Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 221/1015  
Totaal 30423 producten van ongeveer 1049

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het rek zet Doos 48 van de Distributie ODF Comité van het Flard van de Vezel van de Kern op het ...

Prijs Unit: US $ 18.0-20.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:Fiber Optic Patch Panel
Poortnummer:48 ~ 128
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:in Carton
Standaard:RoHS, REACH

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/FC/St het StandaardComité van het Flard van de Vezel van de Haven van Sc van 19 " 8 Kernen ...

Prijs Unit: US $ 18.0-20.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:8 Cores Patch Panel
Poortnummer:48 ~ 128
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:in Carton
Standaard:RoHS, REACH

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-APC Schakelaar van de Kern van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.69 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Patch Core Connector
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:in Plastic Bag Then in Carton
Standaard:SM or MM
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC de Optische Schakelaar van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.69-1.58 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fiber Optic Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC Multimode 2.0/3.0mm Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.69-1.58 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fiber Optic Connector
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St 3.0mm Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.69-1.58 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Optic Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc de Optische Schakelaar van de 0.9mm mmVezel

Prijs Unit: US $ 0.69-1.58 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Mm Optic Connector
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 Kabel van de Vezel FTTH van de kern de Binnen Optische

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:24 Core Indoor FTTH Optic Fiber Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Verpakking van de Draad van het Staal van het koper de Beklede CCS in Plastic Spoel of Houten ...

Prijs Unit: US $ 1800.0-2080.0 / Ton
MOQ: 1 Ton
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:standard ASTM B227, BS 4087, ASTM B452, ASTM B869
Materiaal:Koperdraad
Dwarsdoorsnedevorm:Rond
Toepassing:Bouw Wire Mesh,Bescherming van Mesh,Hek Mesh,Decoratieve Mesh,Scherm,GordijnBarbecue Wire Mesh
Type:Staal Coil
Wide in Breedte:1.6M

Cat5e de Kabel van FTP

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Communication Cable FTP Cat5e Messenger
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LAN de Kabel Cat5e van de Kabel UTP/FTP/SFTP

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-SFTP Cat5e
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Stof van de Bank van het Huis van de Polyester van de leverancier de Textiel voor Stoffering

Prijs Unit: US $ 2.2-4.0 / Metro
MOQ: 400 Meters

Model No:sofa003
Techniek:Geweven
Breedte:58/60''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:Plain Geverfd
Fiber Types:Treksterkte Wire

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Nylon Stof van Oxford voor de Zak van de Doos van het Geval

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Metro
MOQ: 500 Meters

Model No:ox222
Techniek:Geweven
Breedte:58/60''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:vlakte
Fiber Types:Filament

Xiamen XinLun Trade Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

St/LC/FC/Sc de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.08 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Fiber Optic Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC, FC, Sc, St Sm mm Hybride Adapter FTTH/de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.08-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Fiber Optic Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Demper van de Vezel van LC/FC/St/Sc 5dB 10dB 15dB 20dB Male-Female

Prijs Unit: US $ 0.088 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Fiber Optic Attenuator
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Slang van de Rang van het Voedsel van de Slangen UHMWPE van de Kwaliteit van de Leveranciers van ...

Prijs Unit: US $ 2.85-16.9 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:food grade hose
Materiaal:Natuurlijk rubber
Handelsmerk:orientflex
Verpakking:as Customer's Requirements
Standaard:1/2"~4"
Oorsprong:Hebei China

De Structuur die van de Leverancier van China Optische Vezel Gyftc8s cijfer-8 telegraferen de ...

MOQ: 20000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYFTC8S
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PE
Certificaat:CE
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Standard Package / Customized

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De muur-Steun van de Doos van de Distributies van de Kabel FTTH van de vezel

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Fiber Cable FTTH Distributions Box Wall-mounting
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Case Pack
Standaard:CE

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van het Jasje van de Kabels Pu van Ftta de Verre Odc2 (CONTACTDOOS) aan Odc2 de ...

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:ODC
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Merk:OEM

S/FTP beschermde Kat 7 LAN de Kabel van de Installatie van de Test van de Bot van de Kabel UL

MOQ: 10000 Meters

Model No:D195
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 7
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Ningbo Ship Import & Export Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van Bungee

Prijs Unit: US $ 0.3-1.0 / Piece
MOQ: 300 Pieces

Model No:T319-0015~~0026
Gebruik:VerpakkingVerzenden
Certificering:ISO9001: 2000,CEGS
Type:Twist Rope
Materiaal:Nylon
Handelsmerk:Toking or customization

Het Koord van Bungee

Prijs Unit: US $ 0.3-1.0 / Piece
MOQ: 300 Pieces

Model No:T319-0027~~0038
Gebruik:VerpakkingVerzenden
Certificering:ISO9001: 2000,CEGS
Type:Twist Rope
Materiaal:Nylon
Handelsmerk:Toking or customization

Metaal van de Adapter van de vezel het Optische DIN met de Koker van het Zirconiumdioxyde

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:DIN metal adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:DIN
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van Dx LC van Sm zonder Lassen

Prijs Unit: US $ 0.02 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SM DX LC adaptor
Handelsmerk:koc
Verpakking:Box
Standaard:pcs
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000000k/Month

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Pvc 5m van het Koord Om4 MPO/MTP van het flard 12f

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Patch Cord Om4 MPO/MTP 12F PVC 5m
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Demper van MPO/MTP Feber Optik met Groen Jasje voor CATV Gebruik Koc China

Prijs Unit: US $ 70.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Attenuator-MPO-SM-female
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/MTP Faber Optische Vermindering Loopback 25.3*16.2*5.9 (mm)

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO male
Handelsmerk:ARK
Verpakking:1PCS/Bag, Stantard Carton Package
Standaard:25.3*16.2*5.9(mm)
Oorsprong:China
Gs-Code:85447000

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Handbediende Optische Demper van de vezel

Prijs Unit: US $ 45.0-50.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Hand-held Optical Attenuator
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Eenvoudige Veranderlijke Optische Demper van de vezel

Prijs Unit: US $ 45.0-50.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Simple VOA
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index