Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 200/1015  
Totaal 30448 producten van ongeveer 951

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Kabel van de Vezel van Singelmode de Gepantserde Duplex met het Jasje van pvc

Prijs Unit: US $ 0.6-0.75 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:Duplex AR
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC-SC/PC duplexVezel Patchcord 3m

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:ST-SC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 Optische Kabel van de Vezel Armouerd van de kern de Binnen

Prijs Unit: US $ 0.13 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:4 core armoured cable
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC Singelmode 9/125 SimplexVlecht 1m van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:st/pc sm
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

In orde maken van het Kant van de manier het Chemische voor kleding-13

Prijs Unit: US $ 2.8 / Yard
MOQ: 2000 Yards
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Type 13
Fiber Type:Gloeidraad
Categorie:Chemical Fiber
Gebruik:KledingstukHome Textiel
Kenmerken:Heat-Resistant,Anti-statische,Anti-Distortion,SlijtvastAnti-Pilling
Patroon:Vlakte

Ningbo Sunshine Import & Export Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

St/Upc Sm, de SimplexSchakelaars van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module
Connector Type:ST

St/Upc Multimode Simplex Optische Schakelaar van de Vezel van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module
Connector Type:ST

Sc/APC de DuplexAdapter van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC/APC DX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Adapter van de Vezel FC voor ODF, het Comité van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.36-0.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:FC MM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hand Spannend Hulpmiddel voor Geweven Riem (JPQ32)

Prijs Unit: US $ 80.0-100.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:JPQ32
Toepassing:Olie,Hair Care Products,Schoonheidsmiddelen,Skin Care Products,Koolzuurhoudende dranken,Reiniging, Wasmiddel,Yoghurt,Pure Water,Alcoholische DrankenFruit Drinks
Strapping Materiaal:Strip
Packaging:Geel
Automatische gradering:Handboek
Strapping Mode:Knik Type

Wenzhou Zhenda Packing Machine Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Waterdichte Vezel Optische Pigitail

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Water-proof Fiber Optic Pigitail
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

De Optische Schakelaar van de Vezel MTRJ

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:MTRJ Fiber Optic Connector
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Lassen

Mu de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:MU Fiber Optic Connector
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Lassen

De Optische Schakelaar van de Vezel Sc-APC

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SC-APC Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Glasvezel om Kabel voor het Verzegelen wordt gevlecht die

Prijs Unit: US $ 0.01 / Metro
MOQ: 10000 Meters

Model No:STR379
Certificering:ISO9001: 2000
Type:Gevlochten touw
Materiaal:Vezel
Handelsmerk:STR
Verpakking:Carton or Pallet

Yuyao Strong Fiberglass Products Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fiberglas om Kabel 3mm

Prijs Unit: US $ 0.01 / Metro
MOQ: 10000 Meters

Model No:STR372
Certificering:ISO9001: 2000
Type:Gevlochten touw
Materiaal:Vezel
Handelsmerk:STR
Verpakking:Carton or Pallet

Yuyao Strong Fiberglass Products Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fiberglas om Kabel 5mm

Prijs Unit: US $ 0.01 / Metro
MOQ: 10000 Meters

Model No:STR373
Certificering:ISO9001: 2000
Type:Gevlochten touw
Materiaal:Vezel
Handelsmerk:STR
Verpakking:Carton or Pallet

Yuyao Strong Fiberglass Products Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fiberglas om Kabel 15mm

Prijs Unit: US $ 0.01 / Metro
MOQ: 10000 Meters

Model No:STR375
Certificering:ISO9001: 2000
Type:Gevlochten touw
Materiaal:Vezel
Handelsmerk:STR
Verpakking:Carton or Pallet

Yuyao Strong Fiberglass Products Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex 50/125 Verbindingsdraad van Multimode Vezel lC-St

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-ST DX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4kw Kar van het Golf van de enige Zetel de Elektrische

MOQ: 1 Piece

Model No:ZIMO EV60
Type:Buggy / Golf Carts
Stoelen:3 tot 4
Vermogen Brandstof:Elektrisch
Maximum Snelheid:> 30 kmh
Klimvermogen:> 30%

2017 de Nieuwe Kar van het Golf van 3 Wiel Elektrische

MOQ: 1 Piece

Model No:ZIMO EV60
Type:Buggy / Golf Carts
Stoelen:3 tot 4
Vermogen Brandstof:Elektrisch
Maximum Snelheid:> 30 kmh
Klimvermogen:> 30%

4kw de elektrische MiniKar van het Golf voor Verkoop

MOQ: 1 Piece

Model No:ZIMO EV60
Type:Buggy / Golf Carts
Stoelen:3 tot 4
Vermogen Brandstof:Elektrisch
Maximum Snelheid:> 30 kmh
Klimvermogen:> 30%

De door de EEG goedgekeurde Kleine Kar van Golf 2 Seater

MOQ: 1 Piece

Model No:ZIMO EV60
Type:Buggy / Golf Carts
Stoelen:3 tot 4
Vermogen Brandstof:Elektrisch
Maximum Snelheid:> 30 kmh
Klimvermogen:> 30%

4kw Kar 1 van het Golf van de EEG Elektrische Persoon

MOQ: 1 Piece

Model No:ZIMO EV60
Type:Buggy / Golf Carts
Stoelen:3 tot 4
Vermogen Brandstof:Elektrisch
Maximum Snelheid:> 30 kmh
Klimvermogen:> 30%

LC/PC 20dB  De Optische Vaste Demper van de vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:LC/PC   Fiber Optic Fixed Attenuator
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC 20dB   (vrouwelijke) de Optische Vaste Demper van de Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:LC/PC Fiber Optic Fixed Attenuator
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

  Vezel Cable  Adapter   

MOQ: 1 Piece

Model No:  Fiber Cable  Adapter   
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:FC
Connector Type:FC-PC
Merk:OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Flexibele RubberSlang op hoge temperatuur

Prijs Unit: US $ 4 / Metro
MOQ: 4 Meters

Model No:59025
Materiaal:composiet Materiaal
Gebruik:marinier,mijnbouw,voor Brandbestrijding,voor Air Conditioner,industrieelvoor Milieubescherming
Toepassing:Vermogen
Vorm:ronde
Prestatie:Temperatuur

De Rubber Industriële Draad Versterkte Slang op hoge temperatuur van het Silicone

Prijs Unit: US $ 4 / Metro
MOQ: 4 Meters

Model No:59025
Materiaal:composiet Materiaal
Gebruik:marinier,mijnbouw,voor Brandbestrijding,voor Air Conditioner,industrieelvoor Milieubescherming
Toepassing:Vermogen
Vorm:ronde
Prestatie:Temperatuur

Intercooler van het Silicone van hoge Prestaties Zwarte AutoSlang

Prijs Unit: US $ 4 / Metro
MOQ: 4 Meters

Model No:59025
Materiaal:composiet Materiaal
Gebruik:marinier,mijnbouw,voor Brandbestrijding,voor Air Conditioner,industrieelvoor Milieubescherming
Toepassing:Vermogen
Vorm:ronde
Prestatie:Temperatuur
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index