Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 191/1109  
Totaal 33248 producten van ongeveer 1072

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De aangepaste BinnenOm4 Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-10.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:fiber optic cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De aangepaste Gele Singel Doos van de Kabel van de Lancering van de Wijze OTDR

Prijs Unit: US $ 1.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OTDR box
Type:Module aansluiten Machine
Certificaat:CE,RoHS,CCC,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Vochtwerende

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Takfly paste Vlecht van de Vezel van de Vezel LC van 1.5m de Optische aan

Prijs Unit: US $ 0.1-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-fiber pigtail
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

optische Vlecht van de Vezel van de Wijze van 1m LC Upc de Enige

Prijs Unit: US $ 0.1-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-Fiber-Pigtail
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Uitstekende Weatherability 3732 Dekens van de Brand van de Zak van de Doek van de Glasvezel Zachte

Prijs Unit: US $ 1.0-7.0 / Piece
MOQ: 400 Pieces

Model No:3732
Certificering:ISO
Toepassing:Wall / Dakbedekking Doek
Oppervlakte behandeling:Silicon Coated
Weave Type:Twill Woven
Glasvezel Type:E-Glass

Shanghai Textile Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Schild van de hitte paste Op hoge temperatuur aan. Gordijnen 3732 van de weerstand steken Dekens in ...

Prijs Unit: US $ 1.0-7.0 / Piece
MOQ: 400 Pieces

Model No:3732
Certificering:ISO
Toepassing:Wall / Dakbedekking Doek
Oppervlakte behandeling:Silicon Coated
Weave Type:Twill Woven
Glasvezel Type:E-Glass

Shanghai Textile Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel GYFTY van de Vezel van de buis de Enige Model voor online het Winkelen

Prijs Unit: US $ 0.3-0.45 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:single model fiber optic cable GYFTY
Merk:OEM
Handelsmerk:QG
Verpakking:Steel Drum
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:10000kilometers

Shandong Qingguo Optical Fiber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Simplex 0.9mm van de Vlecht SC/PC van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPG-SPM01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC enig Simplex 0.9mm van de Vlecht van de Optische Vezel van de Wijze Binnen

Prijs Unit: US $ 0.6-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPG-SPS01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC simplex Binnen Enige Wijze 0.9mm van de Vlecht van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.6-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPG-TPS01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc Om3 50/125 Vlecht 0.9mm Strakke Buffer

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC OM3 Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van Cat5e/CAT6/CAT6A/Cat7 SFTP/de Kabel van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.02 / Piece
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:WB-PC-K
Handelsmerk:WEBITELECOMMS
Verpakking:PE Bag/Blister
Standaard:ROHS 2.0 COMPLIANT
Oorsprong:China
Gs-Code:8544421100

Slang voor alle doeleinden van het Algemene Doel van de Slang van de Slang de Multifunctionele

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:1/4" 3/8" 1/2" 3/4" 1" 2" 3"
Materiaal:Nitril Rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Bundles

SFP Bidi 155m 1490/1550nm (1550/1490nm) 80km Transceiver

Prijs Unit: US $ 5.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB45(54)01L-CD80
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

SFP Bidi 155m 1310/1550nm (1550/1310nm) 80km Transceiver

Prijs Unit: US $ 8.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB35(53)01S-CD80
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Datocom

100%PTFE de Zak van de filter voor Bestand Op hoge temperatuur

Prijs Unit: US $ 1 / Vierkante Meter
MOQ: 1 Vierkante Meter
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:100%PTFE Filter Bag
Medium Materiaal:Synthetic Fiber
Cartridge Filter:Niet-geweven polyester vezel
Filter Bag Filter:Buiten de Filter Type
Type:Pocket Filter
Filtratie Grade:HEPA-filter

Tianyuan Filter Cloth Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 10 Verbindingsdraden van de Vezel Gigabit (50/125 micron)

Prijs Unit: US $ 0.2-4.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTOM3 PATCH CORD 04
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Het Koord van het Flard van de kat 5e met de Test van de Bot van de Pas van Schakelaars UTP

Prijs Unit: US $ 0.2-1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT COPPER PATCH CORD
Type:Cat 5
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabelLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE

De Optische Schakelaar van de vezel, Multimode Schakelaar ESCON

Prijs Unit: US $ 12.0-12.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CESCON
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Vlechten Sc/APC met 12 Kleuren

Prijs Unit: US $ 7.0-8.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-PSCA12
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Verbindingsdraad MTRJ/PC-MTRJ/PC mm Om1 62.5/125 Duplex 2m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPCMTRJPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Flard Cord E2000/APC- LC/Upc Sm Duplex 3m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.3-2.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPCE2000ALCU 3M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Flard Cord E2000/APC- LC/Upc Sm Duplex 5m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.3-2.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPCE2000ALCU 5M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Vlecht LC/PC mm Loose Tube 50/125 Om3 (900um) 2m LSZH Aqua Color

Prijs Unit: US $ 0.6-1.2 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILOM302M
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

12 vlechten Om3 900um mm LC/PC 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILOM312C
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Verbindingsdraad MTRJ/PC-ST/PC mm Om1 62.5/125 Duplex 17m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:DTPCMTRJPCSTPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Verbindingsdraad MTRJ/PC-LC/PC mm Om3 Duplex 3m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:DTPCMTRJPCLCPC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

Verbindingsdraad MTRJ/PC-SC/PC mm Om1 62.5/125 Duplex LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:DCPCMTRJPCSCPC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

Vlecht LC/Upc Sm 9/125 OS2 0.9mm 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILLCPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index