Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 180/1058  
Totaal 31720 producten van ongeveer 1174

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Optische Schakelaars van de vezel (ST, Sc, FC, MTRJ) van Duplex SimplexUpc/APC

MOQ: 1000 pieces

Model No:Patch Cord Connector
Merk:OEM
Handelsmerk:Customized
Verpakking:Paper Box
Standaard:Customized
Oorsprong:China (Mainland)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De veelvoudige Kabel van het Flard van de Doorbraak van Vezels OS2 Singlemode met Geel Jasje

MOQ: 1000 pieces

Model No:Breakout cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van de Vezel van de Kabel Sm/mm van de vezel de Optische Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.045-0.15 / Metro
MOQ: 50 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:DF-3001
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CERoHS
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD
Verpakking:Customed

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

de Convertor van de Media van de Vezel van Sc 2 van 10/100/1000m

Prijs Unit: US $ 10.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TK-MC100-M
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Standard Packing
Oorsprong:Shenzhen, China

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Type van koepel en de Horizontale Sluiting van de Las van de Vezel van het Type Optische

Prijs Unit: US $ 11.2 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TK-SC-A03
Handelsmerk:TAKFLY
Verpakking:by Carton
Oorsprong:Shenzhen
Productiecapaciteit:10, 000/Week

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-30dB vaste Mu Sm Optische Demper

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:MU-0001
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

19 '' 24 het Kernen Vaste rek-Onderstel Frame van de Distributie van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:008
Type:Fiber Optic Isolator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kat UTP. 6A 24 het Comité van het Flard van Havens

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:P202-4-6A
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Kabel:CAT6a
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:UTP

Ningbo Ship Import & Export Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het recentste pen-Stijl Vfl6510 Visuele Merkteken van de Fout met het Ontwerp van de Manier

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SFT6510
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Standard Packing
Standaard:high quality
Oorsprong:China
Gs-Code:9030899090

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Snelle Optische Schakelaar van uitstekende kwaliteit van de Vezel Sc/Upc

Prijs Unit: US $ 0.8-1.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het hoofd van Allerlei Schakelaars

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Connectors
Aantal Cores:Single-Core
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:OEM, GYD
Verpakking:Polybag
Standaard:CE, ROHS, ISO9001

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-PC van de Schakelaar van de vezel Optische, Sm, Sx

MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Connector LC-PC, SM, SX
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH 48 PLC van Kernen Sluiting van de Las van de Vezel van het Type van Koepel van de Splitser de ...

Prijs Unit: US $ 30.0-48.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TKS-M011
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY/OEM/DF
Verpakking:Customed
Standaard:48 Cores Dome Type

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vlecht van de Vezel van FC/Sc/St/LC

Prijs Unit: US $ 0.5-0.68 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FAS, EXW

Model No:Fiber Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/MTP de Schakelaar van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoSH, SGS
Oorsprong:Made in Shenzhen China
Gs-Code:85447000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-LC de Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo-lc
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel van DIN voor Netwerk FTTH

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:DIN
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:DIN
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH 1u 24 Vaste Kernen typt het Rek van de Optische Vezel opzet ODF

Prijs Unit: US $ 28.99-41.99 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:ODF-RF24 Rack Mount ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY/OEM/DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Optische Lasapparaat van de Groepering van de kern (t-108H)

Prijs Unit: US $ 2400 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:T-108H
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,RoHS,ISOSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom
Verpakking:Export-Standard Carton Box with PE Foam Inside

Het Lasapparaat van de Fusie van China van Skycom t-108h in Goede Prijs en Hoogstaand

MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SKYCOM T-108H
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Antimagnetisch

Slang van de Hamer van de Hefboom van de Lucht van de Kleur van 3/4 Duim de Gele

Prijs Unit: US $ 0.38-10.0 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:Cloth Rubber Air/Water Hose
Materiaal:Nitril Rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Handelsmerk:OEM/KINGDAFLEX
Verpakking:PE Film or Weaving Belt by Rolls or as Your Reques
Standaard:1/4'' to 1''

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het plastic 1u 12 Beheer van de Kabel van de Ring

Prijs Unit: US $ 2.4-2.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GL-1063B
Gebruik:ComputerWorkstation
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Handelsmerk:OEM

De handbediende Optische Microscoop van de Vezel

Prijs Unit: US $ 100 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:400x
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Certificaat:RoHSCE

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Microscoop van de Inspectie van de vezel de Optische voor Schakelaar FC Sc St en LC

Prijs Unit: US $ 100 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:400x
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Certificaat:RoHSCE

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Single-Mode en multi-Mode Optical SFP /XFP/SFP + Transceiver

Prijs Unit: US $ 8.0-12.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP MMSM
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

Singlemode DuplexKabel van het Flard van de Vezel MPO Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTMPO ST PATCH CORD
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Conditioneren van de Wijze van de Apparatuur MTRJ het ZijOm2

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTOM2 PATCH CORD
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag, 200 PCS / Carton
Standaard:ISO9001&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85444929

APC het Optische Koord Fiberpatch van de Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:APC Connector
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

LC/Upc de Simplex Optische Vlechten van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:LC/UPC Pigtails
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Conductor Type:Solid
Wire Core Material:Bare koperdraad

96/144/288 Kern - de Diëlektrische Optische Kabel GYFTY van de Vezel FRP

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYFTY fiber optic cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Double Core

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index