Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 169/949  
Totaal 28457 producten van ongeveer 1053

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het plastic 1u 12 Beheer van de Kabel van de Ring

Prijs Unit: US $ 2.4-2.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GL-1063B
Gebruik:ComputerWorkstation
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Handelsmerk:OEM

De Open Synchrone Riem van Pu in China

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:MXL, XL, L, H, XH, XXH, T2.5, T5, T10, etc
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS, ROHS

De rubber Open Synchrone Leverancier van de Riem

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:S2M, S3M, S5M, S8M, S14M, 2GT, 3GT, 5GT, 8MGT, 14M
Materiaal:Rubber
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden

Het professionele Lood van het Flard van de Vezel van de Fabrikant LC upc-St Upc Sm

Prijs Unit: US $ 0.2-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC SMLCST
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Kabel die het Gebruik van de Telecommunicatie van de Kabel van het Netwerk Cat5e cijfer-8 ...

Prijs Unit: US $ 18 / Doos
MOQ: 10 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP

Model No:cable manufacturing cat5e
Type:Cat 5
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE

Hangzhou Huier Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Single-Mode en multi-Mode Optical SFP /XFP/SFP + Transceiver

Prijs Unit: US $ 8.0-12.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP MMSM
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

1.25g CWDM Module SFP Transceiver

Prijs Unit: US $ 8.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP 1.25G
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

MTRJ - Mu de Vezel van het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTMUPatch cord
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Conditioneren van de Wijze van de Apparatuur MTRJ het ZijOm2

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTOM2 PATCH CORD
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag, 200 PCS / Carton
Standaard:ISO9001&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85444929

kabel van het Flard st-St de DuplexSm van 3m

Prijs Unit: US $ 0.2-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTST-ST SM patch cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

APC het Optische Koord Fiberpatch van de Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:APC Connector
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Slang van pvc Layflat van de Irrigatie van het water

Prijs Unit: US $ 0.68-0.7 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:1/4"-16"
Materiaal:PVC
Soort:Thermohardende kunststof leidingsystemen
Absorptie van het Water:1.5% ~ 3,5%
Samentrekking Percentage:<0.4%
Treksterkte:(81 ~ 130) MPa

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vlecht Sc/APC 1.5m van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.76-0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT SCAPC pigtail 01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Sc/APC Sm 12core 0.9mm 3m de Optische Vlecht van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.35 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT SCAPC Pigtail 03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

CCS Inflatable High Pressure Ship Airbag voor Ship Launching en Slavage (ht-6)

Prijs Unit: US $ 900.0-5000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HT-6
Standaard:CB / T3837
Toepassing:Berging,Schip Lancering En AshoringVervoerscapaciteit
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Hantian

2 Kabel van de Daling van de kern FTTH de Openlucht met het Lid van de Sterkte van het Staal

Prijs Unit: US $ 0.12 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:GJYXFCH-2 core
Toepassing:Fiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Staal

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De mariene RubberLuchtkussens van het Schip voor de Bevordering van het Schip, Omzetting of de ...

Prijs Unit: US $ 900.0-6000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HT8/1
Standaard:CB / T3837
Toepassing:Berging,Schip Lancering En AshoringVervoerscapaciteit
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Hantian

Opblaasbare Rubber Mariene Luchtkussens Laucing voor en Schip lanceert dat (HT7/1.8) landt

Prijs Unit: US $ 900.0-6000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HT7/1.8
Standaard:CB / T3837
Toepassing:Berging,Schip Lancering En AshoringVervoerscapaciteit
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Hantian

De opblaasbare Rubber Opheffende Zakken van de Lucht voor de Zware Lancering van het Goed en het ...

Prijs Unit: US $ 900.0-6000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HT6/1.0
Staat:nieuwe
Handelsmerk:Hantian
Verpakking:Pallet
Standaard:CCS
Oorsprong:Zhejiang, China

optische Koppeling van de Vezel van Sc van mm de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MM Duplex SC Fiber Optic Coupler
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St van het metaal de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

optische Vlecht 0.9mm van de Vezel van 9/125um St Sm

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ST Fiber Optic Pigtail 0.9MM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Flard van de Vezel van SC/PC-LC/PC Sm de Duplex 3.0mm Optische

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-LC Patch Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord die van Hotmelt het Hulpmiddel van de Spanner voor 32mm, 35mm, 38mm, 40mm vastbinden ...

Prijs Unit: US $ 80.0-100.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:JPQ50
Toepassing:Olie,Hair Care Products,Schoonheidsmiddelen,Skin Care Products,Koolzuurhoudende dranken,Reiniging, Wasmiddel,Yoghurt,Pure Water,Alcoholische DrankenFruit Drinks
Strapping Materiaal:Strip
Packaging:Geel
Automatische gradering:Handboek
Strapping Mode:Knik Type

Wenzhou Zhenda Packing Machine Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

E2000/APC Kabel van het Flard van de Verbindingsdraad van de Vlecht van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 6.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-E2000/APC-E2000/APC-A-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het hete Koord die van de Smelting het Hulpmiddel van de Spanner voor 32mm, 35mm, 38mm, 40mm ...

Prijs Unit: US $ 80.0-100.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:JPQ50
Toepassing:Olie,Hair Care Products,Schoonheidsmiddelen,Skin Care Products,Koolzuurhoudende dranken,Reiniging, Wasmiddel,Yoghurt,Pure Water,Alcoholische DrankenFruit Drinks
Strapping Materiaal:Strip
Packaging:Geel
Automatische gradering:Handboek
Strapping Mode:Knik Type

Wenzhou Zhenda Packing Machine Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Energie van de Macht van Japan Miyachi het Grote

Prijs Unit: US $ 0.5-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HK-E1
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Stof de in entrepot van de Voering

Prijs Unit: US $ 1.5 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:Bonded Liner Fabric
Materiaal:100% Polyester
Toepassingen:Vervoer Textiel
Stijl:Geverfd
Patroon:Vlakte
Structuur:Stof Vorm

3FT zwarte 3A Chaging Gegevens Sync USB3.0 aan Kabel Typec

Prijs Unit: US $ 1.3-1.4 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:HW-CB-USB-031-002
Toepassing:ComputerMobiele Telefoon
Interface Type:USB
Materiaal:Koper
Pin:4pin
Vorm:Ronde

Dongguan Hongwei Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/FC/Sc Vlechten 12 van de Vezel van de Schakelaar de Optische Vlecht van de Vezel van Sm van de ...

MOQ: 1 Piece

Model No:fiber pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index