Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 167/974  
Totaal 29211 producten van ongeveer 1123

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

de Kabel Cat5e van de Kabel SFTP van het Netwerk van de Test van de Bot van de Pas van 305m

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Communication Cable UTP Cat5e UL List
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LAN Kabel Cat5e met Ce RoHS ISO UL

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC- LAN Cable Cat5e
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Flard Cord MTP/MTP 12f G657A1 3m Lszh

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:Patch Cord MTP/MTP 12f G657A1 3m Lszh
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel UTP Cat5e van het netwerk de Openlucht

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC- UTP Cat5e Outdoor
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

2 Kabel van de Daling van de kern FTTH de Openlucht met het Lid van de Sterkte van het Staal

Prijs Unit: US $ 0.12 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:GJYXFCH-2 core
Toepassing:Fiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Staal

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Flard van de Vezel van SC/PC-LC/PC Sm de Duplex 3.0mm Optische

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-LC Patch Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische LC 2.0mm Schakelaar Sx

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:lc sx connector
Handelsmerk:KOC
Verpakking:100PCS/Bag
Standaard:2.0MM, 3.0MM, 0.9MM
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000000k/Month

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Binnen 2-24 Optische Kabel van uitstekende kwaliteit van de Vezel van de Prijs LSZH van de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.25-1.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV
Type:Cat 1
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:Changguang fiber optic cable

Stof de in entrepot van de Voering

Prijs Unit: US $ 1.5 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:Bonded Liner Fabric
Materiaal:100% Polyester
Toepassingen:Vervoer Textiel
Stijl:Geverfd
Patroon:Vlakte
Structuur:Stof Vorm

MTP/MPO Febre Optische Vermindering Loopback voor Gebruik FTTX

Prijs Unit: US $ 43.0-45.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Nieuwe Bliksem 8 de Controle van het Volume van de Oortelefoon van de Speld voor iPhone7 6s

Prijs Unit: US $ 17.95-22.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:LSH390
draad Materiaal:TPE
Kleur:Wit
Type:electret Earphone
Communicatie:Bedrade
Gebruik:DJ,Portable Media Player,ComputerMobiele telefoon

Tama Electronics(Dongguan) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Producten van de Reeks MPO/MTP van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 38.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De open RubberRiem van de Timing

Prijs Unit: US $ 5.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPEN BELT
Materiaal:Rubber
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:CNFULO
Verpakking:Carton

Ningbo Fulong Synchronous Belt Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Bestand Flexibele Buis op hoge temperatuur van het Silicone (sh-0045)

Prijs Unit: US $ 4.0-4.8 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SH-0045
Materiaal:Silicone Rubber
Geschiktheid:Hittebestendig rubber slang
Handelsmerk:YEEDAH
Verpakking:Poly Bag + Brown Carton.
Oorsprong:China

Het plastic 1u 12 Beheer van de Kabel van de Ring

Prijs Unit: US $ 2.4-2.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GL-1063B
Gebruik:ComputerWorkstation
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Handelsmerk:OEM

De Open Synchrone Riem van Pu in China

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:MXL, XL, L, H, XH, XXH, T2.5, T5, T10, etc
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS, ROHS

De rubber Open Synchrone Leverancier van de Riem

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:S2M, S3M, S5M, S8M, S14M, 2GT, 3GT, 5GT, 8MGT, 14M
Materiaal:Rubber
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden

optische Koppeling van de Vezel van Sc van mm de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MM Duplex SC Fiber Optic Coupler
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St van het metaal de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

optische Vlecht 0.9mm van de Vezel van 9/125um St Sm

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ST Fiber Optic Pigtail 0.9MM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTP Cat5e Cable met Ce, ISO, Rohs Certification

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-FTP Cat5e Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

CAT6 SFTP Network Cable met Ce, RoHS, ISO

Prijs Unit: US $ 20.0-80.0 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-Cat6 SFTP Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

305m LAN van de Test van de Bot Kabel UTP CAT6

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-Cat6
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De StandaardMetalen kap van de Vezel CATV voor FC LC de Schakelaars van Sc St

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC, SC ferrule
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in Bag/ Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kleurrijke Nylon Baried USB aan Micro 5pin de Kabel van de Lader

Prijs Unit: US $ 0.52-0.64 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:NM-USB-1102
Interface Type:USB
Connector:USB
Universeel:Universeel
Schakelaar:Zonder schakelaar
Gegevensoverdracht Functie:Gegevens Transmissie Functie

Shenzhen New Nanming Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de vlecht (16-vouw) (Apporved bij Ccs- Certificaat)

Prijs Unit: US $ 2 / Roll
MOQ: 10 Rolls
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:16-PLY
Gebruik:Verpakking,Landbouw,VerzendenVeiligheid
Certificering:LR,DNV,GL,buikspieren,CCSBV
Type:Gevlochten touw
Materiaal:Nylon
Handelsmerk:jiuli

Jiuli Rope Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

UTP Cat 5e 7*0.18mmbc Patch Cord

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Doos
MOQ: 500 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:TY-A003
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Pvc van SSTP Cat7 Patch Cord 1m, 3m, 5m, 7m.

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Doos
MOQ: 500 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Cat 7 Patch Cable,cat7 patch cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 7
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Kat 5e UTP Patch Cable/Patch Cord Jumper in CCA

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Doos
MOQ: 1000 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:UTP cat5e patch cable
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Cat6 de Kabel van het Netwerk van FTP met Jasje RoHS

Prijs Unit: US $ 18.8-68.42 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:TY-B009
Toepassing:Lokale Communicatiekabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index