Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 173/1030  
Totaal 30874 producten van ongeveer 1102

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Kabel van de optische Vezel voor FTTH

Prijs Unit: US $ 1.5-1.7 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc, st, lc, fc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optisch de 3-havens DWDM van de Vezel Apparaat u-Senda

Prijs Unit: US $ 70.0-79.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:3-ports DWDM
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:U-SENDA

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optisch de 3-havens CWDM van de Vezel Apparaat u-Senda

Prijs Unit: US $ 70.0-79.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:CWDM-3P
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:U-SENDA

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische VOA Mems Veranderlijke Optische Demper van de vezel u-Senda

Prijs Unit: US $ 58.0-66.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Fiber optic-VOA
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:U-SENDA

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Module CWDM van de vezel voor CATV Netwerk u-Senda

Prijs Unit: US $ 56.0-66.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:CWDM Module
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:U-SENDA

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2017 de Elektrische Prijs Van uitstekende kwaliteit van de Kar van het Golf

MOQ: 1 Piece

Model No:ZIMO EV60
Type:Buggy / Golf Carts
Stoelen:3 tot 4
Vermogen Brandstof:Elektrisch
Maximum Snelheid:> 30 kmh
Klimvermogen:> 30%

4kw Wettelijke Luxe 4 van de straat de Kar van het Golf van de Persoon

MOQ: 1 Piece

Model No:ZIMO EV60
Type:Buggy / Golf Carts
Stoelen:3 tot 4
Vermogen Brandstof:Elektrisch
Maximum Snelheid:> 30 kmh
Klimvermogen:> 30%

4kw van uitstekende kwaliteit gebruikte de Elektrische Auto van het Golf

MOQ: 1 Piece

Model No:ZIMO EV60
Type:Buggy / Golf Carts
Stoelen:3 tot 4
Vermogen Brandstof:Elektrisch
Maximum Snelheid:> 30 kmh
Klimvermogen:> 30%

2017 Nieuwe gaat 4kw Elektrisch Kar Met fouten

MOQ: 1 Piece

Model No:ZIMO EV60
Type:Buggy / Golf Carts
Stoelen:3 tot 4
Vermogen Brandstof:Elektrisch
Maximum Snelheid:> 30 kmh
Klimvermogen:> 30%

12 de Optische Vlecht van de Vezel van Sc Upc van de kern

Prijs Unit: US $ 6.4-6.9 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK04SC112
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het glijdende Comité van het Flard van de Vezel Optische met Kern 8-96

Prijs Unit: US $ 11.0-12.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FLT-1040
Certificering:CCC,RoHS,ISOCE
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:Vezel
Type:MDF
Handelsmerk:LUNGE

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Een kwmsb-periodieke Doos van de Distributie van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-8.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Kwmsb-a
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De MiniMonitor kraan-Pd die van de optische Vezel voor Aanwinst u-Senda controleren

Prijs Unit: US $ 40.0-47.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Mini TAP-PD monitor
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:U-SENDA
Verpakking:Carton
Standaard:17*3.2(mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Waterdichte Schakelaar van Optik van de vezel voor CATV

Prijs Unit: US $ 0.85-1.1 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:water ressistant Connector
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Merk:OEM
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Kern van de Kabel GJFJV van de Kabel van de optische Vezel de Simplex

MOQ: 50 Pieces

Model No:GJFJV
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Optische Kabel van de Vezel GJFJV aan Sri Lanka

MOQ: 50 Pieces

Model No:GJFJV
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Kabel van 4 Kern van de Vezel van de Wijze Gjpfju van het gebied de Mobiele Enige Binnen Optische

MOQ: 50 Pieces

Model No:GJPFJU
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

LEIDENE van het Zwembad Waterdichte Lamp

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:Pool Led lamp
IP-klasse:IP68
Emitting Kleur:veranderlijk
Met Light Source:Met Lichtbron
Toepassing:Zwembad
Lamp Body Materiaal:Vezelversterkte kunststoffen

GUANG ZHOU FENLIN SANGNA SHEBEI CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2.0mm Singlemode SC/PC Fiber Optic Pigtail

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSC PIGTAIL 03
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De dubbele Optische Splitser van de Vezel van het Venster met Singlemode

Prijs Unit: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLPLCDWS
Bedrading Devices:ODF
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS

Shinho x-800 de Uitrusting van het Lasapparaat van de Fusie Gelijkend op jaren '60 Fujikura

Prijs Unit: US $ 1000.0-2400.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:X-800
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SHINHO
Verpakking:Packed in Carton
Oorsprong:China

Shinho Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Demper van de Vezel van LC/FC/St/Sc 5dB 10dB 15dB 20dB Male-Female

Prijs Unit: US $ 0.088 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Fiber Optic Attenuator
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ruw gemaakte Vlakke Tweeling DuplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 2.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Patchcord
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van de Schakelaar van de Kabel van de Vezel van het Type van adapter de Optische

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S-S-F-FC-FPC-FC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Om1 Kabel van het Flard van de Vezel de Optische (schakelaar LC/UPC)

Prijs Unit: US $ 1.2-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-LU-LU-OM1-3-0-C-15
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:VerbindingSensor
Merk:OEM
Certificaat:RoHSISO9001
Kern:Double Core

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de vezel met Sc/Upc

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

S8m de RubberRiem van de Timing en Transportband

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:STD 8M
Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN

De Riem van het Koord van de polyester

Prijs Unit: US $ 1 / Voet
MOQ: 1000 Voeten

Model No:Polyester Cord Strap
aangepaste:aangepaste
certificaat:ISO 9001,GSCE
hoedanigheid:5T
Kleur:Wit
Materiaal:Polyester

Qingdao Forward Metal & Plastic Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De rubber Synchrone Riem van de Timing van de Riem Rubber

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:XL, L, 2M, 3M, 5M, 8M, 14M, S2M, S3M, S5M, S8M
Materiaal:Rubber
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS ROHs

Timing Belt voor Industrial met ISO09001

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:XL, L, 2M, 3M, 5M, 8M, 14M, S2M, S3M, S5M, S8M
Treksterkte:Sterk
Binnen Materiaal:Nylon
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton
Standaard:SGS, ROHS
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index