
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index