Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 203/952  
Totaal 28543 producten van ongeveer 920

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Lijn van de Vermindering MPO/MTP van Feber de Optische - achter0~20dB Bak China

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO/MTP
Handelsmerk:ARK
Verpakking:1PCS/Bag, Stantard Carton Package
Standaard:25.3*16.2*5.9(mm)
Oorsprong:China
Gs-Code:85447000

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Leverancier van Shenzhen voor Sc aan St de Optische Verbindingsdraad van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPTPM2
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Laag Sc Sm Dx van het Lood van het Flard van de Vezel van het Verlies van de Toevoeging Optisch

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SASAS2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 kernen 0.9mm de Optische Vlecht van de Vezel van Sc met 12 Kleuren

Prijs Unit: US $ 8.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPG-SPS12
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex Optische Vlecht 0.9mm van de Vezel LC

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPG-LPS01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex Optische Vlecht 0.9mm van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPG-FPS01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC 12 de Optische Vlecht van de Vezel van de Kern

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:SC/APC Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC-FC/UPC het enige koord SM van het kernflard

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC-FC patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc 12 de Optische Vlecht Sm van de Vezel van de Kern

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:FC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:CE
Handelsmerk:OEM, GYD

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Wijze 1 het Koord SC/PC van het Flard van de Kern FTTH

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, FCA, EXW

Model No:Drop Cable Patch Cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Gebruikt om het Schip en de Boot te beschermen die Opblaasbare RubberStootkussens drijven

Prijs Unit: US $ 200.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HS-N230
Materiaal:Rubber
Vorm:Cilindrisch
Structuur:Drijvend
Grootte:1.5 * 2.5 ~ 1.5 * 3.0m
Handelsmerk:HS

Het duurzame Mariene die Stootkussen van de Boot van het Stootkussen van het Type Yokohama Rubber ...

Prijs Unit: US $ 200.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HS-N234
Materiaal:Rubber
Vorm:Cilindrisch
Structuur:Drijvend
Grootte:1.5 * 2.5 ~ 1.5 * 3.0m
Handelsmerk:HS

Het Simplex Sm van het Koord FC van het flard

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PCFUFU1SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Optische Adapter van de vezel met Adapter MPO

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-MPOA
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

RubberStootkussen van de Boot van het Type CCS Yokohama het Pneumatische met Ketting en Band

Prijs Unit: US $ 200.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HS-N264
Materiaal:Rubber
Vorm:Cilindrisch
Structuur:Drijvend
Grootte:1.5 * 2.5 ~ 1.5 * 3.0m
Handelsmerk:HS

4u 144c Modue Type ODF 144 Core met 12 12-kern Splicing Modules

Prijs Unit: US $ 245.0-260.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF-F-144
Certificering:CE
Gebruik:Vezel
Type:MDF
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Standard Export Carton

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Flexibele Slang met Op hoge temperatuur

Prijs Unit: US $ 1.99 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SH-0102
Materiaal:Silicone Rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Handelsmerk:YEEDAH
Verpakking:Carton
Standaard:SGS

De Simplex Optische Adapter Fbier van het Metaal fC-Sc

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-AFCSCM
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

met de Rode Riem van de Timing van de Deklaag

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:T10-500, 225L, T10-630
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton
Standaard:SGS, ROHS
Oorsprong:Shenzhen China
Gs-Code:40103500

De Riemen van de Timing van Xh voor de Riem van de Verpakkende Machine

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:XH
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS, ROHS

3m Pu White Timing Belt voor Machine

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:3M
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton

De Riem van de Timing van het Type Pu van Riem van de timing ATP10

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ATP10
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS, ROHS

Riem van de Riem van de timing de Eindeloze echt Eindeloze S5m

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:S5M
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton
Standaard:SGS, ROHS

T5 Timing Belt met 25mm Width

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:T5
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton
Standaard:SGS, ROHS

Pu en Rubber XL Timing Belt

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:XL
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton
Standaard:SGS, ROHS

Riem van de Timing van Pu de Eindeloze met het Koord van het Staal voor Diverse Machine

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:XL
Materiaal:PU
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton

XL Open en Endless Conveyor Belt

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:XL
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton
Standaard:SGS, ROHS

Riem van de Timing van Pu Xxh de Eindeloze

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:XXH
Materiaal:PU
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton

Het enige Koord van het Flard van Sc van de Wijze Gepantserde

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Armored Patch Cord
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Hollow Line
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Staal
Certificaat:CEISO

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1u 24 Haven 19inch Fiber Patch Panel met FC Adapters

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LRP-1U
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TELEFLY or OEM
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index