Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 20/1054  
Totaal 31610 producten van ongeveer 1580

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het MultiKoord van het Flard van de Vezel van de Wijze Sc-Sc Simplex Optische

MOQ: 3000 Meters

Model No:SL03SPSP613
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Zhejiang Chaolian Electronic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het duplex Koord van het Flard van de Vezel St/mm/Om2 Optische voor Vezel CATV

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-35357
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

FC/APC-FC/APC Simplex Sm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Het Koord van het Flard van de Optische Vezel van de vlecht LC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP, FCA

Model No:UPC Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:GEYIDA

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Single-Mode Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.05-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-LCLC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sc van de V.S. Hfoc het Optische

Prijs Unit: US $ 17 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Hfoc
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de wijze het Conditionerende Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Mode Conditioning
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Chemisch PE van het Polyethyleen UHMWPE van de Vezel Koord voor de OpenluchtApparatuur van de ...

Prijs Unit: US $ 15.0-17.5 / kg
MOQ: 100 kg

Model No:BPR-PE1600D
Gebruik:Vullen Materiaal,SpinningNiet-geweven Stof
Materiaal:Composite Fiber
Kenmerken:Anti-Pilling,Slijtvast,Anti-DistortionAnti-statische
Fiber Type:Gloeidraad
Kleur:Wit

LC APC aan APC E2000 het Duplex Gele Koord van het Flard van de Optische Vezel Sm

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02LAEA930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Enige Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Sc-St Simplex Optische

MOQ: 3000 Meters

Model No:SL03SPTP913
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Zhejiang Chaolian Electronic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC het duplex 9/125 Koord van het Flard van de Verbindingsdraden FC van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-3.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-12126
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Koord van het Flard van de Vezel van Sm FC/Upc-FC/Upc het Optische (SM FC/UPC-FC/UPC)

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SM FC/UPC-FC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:RoHS,ULCE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Handelsmerk:DAYTAI

G657A Koord van het Flard Sc/APC van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:Sc/APC Patch Cord
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request

St LC de Enige Kabel van het Flard van de Vezel van de Wijze/het Optische Koord van de ...

Prijs Unit: US $ 0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-SU-SU-A-2-00-C-21
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van Odc van de Kabel van de optische Vezel

MOQ: 100 Pieces

Model No:ODC Patch Cord
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard LC Uniboot van de vezel het Optische Verwisselbare

Prijs Unit: US $ 3.5-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC uniboot
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Optische Vezel MTRJ

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MTRJ Optical Fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Het Koord van het Flard van de Optische Vezel van de Kabel van de Daling G657A FTTH

Prijs Unit: US $ 1.2-2.0 / Metro
MOQ: 10 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TK-00013
Type:Fiber Optic Isolator
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Standard
Standaard:TK

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 Koord van het Flard van Loopback van de Kabel van de Vezel LC het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:L02LL10G9
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het MultiKoord van het Flard van de Kabel van de Vezel van de Wijze st-St Simplex Optische

MOQ: 3000 Meters

Model No:SL03TPTP613
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Zhejiang Chaolian Electronic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel CATV het SimplexSt/Sm/APC Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-31313
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

FC/PC-FC/PC het duplex Singlemode Koord van het Flard van de Vezel van 3.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-FC-FC-3.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3.0mm Dual Fiber FC /Upc Patch Cords (SM FC/UPC DUAL)

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SM FC/UPC DUAL Patch cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:RoHS,ULCE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Handelsmerk:DAYTAI

Sc/APC-E2000 Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/APC-E2000
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Sc aan St Om2 Multimode Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/ST-MM/DUP-030
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Om3 het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:OM3 Optical Fiber Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Mpo-MPO 12, 24, 48, 96cores Fiber Patch Cord

Prijs Unit: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO-MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze van Sc het Enige Duplex Optische

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:STFC-SC-SM-DX
Merk:OEM
Schede Materiaal:PC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 het DuplexKoord van het Flard van de Vezel van het Flard Cords/Om3 van de Vezel LC Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:OM3 Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden van het Flard van de Vezel Corning van de Prijs Sc/St/FC/LC van de fabriek de Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-25
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index