Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 18/952  
Totaal 28544 producten van ongeveer 1502

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Om1 Om2 Om3 PVC&LSZH 3m Koord van het Flard van de Vezel MPO/MTP het Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MTP Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Single Core

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het duplex Koord van de Vezel van het Flard van het Koord St/LC van het Flard FC van 3m Optische

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:fiber cord
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het simplex MultiKoord van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische (OM1 CATV FTTH)

Prijs Unit: US $ 0.75-0.97 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FU-SA-OM1-2-00-C-10
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Merk:OEM

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de vezel voor DuplexOm2 Oranje Kabel lc-LC (2m)

Prijs Unit: US $ 2.8-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC Singlemode 9/125 DuplexKoord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC-SCSM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het goede Koord van het Flard van de Vezel LC/Upc-LC/APC van Sm van de Prijs Simplex

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:LC/UPC-LC/APC
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Koord van het Flard van de Vezel lC-Sc het Optische

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC/AP-SC/PC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC het Koord van het Flard van de Optische Vezel van de Verbindingsdraad van de vlecht

Prijs Unit: US $ 0.2-0.55 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC Patch Cord
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vlecht van de vezel en het Optische Koord van het Flard

MOQ: 3000 Pieces

Model No:CAT5E
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Linan Chuangxiang Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC 62.5/125 Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 2.54-2.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM-LCLC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Communicatie van de Optische Vezel FTTH van de Wijze van het Jasje van het roestvrij staal het ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:patch cord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

Om3 het MultiKoord van het Flard van de Vezel van de Wijze ST/PC Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ST/PC Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Handelsmerk:DAYTAI

Om4 het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:OM4 patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Koord van het Flard van de vezel het Optische--St/St Simplex Multimode (S914)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:S914
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Yinzhou Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het gepantserde Koord van het Flard van de Vezel FC/Upc-FC/Upc 5m

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:Armoured FC
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHS
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

FC/PC aan FC/PC Duplex Singlemode 3.0mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-FC-FC-3.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord 3m van het Flard van de Vezel Sc-Sc Gepantserd Dx Optisch

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vf45 aan Koord van het Flard van de Vezel LC het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:VF45-LC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de optische Vezel (SC/PC - SC/PC)

MOQ: 5000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FLT-3236A
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de vezel voor DuplexOm2 Oranje Kabel lc-LC (25m)

Prijs Unit: US $ 7.15-7.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Duplex Singlemode 9/125 Koord van het Flard van de Vezel Sc-St

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC-ST DX SM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het lage Koord van het Flard van de Vezel St/Upc van Sm van het Verlies van de Toevoeging Duplex

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:ST/UPC
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Sc/APC- Koord van Pacth van de Optische Vezel van LC/Upc het Duplex

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC/APC-- LC/UPC
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan St het Duplex Enige Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/ST-SIM/DUP-03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Fan-out van de Vezel MPO LC het Optische Koord van het Flard van de Vezel van de Schakelaar Optische

Prijs Unit: US $ 0.55-25.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MPO Patch Cord
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de Verbindingsdraad van de Vezel van Wholesales lc-LC het ...

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:LC-LC Fiber patch cord
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard Sc/APC van de optische Vezel het Gepantserde

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC/APC Patch Cord
Kern:Single Core
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Het openlucht Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:outdoor Optical Fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Koord van het Flard van de vezel het Optische--Sc/Sc Simplex Multimode (S915)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:S915
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Yinzhou Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel van het Type FC de Optische

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CERoHS

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index