Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 2/952  
Totaal 28547 producten van ongeveer 1141

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koorden van het Flard van de Vezel van Sc de Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Koorden van het Flard van de Optische Vezel van Sc FTTH Singlemode Duplex

Prijs Unit: US $ 0.9-1.99 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:SC patch cords
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 het Koord van het Flard van de Test van de meter mtp-LC, de Schakelaar van de Elite 24core MTP, ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:1 meter MTP-LC 24core
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Mtrj-MTRJ Network Patch Cord en Pigtail Optical Fiber (3m)

Prijs Unit: US $ 5.3-5.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mtmt003
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het flard-Koord FC van de vezel de Optische Single-Mode Vezel van de Verbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / PCS
MOQ: 100 PCS
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht 0.9mm van het Flard koord-FC/APC van de vezel Vezel G652D

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FC/APC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC

Het Koord van het Flard van de Vezel van Patchcord Sc/LC/St/FC van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.7-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Fiber patch cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel FTTH G657A G652D het Optische voor Telecommunicatie

Prijs Unit: US $ 0.05-0.99 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:FTTH G657 fiber patch cord
Bedrading Devices:DDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc-FC/Upc kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Simplex Optische uit

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FC/UPC-FC/UPC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht 0.9mm van het Flard koord-FC/PC van de vezel Vezel G652D

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

1, de Beschrijving van het Product Optisch het flardkoord van de vezel, schakelaar Precise, lengte Customized, mechanisch vermogen Excellent, toevoegingsduurzaamheid loss<0.2dB, Good en ruilbaarheid, ...

Mpo-MPO Fiber Optic Patch Cord voor Ian CCTV

Prijs Unit: US $ 20.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-MPO Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sm van Sc/APC-LC/Upc het Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:DTSCALCUSMSX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Koord van het Flard van de Vezel van LC/Sc/FC/St/Mu/MTRJ/E2000 PC/Upc/APC Singlemode Multimode ...

Prijs Unit: US $ 0.1-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Duplex Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden met beperkte verliezen van het Flard van de Vezel Sc/Upc de Optische (SC/UPC)

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:SC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mu Koord van het Flard van de Vezel het Optische Om3

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MU
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/APC-MPO/APC Koord van het Flard van de vezel het Optische voor het Centrum van Gegevens

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sm van Sc/Upc-Sc/APC het Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:DTSCUSCASMDXPATCH CORD
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Koord het van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Optische Vezel Sc/APC-FC/APC

Prijs Unit: US $ 0.58-1.28 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:DT-FOPCAF
Certificaat:CE,ISOGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton
Standaard:CE, SGS

Het Duplex Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel lc-FC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 4.3-4.46 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:LC-FC SM DX
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden van het Flard van de Kabel van de Schakelaar van Multimode Vezel fC-St de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FU-ST-OM1-09-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc-Sc/Upc Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 2.5-2.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA, EXW

Model No:LC-SC SM Duplex patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard MPO van de vezel het Optische met het Trekken van Ogen

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:fiber optic mpo patch cord
Toepassing:Lokale Communicatiekabel
Materiaal Vorm:Hollow Line
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Staal
Certificaat:CEISO

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sc Upc Singlemode OS1 9/125um Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Sc-Sc Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel MPO het Optische

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Koord van het Flard van de Vezel Sm van het Jasje van pvc het Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FCFC-SMSX-03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Kabel van de vezel het Optische met Schakelaar Sc/FC/LC/St/MTRJ

Prijs Unit: US $ 0.95-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:SC-FC SM SX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-St Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-SU-ST-OM1-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC 3.0mm 3m Singlemode 9/125 Optical Fiber Patch Cord

Prijs Unit: US $ 0.1-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:sc fiber patch cord
Bedrading Devices:ODF
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag
Standaard:PVC, PE

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de Prijs Sc/St/FC/LC van de fabriek het Optische

Prijs Unit: US $ 2.09 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC/LC/ST/FC/MPO/MU
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index