Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 214/1151  
Totaal 34505 producten van ongeveer 1232

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het mariene RubberStootkussen van het Dok

Prijs Unit: US $ 4000 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, FCA, EXW

Model No:D1000MM EL1500MM
Materiaal:Rubber
Handelsmerk:Evergreen Maritime
Verpakking:Plywooden Packing and as Costomer's Request
Standaard:D0.4~4.8M EL0.5M~10M
Oorsprong:China

Qingdao Evergreen Maritime Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De concurrerende Optische Snelle Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-0.75 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Kabel van de daling installeert snel de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-0.75 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Adapter van de Optische Vezel van Sc met Flens

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc/apc
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Schakelaar Uniboot van de optische Vezel LC

Prijs Unit: US $ 1.78-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:lc connector uniboot
Merk:OEM
Handelsmerk:koc
Verpakking:Zipper Bag, Carton Box
Standaard:SGS; RoHs
Oorsprong:Made in Shenzhen

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

MPO MTP Network Patch Cord en Pigtail

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Fiber PLC Splitter Box voor MPO

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:plc
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoSH, SGS
Oorsprong:Made in Shenzhen China
Gs-Code:85447000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Uitrusting van het Lasapparaat van de Fusie van de Optische Vezel van Skycom t-108h de Gloednieuwe

Prijs Unit: US $ 2000.0-2500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:T-108H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:MDF
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:Carton
Standaard:35cm(W)*40cm(H)*50cm(L)

Std3m de Riem van de Timing van het Neopreen voor Transmissie

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:S3M
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Export Carton

De Riem van de timing L voor de Machine van de Druk van het Scherm

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:L
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton
Standaard:SGS, ROHS

De Riem van de timing S5m voor Industriële Apparatuur

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:S5M
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton
Standaard:SGS, ROHS

De optische Gezamenlijke Apparatuur t-108FTTH van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SKYCOM T-108FTTH
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom
Verpakking:Carton

Slang voor alle doeleinden van het Algemene Doel van de Slang van de Slang de Multifunctionele

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:1/4" 3/8" 1/2" 3/4" 1" 2" 3"
Materiaal:Nitril Rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Bundles

Laryngoscoop van de Anesthesie van de Lens van het hergebruik de Video

Prijs Unit: US $ 500.0-1219.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:YJ-VA3000
Kenmerken:Herbruikbare
Certificaat:CE
Handelsmerk:Forever Medical
Verpakking:Standard Package
Standaard:Anesthetic Laryngoscope  Series

Henan Forever Medical Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

4-48 Optische Vlecht van de Vezel van de kern de Waterdichte Openlucht

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, DDP, EXW

Model No:4-48 core
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Transportband PVC/Pvg van uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 3.0-30.0 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:p-1
Materiaal:PVC
Binnen Materiaal:Weefsel
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:TIGER RUBBER&AS AMENDED

QINGDAO TIGER RUBBER INDUSTRY CO., LTD.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

155Mbps Ddm Fiberoptisk SFP Transceiver Moduler

Prijs Unit: US $ 13.5-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP 155M module
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw

SFP Bidi RoHS Compliant 155m 1310/1550nm (1550/1310nm) 80km Transceiver

Prijs Unit: US $ 9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB35(53)01L-CD80
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

SFP Bidi 155m 1310/1550nm (1550/1310nm) 80km Transceiver

Prijs Unit: US $ 8.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB35(53)01S-CD80
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Datocom

155Mbps 1550nm 80km Singlemode Datacom SFP Optical Transceiver

Prijs Unit: US $ 8.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTS5501L-C(D)80
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Datocom

2.5g LC Connector 40km Wavelenth 1310nm SFP Transceiver Module

Prijs Unit: US $ 12.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP LC
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

100%PTFE de Zak van de filter voor Bestand Op hoge temperatuur

Prijs Unit: US $ 1 / Vierkante Meter
MOQ: 1 Vierkante Meter
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:100%PTFE Filter Bag
Medium Materiaal:Synthetic Fiber
Cartridge Filter:Niet-geweven polyester vezel
Filter Bag Filter:Buiten de Filter Type
Type:Pocket Filter
Filtratie Grade:HEPA-filter

Tianyuan Filter Cloth Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De enige Openlucht Optische Kabel GYTC8S van de Wijze

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAP, EXW

Model No:GYTC8S
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE Optical Cable or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Kabel Sm/mm Sx/Dx 6 Kern FTTH van telecommunicatie

Prijs Unit: US $ 0.015-0.02 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:FTTH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE drop cable or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC Single-Mode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.45 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC, SM
Type:Terminal Block
Materiaal:Koper
Certificering:RoHSSGS
Aangepaste:Niet-aangepaste
Conditie:Nieuw

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

ST/PC-ST/PC Optical Fiber Jumper (3M)

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST-ST-003
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sinle-Wijze lC-St Sm/9/125 Verbindingsdraad (1m)

Prijs Unit: US $ 1.7-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc-st
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sma-SMA Multimode Simplex Fiber Optical (0.5m)

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SMASMA-00.5
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Duplex Optische Vezel van Sc van Sc Om3 (5M)

Prijs Unit: US $ 4.0-4.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SCSCOM3005
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index