Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 170/1031  
Totaal 30912 producten van ongeveer 1188

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

optische Kabels van de Vezel Sc-Sc van 2.0mm de Simplex Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.8-1.4 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:56
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3.0mm de Optische Kabels van Multimode Vezel st-LC

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:53
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rode MPO Vezel Optische CableOM3, het Mannetje Gespelde 40G Type van Kabel van MPO - de Polariteit ...

Prijs Unit: US $ 23.0-26.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:PN-003
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Slang van de Rang van het Voedsel UHMWPE van de Leveranciers van China de Flexibele Rubber

Prijs Unit: US $ 2.85-16.9 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:food grade hose
Materiaal:Natuurlijk rubber
Handelsmerk:orientflex
Verpakking:as Customer's Requirements
Standaard:1/2"~4"
Oorsprong:Hebei China

Wdm van de Optische Vezel van 1550/1625nm Mini

Prijs Unit: US $ 4.75-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SWDM-12-1516-01-E-09-10-A2-00
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Carton

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

E2000/APC Kabel van het Flard van de Verbindingsdraad van de Vlecht van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 6.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-E2000/APC-E2000/APC-A-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

1X2 de optische Optische Koppeling van de Vezel van de Splitser (NGN)

Prijs Unit: US $ 4.25-5.86 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SSBC-12-35-20-E-09-10-A2-FU-FPA
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De gesmolten Biconical Spitse Optische in-Line Demper van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3.37-3.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOLA-98-05-E-2-10-A3-SA
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Om3 DuplexDraad van de Verbindingsdraad van de Kabel van de Optische Vezel (fc-LC)

Prijs Unit: US $ 0.5-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-FU-LU-OM3-3-0-C-20
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

12 Vlecht van de Kabel van de Bos van de Vezel van de Vlecht van de kern de Optische

Prijs Unit: US $ 2.2-3.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DT-PSCA
Certificaat:CE,ISOGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton
Standaard:ISO 9001, CE, SGS

De Duplex Sm van de verbindingsdraad LC/Upc-FC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FU-LU-A-09-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

1X6 de Splitser van Fbt, Doos van de Splitser van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 30.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SSTC-16-15-00-E-3-15-B2-FA
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

ABS FTTH de Optische Splitser van de Vezel van de Doos 1X7

Prijs Unit: US $ 30.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SSTC-17-15-00-E-3-15-B2-FA
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

1X8 1550nm FTTH Splitser, PLC Splitser, de Koppeling van de Vezel

Prijs Unit: US $ 30.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SSTC-17-15-10-B-3-15-B3-FA
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

1X8 1550nm FTTH Splitser, de Koppeling van de Vezel, PLC Splitser

Prijs Unit: US $ 30.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SSTC-18-15-10-A-3-15-B3-FA
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De kwaliteit verzekerde de Hoogste Fabrikant van Transportband 10 in Riem van de Chevron van pvc ...

Prijs Unit: US $ 4.8 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:NN belt
Type:Conveyor Belt
Kenmerken:Slijtvaste,Hittebestendig,Scheurvaste,VlamwerendeKoudebestendig
Gebruik:Coating met plakband
Prestatie:Sterke rubber transportband
Handelsmerk:HUAYUE

Baoding Huayue Rubber Belts Co., Ltd.

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

Industriële Distributieriem, Rubber Distributieriem, Arc Tanden Distributieriem (276-3M-6)

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:276-3M-6 HTD STD RPP
Materiaal:Rubber
Kenmerken:Olie-Resistant,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:CNFULO
Verpakking:Carton

Ningbo Fulong Synchronous Belt Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC enige Wijze/de Multi Optische Adapter van de Vezel van de Wijze

Prijs Unit: US $ 0.1-0.3 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:LC Fiber Optic Adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Standard Packing

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De slijtvaste RubberPijp van de Dunne modder

Prijs Unit: US $ 2.5-30.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:slurry pipe
Handelsmerk:ORIENTFLEX
Verpakking:as Customized
Standaard:3"-8"
Oorsprong:China
Gs-Code:4001210000

LC de simplex/Duplex Lage Prijs van de Adapter van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.25-0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TAKFLY-31 Fiber Optic Adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY Optical Fibre Adapter/Adaptor
Verpakking:Carton, or Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van Multimode Vezel/het best Schakelaar van de Kabel van de Vezel de ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Machine van de Las van de Vezel van Techwin de Optische Gelijk aan het Lasapparaat Fujikura van de ...

Prijs Unit: US $ 2500.0-3200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Fusion Splicer TCW-605
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Standard Carton Package
Standaard:CE

Katoenen van de Toebehoren van de kleding Sexy Nylon Stof voor het Maken van de Kleding

Prijs Unit: US $ 2.0-5.0 / Yard
MOQ: 300 Yards

Model No:RM179
Kenmerken:AdemendeVerduistering
Toepassing:Kledingstuk,KledenBroek
Breedte:58/60 "
Gewicht:450GSM boven
Type:Gaasweefsel

Ningbo Widen Textile Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Scheur - Sterkte Pu om Riem

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:DIA 2mm-20mm
Materiaal:PU
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JIUNA and VOLTA
Verpakking:Inner Packing Is Plastic Film Outer Packing Carton

De groene Ruwe Riem van de O-ring Pu

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:DIA 2mm-20mm
Materiaal:PU
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JIUNA and VOLTA
Verpakking:Inner Packing Is Plastic Film Outer Packing Carton

De digitale Stof van de Chiffon van de Zijde van Af:drukken voor Kleding/Hijab

Prijs Unit: US $ 0.9-2.4 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:new-0824
Techniek:Geweven
Breedte:55/56''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:gedrukt
Fiber Types:Filament

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De industriële Riemen van de Timing/Synchrone Riemen voor Machine

Prijs Unit: US $ 5.0-20.0 / Piece
MOQ: 50 Piece

Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Kenmerk:Vlamvertragende,Anti-Static,Olie-Resistant,Cold-Resistant,Roestvrij,Hitte bestendig,Alkali-Resistant,Skid-Weerstand,Slijtvast,Acid-ResistantHigh Temperature-Weerstand
treksterkte:Sterk
Materiaal:Rubber
Handelsmerk:Binlong

Rubber Synchrone Riemen/de Rubber Synchrone Riemen van de Timing Belts/PU

Prijs Unit: US $ 5.0-20.0 / Piece
MOQ: 50 Piece

Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Kenmerk:Vlamvertragende,Anti-Static,Olie-Resistant,Cold-Resistant,Roestvrij,Hitte bestendig,Alkali-Resistant,Skid-Weerstand,Slijtvast,Acid-ResistantHigh Temperature-Weerstand
treksterkte:Sterk
Materiaal:Rubber
Handelsmerk:Binlong

Gpon, PLC van de Vezel van de Telecommunicatie Epon Optische 1X8 Splitser

Prijs Unit: US $ 4.46-4.65 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK08SC108101
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Lulink or OEM

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-St mm Om2 50/125 Dx 2.0 de Kabel van het Flard van de Optische Vezel LSZH

Prijs Unit: US $ 1.6-5.0 / Piece
MOQ: 2 Pieces

Model No:Optical Patch Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index