Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 208/952  
Totaal 28547 producten van ongeveer 1057

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Transportband van de Zijwand van de lift de Emmer Gebruikte/De Riem van de Transmissie

Prijs Unit: US $ 4.0-6.0 / Metro
MOQ: 50 Meters

Model No:EP 400
Type:EP400
Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Polyester
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk

Yunnan Honghehaozhi Rubber Co., Ltd.

[provincie: Yunnan, China]

Contacteer de Leverancier

Rubber Transportband met Cleat en Rok voor Jakobsladder

Prijs Unit: US $ 4.0-6.0 / Metro
MOQ: 50 Meters

Model No:NN400
Type:NN400
Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk

Yunnan Honghehaozhi Rubber Co., Ltd.

[provincie: Yunnan, China]

Contacteer de Leverancier

De RubberTransportband van de zijwand voor Jakobsladder in de Post van de Mixer

Prijs Unit: US $ 4.0-5.0 / Metro
MOQ: 50 Meters

Model No:EP350
Type:EP350
Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Polyester
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk

Yunnan Honghehaozhi Rubber Co., Ltd.

[provincie: Yunnan, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van de Distributie van de Kern van het Doel van Gjpfjv de Multi Multi Binnen

MOQ: 1000 Meters

Model No:GJPFJV
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:Changguang

De hete Kabel van de Distributie van 144 Kern van Gjpfjv van de Verkoop Binnen

MOQ: 1000 Meters

Model No:GJPFJV
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:Changguang

Skycom Machine verbinden/Fusie die t-108h verbinden

Prijs Unit: US $ 1900 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-108H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom

3 dB de FC/APC Vaste Optische Demper van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:3dB FC/APC Attenuator
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64 de Optische Splitser van de Vezel van Fbt

Prijs Unit: US $ 2.5-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FBT splitter
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische LC - het Lage Verlies Dx 3.0mm van de Toevoeging LC Patchcord

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001
Merk:OEM

Naar maat gemaakte Vezel Optische Patchcord - Dys

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001
Merk:OEM

De Kabel van de Optica van de vezel UTP CAT6

Prijs Unit: US $ 23.0-50.0 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:CAT6
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Linan Chuangxiang Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LAN van de fabrikant UTP/FTP/SFTP CAT6 Kabel/de Kabel van het Netwerk met Cu/CCA/CCS

Prijs Unit: US $ 16.0-38.0 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:CAT6
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Linan Chuangxiang Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De RubberdieTransportband van EP CC Nn in Industrie wordt gebruikt

Prijs Unit: US $ 5.0-30.0 / Metro
MOQ: 50 Meters

Model No:ep nn cc
Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:HUAYUE

Baoding Huayue Rubber Belts Co., Ltd.

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

Het nylon Koord van de Telefoon van de Cel

Prijs Unit: US $ 0.12-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:GA-ML-218
Materiaal:Nylon
Techniek:Zeefdruk
Gebruik:Mobile Phone Lanyard
Patroon:LOGO
Stijl:Fashion

Zhongshan Galaxy Arts & Gifts Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De nieuwe Kabel CCA/Cu 4pair UTP CAT6 van de Goede Kwaliteit van de Stijl Binnen

Prijs Unit: US $ 16.0-38.0 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:CAT6
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Linan Chuangxiang Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

de Openlucht Unshielded Kabel Cat5e van 0.5mm

Prijs Unit: US $ 16.0-38.0 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:CAT5E
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Linan Chuangxiang Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1X 8 Optische PLC van de Vezel Sc/LC/St/FC Splitser

Prijs Unit: US $ 14.0-20.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:PLC splitter
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

1X 3 Optische PLC Lgx van de Vezel Sc/LC/St/FC

Prijs Unit: US $ 14.0-20.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:1x3 LGX
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Praktisch Zeer belangrijk Sleutelkoord

Prijs Unit: US $ 0.29-0.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:GA-S-321
Materiaal:Polyster
Techniek:Heat Transfer Printing
Gebruik:Card Lanyard,Mobile Phone LanyardKey Lanyard
Lock Material:Metal
Patroon:LOGO

Zhongshan Galaxy Arts & Gifts Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

CAT6 de openluchtGel Gevulde Zwarte Directe Begrafenis van de Kabel

Prijs Unit: US $ 23.0-60.0 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:CAT6
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Linan Chuangxiang Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

G652/G. 655/50/125um/62.5/125um de Gepantserde Kabel van de Kabel FTTH/Gepantserde CAT6 Kabel

Prijs Unit: US $ 16.0-38.0 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:CAT6
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Linan Chuangxiang Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12 Vlecht van de Kabel van de Bos van de Vezel van de Vlecht van de kern de Optische

Prijs Unit: US $ 2.2-3.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DT-PSCA
Certificaat:CE,ISOGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton
Standaard:ISO 9001, CE, SGS

Opgezette Distributie van uitstekende kwaliteit Box/ODF van de Kabel van de " Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:ODF-5
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CATVSCOPE

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het hete Lasapparaat van de Fusie van de Vezel van de Verkoop Digitale Optische tcw-605c

MOQ: 1 Set

Model No:Hot Sale Digital Fiber Optical Fusion Splicer Tcw-
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:techwin

De RubberRiem van het Koord van het staal

Prijs Unit: US $ 10.0-190.0 / Metro
MOQ: 50 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:630~5400N
Type:Conveyor Belt
Kenmerken:Slijtvaste,Hittebestendig,Scheurvaste,VlamwerendeKoudebestendig
Handelsmerk:JUHANG
Verpakking:PVC
Standaard:630~5400N

Qingdao Juhang Rubber Belt Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van het Netwerk van Sc, de Adapter van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.12 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:Duplex, Simplex, SC/UPC, SC/PC, SC/AP
Structuur:SC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Lichtbron TYPE:Laser

De Schakelaar van Sc, de DuplexAdapter van Sc

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:Duplex, SC/UPC, SC/PC, SC/AP connector
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

St Schakelaar, St de Optische Adapters van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:single mode, multimode, ST/PC, ST/UPC, ST/APC
Merk:OEM
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Connector Type:ST
Vorm:Circulaire
Transmissie Medium:Single-Mode

De Adapter van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:MPO, SM or MM
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

FC de Adapter van de optische Vezel, het Type van D

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FC/UPC, D type
Merk:OEM
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Connector Type:FC-PC
Vorm:Circulaire
Transmissie Medium:Single-Mode
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index