Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 192/993  
Totaal 29784 producten van ongeveer 876

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Slang van de Tuin van pvc voor Vlakke de Stof van de Irrigatie van het Water

Prijs Unit: US $ 0.68-0.7 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:4mm-200mm
Gebruik:Irrigatie
Type:Pomp
Energiebron:Druk
Belangrijkste Materiaal:Plastic
Hoedanigheid:≥50L

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Jardin flexible Pipe de PVC pour Water Irrigation

Prijs Unit: US $ 1998.0-2000.0 / Ton
MOQ: 10 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:1/4"-8"
Soort:Thermohardende kunststof leidingsystemen
Materiaal:PVC
Treksterkte:(81 ~ 130) MPa
Samentrekking Percentage:<0.4%
Absorptie van het Water:1.5% ~ 3,5%

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De vlotte Gevlechte RubberSlang van de Oppervlakte Textiel met Werkdruk 20 Staaf

Prijs Unit: US $ 0.28-0.3 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:1/4"-2"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing
Standaard:1/4"-2"

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De landbouw Slang van pvc van Layflat van de Irrigatie van het Water

Prijs Unit: US $ 1400.0-1500.0 / Ton
MOQ: 18 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:1/4"-16"
Materiaal:PVC
Soort:Thermohardende kunststof leidingsystemen
Absorptie van het Water:1.5% ~ 3,5%
Samentrekking Percentage:<0.4%
Treksterkte:(81 ~ 130) MPa

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Fabriek van de Machine van het lassen in China (t-108H)

Prijs Unit: US $ 2500 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:T-108H
Handelsmerk:skycom
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000
Oorsprong:Nanjing, China
Productiecapaciteit:500PCS/Month

De optische Fusie die van de Vezel Uitrusting t-108h verbinden

Prijs Unit: US $ 2000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SKYCOM T-108H
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:CTN/ Hard Carrying Case
Standaard:CE, SGS, ISO9001,
Oorsprong:Nanjing, China
Gs-Code:8515809090

De Chinese Uitstekende kwaliteit van het Lasapparaat van de Fusie

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SKYCOM T-108H
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, ISO9001,

Het concurrerende Hoogstaande en Goedkope Lasapparaat van de Fusie t-108h

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:SKYCOM T-108H
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom
Verpakking:Carton

Het Lasapparaat van de Fusie van Inno van het Lasapparaat van de Fusie van de prijs en van de Goede ...

Prijs Unit: US $ 2000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:T-108H
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,RoHS,ISOSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:CTN/ Hard Carrying Case

Het Lasapparaat van de Fusie van de Optische Vezel van Skycom (t-108H)

Prijs Unit: US $ 1900.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:T-108H
Handelsmerk:Skycom / OEM
Verpakking:Export-Standard Carton Box with PE Foam Inside
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000
Oorsprong:Nanjing/Shanghai, China
Gs-Code:8501109101

Eind Optische Vezel USB die Machine (t-108H) verbinden

Prijs Unit: US $ 1900.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:T-108H
Handelsmerk:Skycom / OEM
Verpakking:Export-Standard Carton Box with PE Foam Inside
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000
Oorsprong:Nanjing/Shanghai, China
Gs-Code:8501109101

G657A2 de enige Kabel van het Flard van de Vezel van de Vlecht van de Wijze FC Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FU-00-A2-2-00-C-60
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc het Wijfje van het Type van Adapter aan de Vrouwelijke Optische Demper van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFA-A-A-X-S-SC-FPC-SC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Demper van het Type van Adapter van de vezel de Optische (Vrouwelijke LC/UPC aan Vrouwelijke LC/UPC)

Prijs Unit: US $ 0.2-1.7 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFA-A-S-X-S-LC-FPC-LC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Vezeloptische Adapter Sc/Upc voor Epon ONU

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-D-S-SC-FPC-SC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Draad van de Bundel van het Staal van het koper de Beklede voor de Draad van de Bundel van het ...

Prijs Unit: US $ 1800.0-2080.0 / Ton
MOQ: 1 Ton
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:standard ASTM B 228, ASTM B 229
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISOUL
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:Koper
Wire Core Material:Bare koperdraad

Gjfj8V Kabel van de Vezel van de Kabel van de Vezel verbindt de Duplex Vlakke Optische van Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.25-1.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJ8V
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:CEISO9001
Handelsmerk:Changguang fiber optic cable

Gjfj8V Optische Kabel Zipcord van de Vezel van de Kabel van de Vezel van de Prijslijst van de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.25-1.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJ8V
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:CEISO9001
Handelsmerk:Changguang fiber optic cable

De Optische Splitser van de vezel met 2*N

Prijs Unit: US $ 10.0-12.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLPLC2xN
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85177090

FC, Vlecht SM/de Optische Vlecht van de Vezel

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPFU
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Kabel van de Verbindingsdraad van het Koord van het flard met st-Sc MM. Simplex

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PCTUSU1MM
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Plaat van het Gezicht FTTH 4 de Doos van Kernen FTTH

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLFTTHFP4
Kabel:CAT5e
Connector:RJ45
Poortnummer:48 ~ 128
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

De Optische Schakelaar van de vezel met Schakelaar MTRJ

Prijs Unit: US $ 2.2-2.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CMT
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Fiber Module
Merk:OEM

De Optische Mechanische Las van de Vezel dtl-Foms

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-FOMS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

SFP Bidi Reeks

Prijs Unit: US $ 5.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB35(53)01S-CD20
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

SFP Optische Zendontvangers

Prijs Unit: US $ 12.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

0.9mm Single Mode 9/125 LC/APC Fiber Pigtail

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAIL 01
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Vlecht van de Optische Vezel van de Verkoop van de Vezel van de Staart van de kwaliteit de Bulk

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAIL 02
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

CAT6 het Koord van het Flard van UTP, de Kabel van het Flard, het Lood van het Flard van de ...

Prijs Unit: US $ 0.2-1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT CAT6 PATCH CORD
Type:Cat 6
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabelLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE

Vlecht LC/PC 50/125 mm Om3 (900 micras) 2m LSZH Aqua Color, Tight Buffered

Prijs Unit: US $ 0.8-1.2 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAIL OM3TB
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index