Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 199/947  
Totaal 28405 producten van ongeveer 946

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sc/Upc-LC/Upc Singlemode SimplexKoord van het Flard

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:ISO9001&RoHS

1X8 PLC Splitter FC 2.0mm ABS Box van Fiber Optical

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL PLC Splitter
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:datolink

10m/100m/1000m de Convertor van de Media van de Vezel met Dubbele Vezel Mm 850nm

Prijs Unit: US $ 14 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLDG2-M
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datolink

4 Optische Kabel van de Vezel Armouerd van de kern de Binnen

Prijs Unit: US $ 0.13 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:4 core armoured cable
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH Wdm EDFA van het drievoudig-Spel Pon+CATV Combine

Prijs Unit: US $ 1500.0-1680.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FWAP-1550H-64x18
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FULLWELL (OEM, ODM available)

St/Upc Multimode Simplex Optische Schakelaar van de Vezel van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module
Connector Type:ST

Sc/APC de DuplexAdapter van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC/APC DX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Adapter van de Vezel FC voor ODF, het Comité van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.36-0.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:FC MM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Stof 100% van de Vacht van het flanel Stof van de Vacht van de Polyester de Polaire voor Deken

Prijs Unit: US $ 1.9-3.5 / Metro
MOQ: 500 Meters

Model No:fle011
Techniek:Gebreid
Breedte:58/60''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:vlakte
Fiber Types:Filament

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

SFP Bidi RoHS Volgzame 80km Optische Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 12.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:80KM Optical Transceiver
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

Waterdichte Vezel Optische Pigitail

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Water-proof Fiber Optic Pigitail
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Mu de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:MU Fiber Optic Connector
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Lassen

Gebruikt om het Schip en de Boot te beschermen die Opblaasbare RubberStootkussens drijven

Prijs Unit: US $ 200.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HS-N230
Materiaal:Rubber
Vorm:Cilindrisch
Structuur:Drijvend
Grootte:1.5 * 2.5 ~ 1.5 * 3.0m
Handelsmerk:HS

RubberStootkussen van de Boot van het Type CCS Yokohama het Pneumatische met Ketting en Band

Prijs Unit: US $ 200.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HS-N264
Materiaal:Rubber
Vorm:Cilindrisch
Structuur:Drijvend
Grootte:1.5 * 2.5 ~ 1.5 * 3.0m
Handelsmerk:HS

Patchcord St upc-St Upc Sm 9 Duplex 125 met Beste Prijs

Prijs Unit: US $ 1.68-1.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTPC STSMDX 09
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Kabels van het Flard van de Vezel van LC upc-LC Upc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC SMDX LC-LC 012
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ST/PC Singelmode 9/125 SimplexVlecht 1m van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:st/pc sm
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC Schakelaar van de Vezel van de mm de Snelle Las

Prijs Unit: US $ 0.75 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC quick splice connector
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel MTRJ

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:MTRJ Fiber Optic Connector
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Lassen

De Optische Schakelaar van de Vezel Sc-APC

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SC-APC Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

De Duplex 50/125 Verbindingsdraad van Multimode Vezel lC-St

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-ST DX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Draad van de Bundel van het Staal van het koper de Beklede voor de Draad van de Bundel van het ...

Prijs Unit: US $ 1800.0-2080.0 / Ton
MOQ: 1 Ton
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:standard ASTM B 228, ASTM B 229
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISOUL
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:Koper
Wire Core Material:Bare koperdraad

Ce, CAT6 LAN RoHS Gediplomeerde LSZH Draad

Prijs Unit: US $ 60.0-70.0 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:HSYZ-6
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Guangdong Simpact Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc Mannetje aan de Vrouwelijke Optische Demper van het Type

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:FC CONNECTOR TYPE ATTENUATOR
Materiaal:Plastic
Certificering:RoHS,CCCISO
Aangepaste:Niet-aangepaste
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Hoge Precisie van de goede Kwaliteit het pen-Type van Metaal van de Vezel van 5 mw het Optische ...

Prijs Unit: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:23mm X 183mm
Oorsprong:Shenzhen China
Productiecapaciteit:1000 PCS /Month

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het nieuwe Merkteken Vfl650-06 van de Fout van de Vezel van het Ontwerp Optische Visuele

MOQ: 1 Piece

Model No:New Design fiber optic visual fault locator VFL650
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:23mm X 183mm
Oorsprong:Shenzhen China

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Geen Slang van pvc van de Schroef van de Draad van het Staal van de Geur Transparante

Prijs Unit: US $ 1742.0-1833.0 / Ton
MOQ: 2 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:1/4"-12"
Soort:Thermohardende kunststof leidingsystemen
Materiaal:PVC
Treksterkte:3.46MPa
Samentrekking Percentage:<0.4%
Absorptie van het Water:1.5% ~ 3,5%

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Water를 위한 PVC Lay Flat Hose

Prijs Unit: US $ 0.68-0.7 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:1/4"-12"
Gebruik:Irrigatie
Type:Pomp
Energiebron:Druk
Belangrijkste Materiaal:Plastic
Hoedanigheid:≥50L

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Geen Pijp van pvc van de Schroef van de Draad van het Staal van de Geur Transparante

Prijs Unit: US $ 1742.0-1833.0 / Ton
MOQ: 2 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:1/4"-8"
Soort:Thermohardende kunststof leidingsystemen
Materiaal:PVC
Treksterkte:3.46MPa
Samentrekking Percentage:<0.4%
Absorptie van het Water:1.5% ~ 3,5%

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De transparante Niet-toxische Slang van de Draad van het Staal van pvc

Prijs Unit: US $ 1833 / Ton
MOQ: 10 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:1/4"-8"
Materiaal:PVC
Type:Thermohardende kunststof leidingsystemen
Gebruik:Agrarische Irrigatie Pipe
Vorm:Ronde
Hardheid:Slangen

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index