Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 173/952  
Totaal 28543 producten van ongeveer 1241

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FTP Cat5e Cable met Ce, ISO, Rohs Certification

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-FTP Cat5e Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

CAT6 SFTP Network Cable met Ce, RoHS, ISO

Prijs Unit: US $ 20.0-80.0 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-Cat6 SFTP Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

305m LAN van de Test van de Bot Kabel UTP CAT6

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-Cat6
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Verbindingsdraad van de Vezel van de wijze de Conditionerende

Prijs Unit: US $ 6.5-7.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Mode conditioning
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gelijke aan de Oppoetsende Machine van de Vezel van Seikoh Giken

Prijs Unit: US $ 1699.0-1899.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HK-30K
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Cartion
Standaard:230*230*255mm

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hoge Precisie Merkteken van de Fout van de Vezel van 10 mw het Optische Visuele, het Optische ...

Prijs Unit: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:23mm X 183mm
Oorsprong:Shenzhen China
Productiecapaciteit:1000 PCS /Month

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Cat5e Koord 7*0.18mm van het Flard van /CAT6 v.Chr. de Sinaasappel van /CCA

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Doos
MOQ: 1000 Dozen

Model No:WTP6001
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

CAT6 UTP/FTP/SFTP Patch Cord 7*0.12mm/7*0.16mm/7*0.18mm Grey

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:WTP5001
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Cat5e Patch Cord 0.5m, 1m, 1.5m, 2m, 3m.

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Doos
MOQ: 500 Dozen

Model No:WTP5001
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Gele het Koord van het Flard van UTP CAT6 /Cat5e

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Doos
MOQ: 500 Dozen

Model No:WTP5001
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

E2000/APC Kabel van het Flard van de Verbindingsdraad van de Vlecht van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 6.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-E2000/APC-E2000/APC-A-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het hete Koord die van de Smelting het Hulpmiddel van de Spanner voor 32mm, 35mm, 38mm, 40mm ...

Prijs Unit: US $ 80.0-100.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:JPQ50
Toepassing:Olie,Hair Care Products,Schoonheidsmiddelen,Skin Care Products,Koolzuurhoudende dranken,Reiniging, Wasmiddel,Yoghurt,Pure Water,Alcoholische DrankenFruit Drinks
Strapping Materiaal:Strip
Packaging:Geel
Automatische gradering:Handboek
Strapping Mode:Knik Type

Wenzhou Zhenda Packing Machine Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Energie van de Macht van Japan Miyachi het Grote

Prijs Unit: US $ 0.5-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HK-E1
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel E2000 van de vezel

Prijs Unit: US $ 11.6-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

E2000 de Optische Verbindingsdraad van de Vezel

Prijs Unit: US $ 11.6-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

E2000 de Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 28.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Stof de in entrepot van de Voering

Prijs Unit: US $ 1.5 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:Bonded Liner Fabric
Materiaal:100% Polyester
Toepassingen:Vervoer Textiel
Stijl:Geverfd
Patroon:Vlakte
Structuur:Stof Vorm

De StandaardMetalen kap van de Vezel CATV voor FC LC de Schakelaars van Sc St

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC, SC ferrule
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in Bag/ Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3FT zwarte 3A Chaging Gegevens Sync USB3.0 aan Kabel Typec

Prijs Unit: US $ 1.3-1.4 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:HW-CB-USB-031-002
Toepassing:ComputerMobiele Telefoon
Interface Type:USB
Materiaal:Koper
Pin:4pin
Vorm:Ronde

Dongguan Hongwei Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Wafeltje van het Substraat van Cu van het Koper van Monocrystaline

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ETT-0921cu
Handelsmerk:ETT
Verpakking:Standard Package
Standaard:according to customer's requirements
Oorsprong:China
Gs-Code:8541500000

Het Goedkope Sleutelkoord van uitstekende kwaliteit /Customize van het Ontwerp van de Douane Uw ...

Prijs Unit: US $ 0.18-0.28 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:GA-T-005
Materiaal:Polyster
Techniek:Zeefdruk
Gebruik:Card Lanyard,Mobile Phone LanyardKey Lanyard
Lock Material:Metal
Patroon:LOGO

Zhongshan Galaxy Arts & Gifts Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

E2000 de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 11.6-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om4 de Optische Adapter van de Vezel LC Quadruplex van LC

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Adapter OM4 LC LC Quadruplex
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

De Optische Schakelaar van de Vezel st-APC Sm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:ST-APC SM Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

De Demper van de Optica van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 43.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vlecht van de Vezel van FC/Sc/St/LC

Prijs Unit: US $ 0.5-0.68 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FAS, EXW

Model No:Fiber Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100g oplossing-MTP MPO Patch Cords voor kabeltelevisie

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:40G MPO patch cords
Gebruik:Workstation
Type:Draadloze
Support Network:Ethernet
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Riem van de pols met Riem van de Pols van het Koord de Antistatische voor Cleanroom

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:ES0101
Certificering:SGS,RoHSISO
Staat:nieuwe
Waterbestendig:Niet-waterdicht
Type:Wrist Strap
Handelsmerk:ALLESD

De dubbele Tweeling Goedgekeurde Kabel van de Kabel van de Kabel CATV Coaxiale RG6 met ETL/UL

Prijs Unit: US $ 0.08-0.12 / Metro
MOQ: 10000 Meters

Model No:RG6 Dual Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL

Hangzhou Risingsun Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Gytc8s, Figuur 8 de Centrale Losse Kabel van de Optische Vezel van het Type van Buis Metaal Lucht ...

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTC8S
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index