Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 23/975  
Totaal 29234 producten van ongeveer 1719

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koord van het Flard van de Vezel van PC st-St Single-Mode Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-STST03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

MPO aan St het Koord van het Flard van de Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-7
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

3D Geteste DuplexOm3 Koord van het Flard van de Vezel van lC-St

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:LC-ST
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Mpo-FC 12 Koord van het Flard van Multimode Vezel van Kernen het Optische

Prijs Unit: US $ 68.0-75.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO-FC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het SimplexKoord van het Flard van de Vezel lC-Sc Optische

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC-SC patchcord
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Carton Box

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode 9/125 Koord van het Flard van de Vezel Sc-St Simlex

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC-ST SX SM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de optische Kabel het Optische (CATV de Kabel van de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.75-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-SU-SU-E-2-0-C-10
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:in Stainless, Plastic Box, Metal Box or Rack
Standaard:RoHS
Oorsprong:Wuhan, Hubei. China
Gs-Code:8517623900

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel SC/PC-SC/PC Sm het Optische

Prijs Unit: US $ 0.85-1.05 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC/APC-SC/PC SM(G652D) Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISO,RoHS,CCCUL
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 Om4 OS2 G651 APC Upc van PC FC van Sc LC van G652D Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:FLT-Z01
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:customerized

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12f het Koord van het Flard van de Optische Vezel van de Tak mpo-LC

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO-LC
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoSH, SGS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel fC-Sc het Optische

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

PC van Sc aan SC/PC Mm Om3 Fiber Optic Patch Cord (OM3 SC/PC)

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC/PC MM OM3 Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:RoHS,ULCE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Handelsmerk:DAYTAI

Sc-Sc 50/125 het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC-SC 50/125 optical fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:ADP or OEM

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Beste Sc Upc van de Kwaliteit aan Koord van het Flard van de Vezel van Sc Upc het Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-1.99 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:sc upc sx patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het enige Koord van het Flard van de Vezel van de Beet van de anti-Rat van de Wijze Duplex 9/125um ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:patch cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fc-LC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de Kabel van Sc het Groene Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-SC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-LC/PC Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel van 3.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-LC-LC-3.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC-FC/PC het duplex 62.5/125um 3.0mm 2m Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:2m Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de optische Vezel het Optische

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:FC, LC, SC, ST
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Koord van het Flard van de Vezel van PC Single-Mode Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-FCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het Chinese Efficiënte Koord van het Flard van de Vezel MPO/APC Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-17
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Het goede Koord van het Flard van de Vezel LC/Upc-LC/APC van Sm van de Prijs Simplex

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:LC/UPC-LC/APC
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Sc/St het DuplexKoord van het Flard van de Vezel van mm

Prijs Unit: US $ 2.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/ST MM DX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Wijze van de Kabel van de Vezel Sc-Sc het Optische Multi Duplex met ...

MOQ: 3000 Meters

Model No:SL03SPSP623
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Zhejiang Chaolian Electronic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC-LC/PC duplexKoord 2.0mm van het Flard van de Vezel Optisch

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/PC-LC/PC Duplex
Toepassing:Lokale Communicatiekabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan St Om2 Multimode Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/ST-MM/DUP-03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

MPO-Sc breekt Koord van het Flard van de Vezel van 0.9mm het Optische uit

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO-SC
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoSH, SGS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel st-FC het Optische

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index