Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 198/975  
Totaal 29226 producten van ongeveer 1169

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De chemische Riem van de Aandrijving van de Apparatuur (MXL)

Prijs Unit: US $ 0.99 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Slijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:wttttt
Verpakking:Box

Drijf Riem voor Apparatuur (l)

Prijs Unit: US $ 9.99 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Slijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:wttttt
Verpakking:Box

Rubber Riem voor Chemische Apparatuur (h)

Prijs Unit: US $ 29.99 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Slijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:wttttt
Verpakking:Box

Coveyor Belt voor Equipment (XH)

Prijs Unit: US $ 59.99 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Slijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:wttttt
Verpakking:Box

Timing Belt voor Industry Machine (XXH)

Prijs Unit: US $ 9.99 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Slijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:wttttt
Verpakking:Box

Type van adapter bevestigde de Demper van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.55-2.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Adaptor type
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hand Spannend Hulpmiddel voor Geweven Riem (JPQ32)

Prijs Unit: US $ 80.0-100.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:JPQ32
Toepassing:Olie,Hair Care Products,Schoonheidsmiddelen,Skin Care Products,Koolzuurhoudende dranken,Reiniging, Wasmiddel,Yoghurt,Pure Water,Alcoholische DrankenFruit Drinks
Strapping Materiaal:Strip
Packaging:Geel
Automatische gradering:Handboek
Strapping Mode:Knik Type

Wenzhou Zhenda Packing Machine Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Organisator van het Koord van de Band van de Kabel van de Hoofdtelefoon van het Silicone van Minion ...

Prijs Unit: US $ 0.35-0.59 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:DTL-5S018
Certificering:SGS
Kleur:Rood
Brand Rating:94V1
Materiaal:Silicone
Type:Marker Cable Tie

Shenzhen Dotely Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Oppc van uitstekende kwaliteit 48 Prijs van de Kabel van de Vezel van de Kern de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:OPPC Fiber Optic Cable
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Stof 100% van de Vacht van het flanel Stof van de Vacht van de Polyester de Polaire voor Deken

Prijs Unit: US $ 1.9-3.5 / Metro
MOQ: 500 Meters

Model No:fle011
Techniek:Gebreid
Breedte:58/60''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:vlakte
Fiber Types:Filament

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Lijn van de Vermindering MPO/MTP van Feber de Optische - achter0~20dB Bak China

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO/MTP
Handelsmerk:ARK
Verpakking:1PCS/Bag, Stantard Carton Package
Standaard:25.3*16.2*5.9(mm)
Oorsprong:China
Gs-Code:85447000

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Leverancier van Shenzhen voor Sc aan St de Optische Verbindingsdraad van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPTPM2
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Laag Sc Sm Dx van het Lood van het Flard van de Vezel van het Verlies van de Toevoeging Optisch

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SASAS2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 kernen 0.9mm de Optische Vlecht van de Vezel van Sc met 12 Kleuren

Prijs Unit: US $ 8.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPG-SPS12
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 vezels 0.9mm Optische Vlecht 12 van de Vezel LC Kleuren

Prijs Unit: US $ 8.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPG-LPS12
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex Optische Vlecht 0.9mm van de Vezel LC

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPG-LPS01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex Optische Vlecht 0.9mm van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPG-FPS01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Zette de Optische Muur van de vezel de Binnen en Openlucht EindDoos van 6 Kern op FTTH

Prijs Unit: US $ 4.0-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HTB8009
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen/OpenluchtKabel van de Optische Vezel met FRP

MOQ: 2000 Meters

Model No:Indoor/outdoor optical fiber cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Wijze 1 het Koord SC/PC van het Flard van de Kern FTTH

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, FCA, EXW

Model No:Drop Cable Patch Cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

4u 144c Modue Type ODF 144 Core met 12 12-kern Splicing Modules

Prijs Unit: US $ 245.0-260.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF-F-144
Certificering:CE
Gebruik:Vezel
Type:MDF
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Standard Export Carton

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Flexibele Slang met Op hoge temperatuur

Prijs Unit: US $ 1.99 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SH-0102
Materiaal:Silicone Rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Handelsmerk:YEEDAH
Verpakking:Carton
Standaard:SGS

Silicone Hose voor Hot Air (sh-0076)

Prijs Unit: US $ 1.99 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SH-0076
Materiaal:Silicone Rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Handelsmerk:YEEDAH
Verpakking:Carton
Standaard:SGS

De multi Optische Kabel van de Vezel van de Band van het Staal van de Kern Gepantserde (GYXS)

Prijs Unit: US $ 0.126-0.88 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Unitube 2.0 Zelfstandige FRP Geen Gepantserde Figuur 8 Optische LuchtKabels Fibra

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTC8Y
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Kabel van de Vezel van Singelmode de Gepantserde Duplex met het Jasje van pvc

Prijs Unit: US $ 0.6-0.75 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:Duplex AR
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 Optische Kabel van de Vezel Armouerd van de kern de Binnen

Prijs Unit: US $ 0.13 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:4 core armoured cable
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

In orde maken van het Kant van de manier het Chemische voor kleding-13

Prijs Unit: US $ 2.8 / Yard
MOQ: 2000 Yards
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Type 13
Fiber Type:Gloeidraad
Categorie:Chemical Fiber
Gebruik:KledingstukHome Textiel
Kenmerken:Heat-Resistant,Anti-statische,Anti-Distortion,SlijtvastAnti-Pilling
Patroon:Vlakte

Ningbo Sunshine Import & Export Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Adapter van de Vezel FC voor ODF, het Comité van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.36-0.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:FC MM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC Schakelaar van de Vezel van de mm de Snelle Las

Prijs Unit: US $ 0.75 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC quick splice connector
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index