Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 226/1012  
Totaal 30353 producten van ongeveer 919

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Hoge Macht met Metalen kap 0.9mm van het Roestvrij staal St van de Laars de Optische Schakelaars ...

Prijs Unit: US $ 2.3-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-030101-XXX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser

Hoge Macht met Metalen kap 3.0mm van het Roestvrij staal St van de Laars de Optische Schakelaars ...

Prijs Unit: US $ 2.3-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-030103-XXX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser

De duurzame scheur-Bestand Arbeid Vuurvaste Workwear van de Industrie met Zak/Knoop/Koord/GLB

Prijs Unit: US $ 3.0-3.5 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:THR541
Handelsmerk:THR
Verpakking:Poly Bag
Standaard:100% Cotton
Oorsprong:Wuhan, China
Productiecapaciteit:500000 Meter/Month

Wuhan Tian Hong Rui Trading Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

CATV Apparatuur 1310MW 230nm de Optische Zender van de Vezel

Prijs Unit: US $ 450.0-600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DF-1310B

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het slimme Poeder Met een laag bedekte Opvouwbare Rek Van uitstekende kwaliteit van de Console SPCC

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 300 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HJQ-Z
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Handelsmerk:HUAYU
Verpakking:Standard Export Carton
Oorsprong:Jiangmen, Guangdong

LC/Upc-Sc/Upc Singlemode Multimode Duplex Vlakke Vezel Optische Patchcord van 45 Laarzen van de ...

Prijs Unit: US $ 2.5-2.9 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:Flat 45 degree Boots Fiber Optic Patchcord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Kabel van het Flard van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P01FF930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Van de vezel de Sc aan Sc Simplex Singlemode 3.0mm Zwarte van Patchcord

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P01SS930L
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Dt UTP CAT6 het Comité van het Flard

Prijs Unit: US $ 11.0-12.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DT UTP Cat6 Patch panel
Certificering:CCC,SGS,RoHSISO
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:48 ~ 128
Gebruik:Vezel

St/APC de Optische Demper van de Vezel/Atenuadores Opticos

Prijs Unit: US $ 3.2-3.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-PATA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

St het Mannetje van de Demper van de Vezel aan Vrouwelijk Type

Prijs Unit: US $ 3.2-3.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-PAFU
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

De Optische Demper van de vezel met Sc/APC

Prijs Unit: US $ 3.5-4.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-PASA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

FC de Optische Demper van de vezel/de Demper van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 3.2-3.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-PAFU
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

De enige Optische Splitser van de Vezel van het Venster

Prijs Unit: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLPLCSWS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

De Kabel van het Koord van het flard/het Koord van het Flard met SimplexDuplex lc-LC

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCLULU2SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Het Koord van het Flard van Sc/de Kabel van het Flard met Singlemode 9/125 Duplex

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PCSUSU2SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Om3 Koord/Verbindingsdraden van het Flard van lC-Sc de het Vezeloptische

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PCLUSU2MMOM3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Om3 Kabel van het Flard van de Vezel de Optische met Multimode en Duplex

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCSUSU2MMOM3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Multimode MTRJ, Duplex, Om3 de Kabel van de Verbindingsdraad van het Koord van het Flard

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCTUMTU2MMOM3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Optische Schakelaar van de vezel met Schakelaar MTP

Prijs Unit: US $ 1.2-2.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-MTPC
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

Het Koord van het flard met Schakelaar MTP

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-MTPPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Optische Adapter van de vezel voor MTP

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-MTPA
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

De DuplexAdapter van Sc van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.27-0.35 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:DTL-ASU2SM
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Riem van de Timing van Pu de Eindeloze (S5M)

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:S5M
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Oppervlakte Behandeling:Oxygenatie
Kleur:Multi-Colored
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden

De speciale Riem van de Timing met Ponsen

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:XL, L, 2M, 3M, 5M, 8M, 14M, S2M, S3M, S5M, S8M
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:ROHS, SGS

Riem van de Timing van MXL Pu de Eindeloze

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MXL
Gebruik:Transmission Chain,Drag ChainGewijd Special Chain
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS, ROHS
Oorsprong:Shenzhen China

De Riem van de Timing van de Tand van de Boog van het Type van Htd

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HTD2M, 3M, 5M
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS, ROHS
Oorsprong:Shenzhen China
Gs-Code:84839000

De Fabrikant van de Riem van de Timing van het Type van Pu Htd

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HTD 14M
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Kenmerk:Vlamvertragende,Anti-Static,Olie-Resistant,Cold-Resistant,Roestvrij,Hitte bestendig,Alkali-Resistant,Skid-Weerstand,Slijtvast,Acid-ResistantHigh Temperature-Weerstand
treksterkte:Sterk
Materiaal:PU
Type:getande riem

Pu Seamless en Connecting Timing Belt

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HTD 2M
Binnen Materiaal:Nylon
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden

T Riem van de Timing van het Type de Industriële RubberMxl, Xl, L

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MXL,XL,L,H,XH,XXH,T2.5,T5,T10,T20,AT5,AT10,AT20
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS, ROHS
Oorsprong:Shenzhen China
Gs-Code:84839000
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index