Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 22/1015  
Totaal 30434 producten van ongeveer 1790

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

D4/Sm/PC het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische voor Vezel CATV

Prijs Unit: US $ 8.5-9.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:D4 PX-03036
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

UHMWPE Gekleurde Vezel (tyz-tm35-1600d-e-001)

MOQ: 100 kg

Model No:TYZ-TM35-1600D-E-001
Gebruik:BreiwerkHet weven
Kenmerken:Hoge Sterkte,Vocht absorberendeAnti-UV
Fiber Lengte:Continuglasvezel
Patroon:geverfd
Grofheid:Fijn garen

Om3 Om4 OS2 G651 APC Upc van PC FC van Sc LC van G652D Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:FLT-Z01
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:customerized

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mtrj-MTRJ het flardkoord van de vezel optisch duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6017
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex Optische Vezel van Singlmode

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.5-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC-LC Upc Single-Mode Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-LCLC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De vuurvaste Kabel van de Vezel Kevlar die door PARA-Aramid Fiber wordt gemaakt

Prijs Unit: US $ 0.25-8.75 / Metro
MOQ: 500 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SWT-AR001
Certificaat:SGS,CEISO
Veiligheidsgordels, Veiligheid Touwen Lengte / Meter:≥ 50
Vaste Mode:Twee-punts
Sterkte:≥25KN
Kleur:Geel

Changzhou Utek Composite Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het lage Koord van het Flard van de Optische Vezel MPO van het Verlies Sc-Sc/Sm van de Toevoeging

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-47
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC/Sc/St/FC Doorbraak 2 Koord van het Flard van de Vezel van het Staal van de Kern het ...

Prijs Unit: US $ 5.5 / pcs
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TK-ARMOUR
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC-FC/PC Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel van 3.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-FC-FC-3.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Koord van het Flard van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Het SimplexKoord van het Flard van de Vezel lC-Sc Optische

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC-SC patchcord
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Carton Box

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-LC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Enige Mode LC aan LC Optical Fiber Patch Cord

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Single Mode LC to LC G657A
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:DDF
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard Sc/APC van de optische Vezel het Gepantserde

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC/APC Patch Cord
Kern:Single Core
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Het hoogste-verkoopt Koord van het Flard van de Vezel van Sm /mm met de Schakelaar van LC /Sc/FC/St

Prijs Unit: US $ 0.01-0.5 / Metro
MOQ: 100000 Meters

Toepassing:Multimedia
Type:Optical Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:ADP/OEM
Verpakking:Plastic Bag

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fiber Optic Patch Cord in Various

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

MPO-Sc breekt Koord van het Flard van de Vezel van 0.9mm het Optische uit

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO-SC
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoSH, SGS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de Telecommunicatie-uitrusting het Optische

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:D4
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de Kabel van de Daling van de Vezel van het Koord van het ...

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:DSC0372
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Jianwei Company Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Koord van het Flard van de Vezel PMMA het Binnen

Prijs Unit: US $ 0.058 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC-SC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het duplex Koord van het Flard van de Vezel Optische met St Ceramische Metalen kappen

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-33336
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ST/PC-ST/PC het flardkoord van de vezel optisch simplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6018
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Vezel mu-LC van de Prijs 24f G657A2 van de fabriek

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MU-LC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001

Koord van het Flard van de Vezel van lC-Sc Upc Single-Mode Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-LCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex Sc-FC kiezen Koord 9/125 3m van het Flard van de Vezel van de Wijze Optisch uit

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-52
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Mpo/mtp-FC Micro- van de Boomstam van de Vezel het Optische Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 56.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC aan FC/PC Singlemode Duplex 3.0mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-FC-FC-3.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sc Multimode Om1 62.5/125um Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.9 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Om1 Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index