Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 224/1053  
Totaal 31581 producten van ongeveer 1089

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Schakelaar Uniboot van de optische Vezel LC

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC uniboot
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Plastic Bags and Carton
Standaard:330X360X280
Oorsprong:Shenzhen
Productiecapaciteit:1000000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC   (vrouwelijk-mannetje) Vezel Optische Vaste Attenuator 

MOQ: 1 Piece

Model No:FC/PC   (female-male)
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De beste Hefboom van de Hoeksteen van Tooless van de Telefoon van de Prijs

MOQ: 1 Doos

Model No:LK-3KJU002
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:GSM
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De beste Hefboom van de Hoeksteen van de Telefoon van de Prijs 6p6c

MOQ: 1 Doos

Model No:LK-3KJU003
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:GSM
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Beste Prijs Cat5e de Hefboom van de Hoeksteen van FTP van 180 Graad

MOQ: 1 Doos

Model No:LK-5KJF003
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:GSM
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Beste Prijs Cat5e de Hefboom van de Hoeksteen van FTP van 90 Graad

MOQ: 1 Doos

Model No:LK-5KJF004
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:GSM
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Opzettende Kabinet van de Muur van de Doos van de Distributie van het metaal

MOQ: 1 Piece

Model No:LK-NTCB005-2
Type:Network Cabinet
Gebruik:Video Surveillance Systems,Network Integration System,Remote Monitoring System,Closed-circuit monitoringsysteem,Elektronisch bewakingssysteemWireless Monitoring System
Installatie:Verticaal
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Cat5e/CAT6 het Koord van het Flard van de Rechte hoek

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-angle
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Wire Core Material:Bare koperdraad

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC 12 de Optische Vlecht van de Vezel van de Kern

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:SC/APC Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Multi-Mode Dubbele Optische Kabel van de Vezel FTTH e2000-Sc met Deklaag PVC/LSZH

Prijs Unit: US $ 1.1 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:fiber optic cable
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Plastic Bag+Standard Carton
Standaard:PVC/LSZH
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:853670000

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC-SC/PC MM. 4 boren het Koord van 62.5/125 Flard uit

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/PC-SC/PC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OEM, GEYIDA

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Wijze 1 het Koord SC/PC van het Flard van de Kern FTTH

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, FCA, EXW

Model No:Drop Cable Patch Cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de Vezel van de Distributie van Sm

Prijs Unit: US $ 0.78 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:GYDA009
Toepassing:VerbindingKunst
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12 Kabel van Opti van de Vezel van Sm van de kern de Droge

Prijs Unit: US $ 0.68 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:GYDA013
Toepassing:VerbindingKunst
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De industriële Verbindingsdraad van het Flard Gof van de Controle Slimme

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: CFR, CIF, EXW

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Handelsmerk:HUIYUAN

Nylon 6 Monofilament Vislijn

Prijs Unit: US $ 4.1 / kg
MOQ: 500 kg
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:VS-NM100
Gebruik:Breiwerk,Het weven,Hand Knitting,Het naaien,BorduurwerkVisvangst
Kenmerken:Eco-Friendly,Hoge Sterkte,Anti-Pilling,Abrasion ResistantAnti-statische
Materiaal:100% Nylon
Fiber Lengte:Continuglasvezel
Aantal aandelen:Single Yarn

Vekstar Textile (Shanghai) Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Het enige Koord van het Flard van Sc van de Wijze Gepantserde

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Armored Patch Cord
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Hollow Line
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Staal
Certificaat:CEISO

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SFP+ de Module van de zendontvanger

Prijs Unit: US $ 8.5-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB3412L-CD20
Certificaat:CE,ISORoHS
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Informatie inhoud:Gegevens
Conditie:Nieuw

De multi Optische Kabel van de Vezel van de Band van het Staal van de Kern Gepantserde (GYXS)

Prijs Unit: US $ 0.126-0.88 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Kabels van het Flard van de Vezel van LC upc-LC Upc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC SMDX LC-LC 012
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

10/100base Tx Ethernet Optical Fiber Media Converter

Prijs Unit: US $ 12.0-45.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT media converter 03
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

De beste Optische Schakelaar van de Vezel van Sc Sm van de Kwaliteit

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT SC connector
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:SC-PC
Vorm:Circulaire
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC

Om3 het Koord van het Flard met lC-Sc Schakelaar, 50/125

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:ISO9001&RoHS

Sc/Upc-LC/Upc Singlemode SimplexKoord van het Flard

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:ISO9001&RoHS

1X8 PLC Splitter FC 2.0mm ABS Box van Fiber Optical

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL PLC Splitter
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:datolink

De Hydraulische RubberSlang van DIN 1sn voor Hoge druk

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:1/4"-12"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Zwarte Hydraulische RubberSlang met Vlotte of Verpakte Oppervlakte

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:3/16"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Zwarte Hydraulische RubberPijp met Vlotte of Verpakte Oppervlakte

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:3/16"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Rubber Hydraulische Slang van DIN 2sn voor Hoge druk

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:3/16"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Slang van de Draad van het staal de Spiraalvormige Hydraulische Rubber

Prijs Unit: US $ 0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:3/16"-4"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:RISING
Verpakking:PVC Packing

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index