Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 177/975  
Totaal 29226 producten van ongeveer 859

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

APC aPC-Sc Sm 9 Simplex van Patchcord LC 125

Prijs Unit: US $ 0.2-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTSMSX LC/SC patch cord 06
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

LC/Upc mm, Simplex 3.0mm Connector

Prijs Unit: US $ 0.35-0.45 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCM3
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Optische Schakelaar van de Vezel van LC/APC Sm de Simplex 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCAS9
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

LC/APC Sm, Sx, de Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCAS2
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

LC/APC Singlemode, Simplex, 3.0mm Connector

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCAS3
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Sc/Upc Sm Simpelx 0.9mm Schakelaars

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUS9
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Sc/Upc, Sm, Simplex, de Schakelaar van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUS2
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Sc/APC, Sm, Sx, de Optische Schakelaar van de Vezel van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCAS3
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

FC/APC Sm, Simplex, 0.9mm Connector Kits

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-FCAS9
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

St/Upc Sm, de SimplexSchakelaars van 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSTM9
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

St/Upc Sm, de SimplexSchakelaars van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSTS3
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

St/Upc mm, Simplex 0.9mm Schakelaars

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSTM9
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Het glijdende Comité van het Flard van de Vezel Optische met Kern 8-96

Prijs Unit: US $ 11.0-12.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FLT-1040
Certificering:CCC,RoHS,ISOCE
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:Vezel
Type:MDF
Handelsmerk:LUNGE

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Verbindingsdraad Sc/APC-Sc/APC Sm Duplex 10m LSZH 3.0mm

Prijs Unit: US $ 1.8-2.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCSCASCA
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

12 van de Uitrusting FC/APC & Fan-out van kernen MPO de Assemblage van de Kabel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO Harness & Fan Out Cable
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel vrouwelijk-Famale van fC-St Sm of van mm de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC-ST SM or MM Simplex femaleFiber Optical Adapter
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

Optische Adapter van de Vezel fC-Sc Sm/mm de Simplex vrouwelijk-Famale

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC-SC SM/MM Simplex female-famale
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

De openlucht/BinnenMuur zet Doos van de Distributie van de Vezel van 24 Haven de Optische op

Prijs Unit: US $ 1.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:fiber optic distribution box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

200 op Rek 110 het Gemodulariseerde Frame van de Distributie

Prijs Unit: US $ 12.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:GHTPJ022
Type:Distributie Belichtingsmeter Box
Certificaat:ISO9001: 2000CCC
Operation Voltage:Low Voltage
Grootte:1 Uint
Handelsmerk:OEM

GHT WIRE & CABLE CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van Ethernet CAT6 UTP van Xingfa

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:Cat6 UTP Cable
Toepassing:LAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

ABS Optische PLC van de Vezel van de Doos 1X32 2X32 Splitser

Prijs Unit: US $ 36.91 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1X32 Fiber Optic PLC Splitter
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD
Verpakking:Customed

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mannetje LC Atenuator aan de Vrouwelijke Optische Demper van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-001
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1*32 PLC de Optische Splitser van de Vezel van de Splitser LC

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:1*32 fiber optic PLC splitter
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

IP65 maak Doos van de Beëindiging van Fdb van 16 Kernen de Vezeloptische waterdicht

Prijs Unit: US $ 1.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Termination Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex Optische Adapter van de Vezel FTTH LC

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TF-0006
Structuur:LC
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Injection Molding
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:Laser

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 tot 4 FTTH LC Upc PLC Splitser

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PLC splitter
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vlecht Sc/APC van de Bundel van Sc typt de Optische Vlecht van de Vezel van 12 Kernen

Prijs Unit: US $ 7.0-7.56 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:12 cores fiber optic pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

0.9mm/2.0mm/3.0mm St de Simplex Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.58-1.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fiber Optic Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

0.9/2.0/3.0mm 0.5dB kiezen de Snelle Schakelaar van de Optische Vezel Sc/APC van de Wijze uit

Prijs Unit: US $ 1.3-1.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:DF-FSC-APC-C-1 SC/APC Fast Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Fabricageproces:Injection Molding

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-LC Fanout 12 Kernen 2.0mm de Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MPO-LC Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index