Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 194/975  
Totaal 29221 producten van ongeveer 974

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het goedkope Aangepaste Geweven Sleutelkoord van het Embleem met Sleutelring

Prijs Unit: US $ 0.21-0.42 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:GA-395
Materiaal:Polyster
Techniek:Geweven
Gebruik:Card Lanyard,Mobile Phone LanyardKey Lanyard
Patroon:LOGO
Stijl:Fashion

Zhongshan Galaxy Arts & Gifts Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Houder van het Identiteitskaart van het Sleutelkoord van het Bureau van de economie

Prijs Unit: US $ 0.2-0.38 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:GA-T-611
Materiaal:Polyster
Techniek:Zeefdruk
Gebruik:Card Lanyard,Mobile Phone LanyardKey Lanyard
Lock Material:Metal
Patroon:LOGO

Zhongshan Galaxy Arts & Gifts Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De promotie Riem van het Sleutelkoord van de Hals van het Bureau met de Klemmen van de Krokodil

Prijs Unit: US $ 0.15-0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:GA-550
Materiaal:Nylon
Techniek:Zeefdruk
Gebruik:Card LanyardKey Lanyard
Lock Material:Metal
Patroon:LOGO

Zhongshan Galaxy Arts & Gifts Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ESD van het Bevestigingsmiddel van haken & van Lijnen de Antistatische Riem van de Pols

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Certificering:SGS,RoHSISO
Staat:nieuwe
Waterbestendig:Niet-waterdicht
Type:Wrist Strap
Handelsmerk:ALLESD
Verpakking:1 PC/ Box

De goede die Anti-Abrasion Riemen van de Timing van Pu Flex met Rubber met een laag worden bedekt

Prijs Unit: US $ 5.0-20.0 / Piece
MOQ: 50 Piece

Model No:Flexing Timing Belts
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Kenmerk:Vlamvertragende,Anti-Static,Olie-Resistant,Cold-Resistant,Roestvrij,Hitte bestendig,Alkali-Resistant,Skid-Weerstand,Slijtvast,Acid-ResistantHigh Temperature-Weerstand
treksterkte:Sterk
Materiaal:Rubber

De hoge Riemen van de Timing van de Tand van de Flexibiliteit Trapezoïdale

Prijs Unit: US $ 5.0-20.0 / Piece
MOQ: 50 Piece

Model No:MXL-XXL-XL-L-H-XH-XXH
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Kenmerk:Vlamvertragende,Anti-Static,Olie-Resistant,Cold-Resistant,Roestvrij,Hitte bestendig,Alkali-Resistant,Skid-Weerstand,Slijtvast,Acid-ResistantHigh Temperature-Weerstand
treksterkte:Sterk
Materiaal:Rubber

De hoge Riem van de Timing van het Neopreen van de Industriële Norm Tendion en Accuration Rubber

Prijs Unit: US $ 5.0-20.0 / Piece
MOQ: 50 Piece

Model No:MXL-XXL-XL-L-H-XH-XXH
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Kenmerk:Vlamvertragende,Anti-Static,Olie-Resistant,Cold-Resistant,Roestvrij,Hitte bestendig,Alkali-Resistant,Skid-Weerstand,Slijtvast,Acid-ResistantHigh Temperature-Weerstand
treksterkte:Sterk
Materiaal:Rubber

Hight Qualith die het Aangepaste Rj61 Koord van het Flard verstrekken

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:Rj61
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

DONGGUAN GEMT CABLE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-MPO 2X12f Singlemode Patchleads

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO-MPO 2x12F
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

De Stop van USB 2.0 Mico B aan de Kabel van de Stop van het Type C

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KDUSBC3011
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

het Koord van het Flard van 12core MTP Fibra Optica, mm Om3, ons Originele Schakelaar Conec

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MTP 12core OM3
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:ISORoHS

24f de Kabel van het Flard van de Optische Vezel van mtp-LC Om3, het Lage Verlies van de Toevoeging ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:24F MTP OM3
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:ISORoHS

3.0mm de Optische Kabels van Multimode Vezel st-LC

MOQ: 1 Piece

Model No:53
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het nylon vlechtte Micro- USB van de Verwarring de het Vrije Laden van de Kabel en Overdracht van ...

Prijs Unit: US $ 0.4-0.58 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:NMUSB02
Interface Type:USB
Universeel:Universeel
Schakelaar:Zonder schakelaar
Gegevensoverdracht Functie:Gegevens Transmissie Functie
Retractable:Niet Schaalbaar

Shenzhen New Nanming Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

(FTTH) 1 Technische Beschrijving van de Kabel van de Daling van de Optische Vezel van de Kabel van ...

MOQ: 1000 Meters

Model No:FTTH
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:Customized
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Kabel van de Daling van de Vezel FTTH LuchtG. 657A1 Zwarte LSZH met de Draad van de ...

MOQ: 1000 Meters

Model No:FTTH
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Verpakking:Paper Box
Oorsprong:China (Mainland)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Schakelaar 53mm van de Vezel van de Kabel van de cirkel Optische Snelle de Schakelaar van de ...

MOQ: 20 Pieces

Model No:Fiber Media Connector
Verpakking:Paper Box
Oorsprong:China (Mainland)
Gs-Code:8544700000

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Adapter van de Kabel van Singlemode/Multimode Vezel van het metaal de Optische voor de Test van ...

MOQ: 20 Pieces

Model No:Fiber Optic Cable Adapter
Verpakking:Paper Box
Oorsprong:China (Mainland)
Gs-Code:8544700000

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Splitser van de vezel met 2*N

Prijs Unit: US $ 10.0-12.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLPLC2xN
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85177090

FC, Vlecht SM/de Optische Vlecht van de Vezel

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPFU
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Kabel van de Verbindingsdraad van het Koord van het flard met st-Sc MM. Simplex

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PCTUSU1MM
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Optische Schakelaar van de vezel met Schakelaar MTRJ

Prijs Unit: US $ 2.2-2.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CMT
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Fiber Module
Merk:OEM

Plaat van het Gezicht FTTH 4 de Doos van Kernen FTTH

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLFTTHFP4
Kabel:CAT5e
Connector:RJ45
Poortnummer:48 ~ 128
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

De Optische Mechanische Las van de Vezel dtl-Foms

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-FOMS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

SFP Bidi Reeks

Prijs Unit: US $ 5.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB35(53)01S-CD20
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

10GB/S XFP 1310nm 10km Optical Transceiver

Prijs Unit: US $ 8.2-12.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTXP311XL-CD10
Handelsmerk:Datocom
Verpakking:20PCS/Plastic Box
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:851762299

SFP Optische Zendontvangers

Prijs Unit: US $ 12.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

0.9mm Single Mode 9/125 LC/APC Fiber Pigtail

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAIL 01
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

CAT6 het Koord van het Flard van UTP, de Kabel van het Flard, het Lood van het Flard van de ...

Prijs Unit: US $ 0.2-1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT CAT6 PATCH CORD
Type:Cat 6
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabelLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE

Multimode St/Upc, Om3 het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 2.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:DHL-PCST
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:ISO9001
Verbindingsstructuur:ST
Handelsmerk:Datolink
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index