Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 19/1101  
Totaal 33015 producten van ongeveer 1650

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Om3 het Koord van het Flard van de Optische Vezel fC-Sc

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC-SC OM3 Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

LC/APC-LC/APC het duplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

Prijs Unit: US $ 0.264-0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC/APC-LC/APC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-LC/APC het flardkoord van de vezel optisch duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6028
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

St Multimode SimplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:STFC-ST-MM-SX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LSZH Sc/APC-Sc/APC 3.0mm 6m 9/125um G652D Sm Dx het Optische Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:G652D Fiber Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC Koord van het Flard Loopback van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 3.0-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC/APC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het lage Koord van het Flard van de Vezel van het Verlies van de Toevoeging Optische

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Low Insertion Loss Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Het enige Koord van het Flard van de Optische Vezel van de Wijze LC aan LC

Prijs Unit: US $ 7.5-8.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:Single Mode LC to LC Optical Fiber Patch Cord
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Handelsmerk:HANXIN
Verpakking:1-100m

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het beste Verkopende Koord van het Flard van de Vezel van PC fC-Sc Optische

Prijs Unit: US $ 0.73-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-FCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Volledig Opgeslagen St FC Sc LC M. Ms Duplex Fiber Optic Flard Koord

Prijs Unit: US $ 2.8-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ST-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

SC/PC-SC/PC Singlemode 9/125 DuplexKoord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC-SCSM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van FTP Cat5e/CAT6 het Optische

Prijs Unit: US $ 0.26 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:utp
Handelsmerk:GEMT
Verpakking:Piece/Box
Standaard:300pieces/box
Oorsprong:Guangdong
Gs-Code:85444229

DONGGUAN GEMT CABLE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Koord van het Flard van de Distributie van vezels het Gepantserde

MOQ: 350 Pieces

Model No:SL03ASUFU912BP03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Zhejiang Chaolian Electronic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:OM3 Fiber Optical Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

FC/Upc-FC/Upc het DuplexKoord van het Flard van de Vezel van mm Optische

Prijs Unit: US $ 0.264-0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/UPC-FC/UPC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sc van de V.S. Hfoc het Optische

Prijs Unit: US $ 17 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Hfoc
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-LC Koorden van het Flard van Multimode Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 68.0-75.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan LC Simplex Sm Fiber Optical Patch Cord

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:LC-LC-PC-SS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/APC-DIN/PC het flardkoord van de vezel optisch duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6031
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mtp-MTP het Optische flard-Koord van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MTP-MTP
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Odc 2 Koord van het Flard van de Vezel van Kernen het Optische Waterdichte

Prijs Unit: US $ 12.0-15.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:0235
Type:Fiber Optic Isolator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optic Patch Cord voor kabeltelevisie

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

LC/PC Multimode Om3 Koord van het Flard Loopback van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 3.0-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC/PC-OM3
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel van de Optische Vezel van de Wijze van ...

Prijs Unit: US $ 0.15-0.5 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:LK-03SCSC402
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van fC-Sc Upc van de Prijs van de Fabriek van China het Optische

Prijs Unit: US $ 0.84-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-FCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het volledig Opgeslagen St FC Koord van het Flard van de Vezel van Sc LC Mu E2000 Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 100 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ST-SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

FC/Upc-FC/Upc het Simplex Singlemode Koord van het Flard van de Vezel G652D

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:FC-FC SM SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

E2000-E2000 Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:E2000-E2000
Certificaat:RoHSCE
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

De vezel Optische Sc/APC kiest het Koord van het Flard van de Wijze uit

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Kern:Single Core
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Koord van het Flard van de Vezel van de wijze het Conditionerende Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Mode Conditioning
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index